Primera División - Peru
środa, 30.05.2018
23:30
23:30

Huancayo

Melgar
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Huancayo |
| Na wyjeździe: | Arequipa |
| Odległość: | 623.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Huancayo |
| Pojemność: | 17 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 23:30 (17:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 92% | 8% | 47% | 53% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-28 | Huancayo | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-03-18 | Melgar | 2 - 1 | Huancayo |
| 2017-12-03 | Melgar | 4 - 0 | Huancayo |
| 2017-08-12 | Huancayo | 2 - 0 | Melgar |
| 2016-07-06 | Melgar | 1 - 2 | Huancayo |
| 2016-03-06 | Huancayo | 0 - 0 | Melgar |
| 2015-09-11 | Huancayo | 3 - 2 | Melgar |
| 2015-05-10 | Melgar | 1 - 0 | Huancayo |
| 2014-11-22 | Huancayo | 3 - 1 | Melgar |
| 2014-08-24 | Melgar | 2 - 2 | Huancayo |
| 2014-04-12 | Huancayo | 2 - 2 | Melgar |
| 2014-02-22 | Melgar | 2 - 0 | Huancayo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Huancayo ostatnie 12 mecze
| 2018-05-26 | Comerciantes Un | 0 - 3 | Huancayo |
| 2018-05-19 | Huancayo | 1 - 1 | Garcilaso |
| 2018-05-13 | Sporting Cristal | 1 - 0 | Huancayo |
| 2018-05-06 | Huancayo | 1 - 1 | Sporting Cristal |
| 2018-04-28 | Huancayo | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-04-20 | Garcilaso | 0 - 3 | Huancayo |
| 2018-04-16 | Huancayo | 2 - 1 | Dep. Municipal |
| 2018-04-13 | Sport Boys | 2 - 1 | Huancayo |
| 2018-04-10 | Huancayo | 2 - 2 | Binacional |
| 2018-04-03 | Huancayo | 2 - 1 | AD Cantolao |
| 2018-03-18 | Melgar | 2 - 1 | Huancayo |
| 2018-03-15 | Union Comercio | 1 - 4 | Huancayo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 8 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 67% | 17% |
Melgar ostatnie 12 mecze
| 2018-05-26 | Melgar | 3 - 0 | Ayacucho |
| 2018-05-20 | U. de Deportes | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-04-28 | Huancayo | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-04-21 | Melgar | 2 - 1 | Union Comercio |
| 2018-04-15 | AD Cantolao | 1 - 2 | Melgar |
| 2018-04-12 | Binacional | 2 - 2 | Melgar |
| 2018-04-07 | Melgar | 1 - 2 | Garcilaso |
| 2018-04-01 | Sport Boys | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-03-18 | Melgar | 2 - 1 | Huancayo |
| 2018-03-14 | Melgar | 2 - 0 | Dep. Municipal |
| 2018-03-05 | Union Comercio | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-03-01 | Melgar | 0 - 0 | AD Cantolao |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 11 | 6 | 1 | |
| 42% | 50% | 8% | 92% | 50% | 8% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cajamarca | 3 | +1 | 5 |
| 2 | Sporting Cristal | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Dep. Municipal | 2 | +4 | 4 |
| 4 | Melgar | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Huancayo | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Garcilaso | 2 | +1 | 4 |
| 7 | A. Lima | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Ayacucho | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Union Comercio | 2 | -2 | 3 |
| 10 | U. de Deportes | 2 | 0 | 2 |
| 11 | U. San Martin | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Sport Boys | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Binacional | 2 | -1 | 1 |
| 14 | AD Cantolao | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Comerciantes Un | 2 | -6 | 0 |
| 16 | Sport Rosario | 2 | -3 | -1 |
Chronologia meczów w lidze
| Huancayo | |
| Melgar | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Huancayo | Melgar |
|---|---|---|---|
| 1 | Cajamarca | ||
| 2 | Sporting Cristal | ||
| 3 | Dep. Municipal | ||
| 4 | Melgar | - | |
| 4 | Huancayo | - | |
| 6 | Garcilaso | 1 - 1 | |
| 7 | A. Lima | ||
| 8 | Ayacucho | ||
| 9 | Union Comercio | ||
| 10 | U. de Deportes | 1 - 1 | |
| 11 | U. San Martin | ||
| 12 | Sport Boys | ||
| 13 | Binacional | ||
| 14 | AD Cantolao | ||
| 15 | Comerciantes Un | ||
| 16 | Sport Rosario |
Pozycja w lidze
| Huancayo | Melgar | |
| Pozycja | 4 | 4 |
| Punkty | 4 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 3 |
| Punkty | 1 | 1 |
Forma w lidze
| Huancayo | Melgar | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 0 |
1
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| Huancayo | Melgar | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
1 |
4
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
1
1 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (17) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 41% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 12% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (41) | |
| Bramki na mecz | 2.41 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.65 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.76 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 47% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 41% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 41% |
| Powyżej 3.5 | 24% |
Huancayo kolejne 6 mecze
| 2018-06-02 | Cajamarca | - | Huancayo |
| 2018-06-07 | Huancayo | - | AD Cantolao |
| 2018-06-10 | U. San Martin | - | Huancayo |
| 2018-07-17 | Caracas | - | Huancayo |
| 2018-07-22 | Huancayo | - | U. de Deportes |
| 2018-07-24 | Huancayo | - | Caracas |
Melgar kolejne 6 mecze
| 2018-06-02 | Melgar | - | Binacional |
| 2018-06-06 | Sport Rosario | - | Melgar |
| 2018-06-11 | Melgar | - | Sport Boys |
| 2018-07-22 | Sporting Cristal | - | Melgar |
| 2018-07-26 | Melgar | - | A. Lima |
| 2018-07-29 | Dep. Municipal | - | Melgar |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 3.40 | 3.75 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.83 |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 92% | 8% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-30 20:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!