Eliteserien - Norwegia
poniedziałek, 21.05.2018
17:00
17:00

Stabaek

Odds BK
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Baerum |
| Na wyjeździe: | Skien |
| Odległość: | 95.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nadderud Stadion |
| Pojemność: | 7 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.50 | 2.87 | X2 | 1.41 | 1.61 | |||
| 31% | 26% | 43% | 1.61 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-16 | Odds BK | 4 - 0 | Stabaek |
| 2017-11-05 | Odds BK | 0 - 5 | Stabaek |
| 2017-04-09 | Stabaek | 2 - 0 | Odds BK |
| 2016-09-18 | Odds BK | 0 - 1 | Stabaek |
| 2016-05-01 | Stabaek | 1 - 2 | Odds BK |
| 2015-08-30 | Stabaek | 1 - 2 | Odds BK |
| 2015-04-12 | Odds BK | 2 - 0 | Stabaek |
| 2014-08-17 | Stabaek | 1 - 3 | Odds BK |
| 2014-04-21 | Odds BK | 2 - 1 | Stabaek |
| 2013-03-09 | Odds BK | 3 - 0 | Stabaek |
| 2012-09-16 | Odds BK | 1 - 2 | Stabaek |
| 2012-04-28 | Stabaek | 0 - 2 | Odds BK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 11 | 8 | 3 | |
| 33% | 0% | 67% | 92% | 67% | 25% |
Stabaek ostatnie 12 mecze
| 2018-05-16 | Vålerenga | 1 - 0 | Stabaek |
| 2018-05-13 | Stabaek | 0 - 1 | Rosenborg |
| 2018-05-09 | Mjondalen | 2 - 0 | Stabaek |
| 2018-05-06 | Kristiansund | 1 - 0 | Stabaek |
| 2018-05-03 | Moss | 0 - 0 | Stabaek |
| 2018-04-30 | Stabaek | 3 - 2 | Lilleström |
| 2018-04-25 | Stabaek | 1 - 1 | Start |
| 2018-04-21 | Brann | 3 - 0 | Stabaek |
| 2018-04-18 | Ullern IF | 2 - 2 | Stabaek |
| 2018-04-15 | Stabaek | 1 - 1 | Tromsø |
| 2018-04-08 | Sandefjord | 1 - 1 | Stabaek |
| 2018-04-02 | Ranheim | 4 - 1 | Stabaek |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Odds BK ostatnie 12 mecze
| 2018-05-16 | Odds BK | 5 - 0 | Sandefjord |
| 2018-05-13 | Ranheim | 3 - 1 | Odds BK |
| 2018-05-09 | Notodden | 1 - 1 | Odds BK |
| 2018-05-06 | Odds BK | 3 - 0 | Start |
| 2018-05-02 | Fredrikstad | 1 - 3 | Odds BK |
| 2018-04-29 | Molde | 0 - 1 | Odds BK |
| 2018-04-23 | Odds BK | 3 - 1 | Sarpsborg 08 |
| 2018-04-15 | Strömsgodset | 3 - 0 | Odds BK |
| 2018-04-08 | Odds BK | 1 - 0 | Bodo/Glimt |
| 2018-04-02 | Odds BK | 1 - 1 | Rosenborg |
| 2018-03-26 | Odds BK | 5 - 2 | Notodden |
| 2018-03-18 | Vålerenga | 2 - 1 | Odds BK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Tabela Eliteserien
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 10 | +14 | 26 |
| 2 | Rosenborg | 10 | +11 | 21 |
| 3 | Ranheim | 10 | +5 | 20 |
| 4 | Haugesund | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Vålerenga | 10 | +3 | 18 |
| 6 | Molde | 10 | +4 | 17 |
| 7 | Sarpsborg 08 | 10 | +6 | 16 |
| 8 | Odds BK | 10 | +5 | 16 |
| 9 | Tromsø | 10 | +2 | 14 |
| 10 | Kristiansund | 10 | -3 | 10 |
| 11 | Lilleström | 10 | -6 | 10 |
| 12 | Strömsgodset | 10 | -1 | 9 |
| 13 | Bodo/Glimt | 10 | -5 | 9 |
| 14 | Stabaek | 10 | -8 | 7 |
| 15 | Sandefjord | 10 | -14 | 5 |
| 16 | Start | 10 | -17 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Stabaek | |
| Odds BK | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Stabaek | Odds BK |
|---|---|---|---|
| 1 | Brann | ||
| 2 | Rosenborg | 0 - 1 | |
| 3 | Ranheim | 3 - 1 | |
| 4 | Haugesund | ||
| 5 | Vålerenga | 2 - 1 | |
| 6 | Molde | 0 - 1 | |
| 7 | Sarpsborg 08 | ||
| 8 | Odds BK | - | |
| 9 | Tromsø | 1 - 1 | |
| 10 | Kristiansund | ||
| 11 | Lilleström | 3 - 2 | |
| 12 | Strömsgodset | 3 - 0 | |
| 13 | Bodo/Glimt | ||
| 14 | Stabaek | - | |
| 15 | Sandefjord | ||
| 16 | Start | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Stabaek | Odds BK | |
| Pozycja | 14 | 8 |
| Punkty | 7 | 16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 13 | 12 |
| Punkty | 5 | 3 |
Forma w lidze
| Stabaek | Odds BK | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
4 5 |
5
1 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 1 |
1
0 3 |
Bramki w lidze
| Stabaek | Odds BK | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
17 |
17
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
5 |
3
8 |
Ogólne statystyki dla Eliteserien
| Mecze (80) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (221) | |
| Bramki na mecz | 2.76 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.65 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Stabaek kolejne 6 mecze
| 2018-05-28 | Sarpsborg 08 | - | Stabaek |
| 2018-06-10 | Stabaek | - | Bodo/Glimt |
| 2018-06-23 | Molde | - | Stabaek |
| 2018-07-01 | Stabaek | - | Haugesund |
| 2018-07-08 | Start | - | Stabaek |
| 2018-07-29 | Strömsgodset | - | Stabaek |
Odds BK kolejne 6 mecze
| 2018-05-27 | Odds BK | - | Kristiansund |
| 2018-05-30 | Rosenborg | - | Odds BK |
| 2018-06-10 | Lilleström | - | Odds BK |
| 2018-06-25 | Odds BK | - | Brann |
| 2018-07-01 | Tromsø | - | Odds BK |
| 2018-07-08 | Odds BK | - | Lilleström |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 26% | 43% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.04 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 1.70 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-21 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!