Primera División - Peru
niedziela, 21.10.2018
17:00
17:00

Sporting Cristal

Cajamarca
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lima |
| Na wyjeździe: | Cajamarca |
| Odległość: | 566.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alberto Gallardo |
| Pojemność: | 18 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (11:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.33 | 6.50 | 1 | 1.11 | 3.00 | |||
| 47% | 23% | 30% | 1.36 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 30% | 70% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-07-26 | Cajamarca | 0 - 0 | Sporting Cristal |
| 2018-03-14 | Sporting Cristal | 2 - 2 | Cajamarca |
| 2017-10-25 | Cajamarca | 1 - 0 | Sporting Cristal |
| 2017-07-16 | Sporting Cristal | 1 - 0 | Cajamarca |
| 2016-07-23 | Sporting Cristal | 4 - 0 | Cajamarca |
| 2016-04-16 | Cajamarca | 0 - 0 | Sporting Cristal |
| 2015-09-16 | Cajamarca | 2 - 3 | Sporting Cristal |
| 2015-05-13 | Sporting Cristal | 3 - 2 | Cajamarca |
| 2014-09-07 | Sporting Cristal | 3 - 2 | Cajamarca |
| 2014-06-09 | Cajamarca | 1 - 1 | Sporting Cristal |
| 2013-07-06 | Sporting Cristal | 1 - 1 | Cajamarca |
| 2013-04-06 | Cajamarca | 0 - 2 | Sporting Cristal |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 5 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 42% | 42% |
Sporting Cristal ostatnie 12 mecze
| 2018-10-04 | Melgar | 2 - 0 | Sporting Cristal |
| 2018-09-30 | Sporting Cristal | 0 - 2 | Comerciantes Un |
| 2018-09-28 | Garcilaso | 2 - 2 | Sporting Cristal |
| 2018-09-23 | Sporting Cristal | 4 - 0 | Dep. Municipal |
| 2018-09-17 | A. Lima | 2 - 2 | Sporting Cristal |
| 2018-09-12 | Union Comercio | 2 - 1 | Sporting Cristal |
| 2018-09-01 | Sporting Cristal | 4 - 0 | Sport Boys |
| 2018-08-26 | Sporting Cristal | 2 - 1 | Sport Rosario |
| 2018-08-18 | Binacional | 1 - 1 | Sporting Cristal |
| 2018-08-14 | Sporting Cristal | 0 - 0 | Huancayo |
| 2018-08-11 | Ayacucho | 0 - 1 | Sporting Cristal |
| 2018-08-08 | Sporting Cristal | 4 - 0 | AD Cantolao |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Cajamarca ostatnie 12 mecze
| 2018-10-03 | Cajamarca | 2 - 1 | Sport Boys |
| 2018-09-29 | Sport Rosario | 1 - 0 | Cajamarca |
| 2018-09-26 | Cajamarca | 2 - 1 | Binacional |
| 2018-09-22 | Huancayo | 1 - 1 | Cajamarca |
| 2018-09-15 | Cajamarca | 0 - 0 | Ayacucho |
| 2018-09-12 | U. de Deportes | 2 - 1 | Cajamarca |
| 2018-08-31 | Cajamarca | 0 - 0 | U. San Martin |
| 2018-08-27 | Cajamarca | 1 - 2 | AD Cantolao |
| 2018-08-24 | A. Lima | 0 - 1 | Cajamarca |
| 2018-08-20 | Union Comercio | 2 - 3 | Cajamarca |
| 2018-08-17 | Melgar | 3 - 3 | Cajamarca |
| 2018-08-11 | Cajamarca | 2 - 1 | Comerciantes Un |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 7 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 58% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melgar | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Ayacucho | 8 | +7 | 15 |
| 3 | U. de Deportes | 8 | -1 | 13 |
| 4 | Garcilaso | 8 | +3 | 12 |
| 5 | A. Lima | 7 | +2 | 11 |
| 6 | U. San Martin | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Huancayo | 8 | 0 | 10 |
| 8 | Dep. Municipal | 7 | -3 | 10 |
| 9 | Comerciantes Un | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Union Comercio | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Sporting Cristal | 7 | +3 | 8 |
| 12 | AD Cantolao | 7 | 0 | 8 |
| 13 | Cajamarca | 7 | 0 | 8 |
| 14 | Sport Boys | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Binacional | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Sport Rosario | 7 | -6 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Sporting Cristal | |
| Cajamarca | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Sporting Cristal | Cajamarca |
|---|---|---|---|
| 1 | Melgar | ||
| 2 | Ayacucho | ||
| 3 | U. de Deportes | 2 - 1 | |
| 4 | Garcilaso | ||
| 5 | A. Lima | ||
| 6 | U. San Martin | ||
| 7 | Huancayo | 1 - 1 | |
| 8 | Dep. Municipal | 4 - 0 | |
| 9 | Comerciantes Un | 0 - 2 | |
| 10 | Union Comercio | ||
| 11 | Sporting Cristal | - | |
| 12 | AD Cantolao | ||
| 13 | Cajamarca | - | |
| 14 | Sport Boys | 4 - 0 | |
| 15 | Binacional | ||
| 16 | Sport Rosario | 1 - 0 |
Pozycja w lidze
| Sporting Cristal | Cajamarca | |
| Pozycja | 11 | 13 |
| Punkty | 8 | 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 13 | 12 |
| Punkty | 6 | 1 |
Forma w lidze
| Sporting Cristal | Cajamarca | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
2 3 |
2
3 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 1 |
0
1 2 |
Bramki w lidze
| Sporting Cristal | Cajamarca | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
10 |
6
6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
2 |
2
4 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (59) | |
| Zwycięstwa u siebie | 61% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 15% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (160) | |
| Bramki na mecz | 2.71 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.64 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.07 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 85% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Sporting Cristal kolejne 6 mecze
| 2018-10-25 | AD Cantolao | - | Sporting Cristal |
| 2018-10-27 | Sporting Cristal | - | U. San Martin |
| 2018-10-31 | U. de Deportes | - | Sporting Cristal |
| 2018-11-04 | Sporting Cristal | - | Ayacucho |
| 2018-11-08 | Huancayo | - | Sporting Cristal |
| 2018-11-10 | Sporting Cristal | - | Binacional |
Cajamarca kolejne 6 mecze
| 2018-10-24 | Cajamarca | - | A. Lima |
| 2018-10-28 | Dep. Municipal | - | Cajamarca |
| 2018-10-31 | Cajamarca | - | Garcilaso |
| 2018-11-04 | Comerciantes Un | - | Cajamarca |
| 2018-11-08 | Cajamarca | - | Melgar |
| 2018-11-12 | Cajamarca | - | Union Comercio |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 23% | 30% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-21 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!