Puchar Słowacji - Słowacja
środa, 14.10.2026
13:30
Spartak Myjava
Ruzomberok
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Myjava |
| Na wyjeździe: |
Rużomberk |
| Odległość: |
131.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Myjava
|
| Pojemność: |
2 709 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
13:30 (14:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.25 |
5.50 |
1.30 |
2 |
|
|
|
3.20 |
1.10 |
| 23% |
32% |
45% |
1.30 |
|
|
|
15% |
85% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.75 |
|
|
|
1.42 |
2.65 |
|
|
|
2.05 |
1.66 |
| 81% |
19% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
44% |
56% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2016-11-05 |
Ruzomberok
|
0 - 0 |
Spartak Myjava
|
|
2016-08-06 |
Spartak Myjava
|
1 - 3 |
Ruzomberok
|
|
2016-05-13 |
Spartak Myjava
|
1 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2016-03-02 |
Ruzomberok
|
1 - 0 |
Spartak Myjava
|
|
2015-09-22 |
Spartak Myjava
|
2 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2015-05-23 |
Spartak Myjava
|
1 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2015-03-07 |
Ruzomberok
|
2 - 1 |
Spartak Myjava
|
|
2014-09-16 |
Ruzomberok
|
2 - 2 |
Spartak Myjava
|
|
2014-05-17 |
Ruzomberok
|
5 - 0 |
Spartak Myjava
|
|
2014-03-01 |
Spartak Myjava
|
0 - 3 |
Ruzomberok
|
|
2013-09-14 |
Ruzomberok
|
0 - 3 |
Spartak Myjava
|
|
2013-05-26 |
Ruzomberok
|
0 - 1 |
Spartak Myjava
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
7 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
58% |
25% |
Spartak Myjava ostatnie 12 mecze
|
2026-09-15 |
Spartak Myjava
|
2 - 1 |
Slovan Galanta
|
|
2025-10-08 |
Spartak Myjava
|
1 - 2 |
Skalica
|
|
2024-11-06 |
Spartak Myjava
|
1 - 3 |
Kosice
|
|
2024-10-16 |
Spartak Myjava
|
3 - 1 |
Lok. Kosice
|
|
2024-09-25 |
Spartak Myjava
|
5 - 3 |
OFK Malzenice
|
|
2024-05-17 |
Povazska Bystrica
|
1 - 2 |
Spartak Myjava
|
|
2024-05-10 |
Spartak Myjava
|
1 - 1 |
Samorin
|
|
2024-05-03 |
Spartak Myjava
|
1 - 1 |
OFK Malzenice
|
|
2024-04-28 |
Slovan Brat. B
|
1 - 3 |
Spartak Myjava
|
|
2024-04-24 |
Spartak Myjava
|
2 - 1 |
Pohronie
|
|
2024-04-21 |
Zilina B
|
2 - 1 |
Spartak Myjava
|
|
2024-04-12 |
Spartak Myjava
|
2 - 0 |
Komarno
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
12 |
9 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
100% |
75% |
33% |
Ruzomberok ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Ruzomberok
|
2 - 2 |
Zilina
|
|
2026-10-02 |
Ruzomberok
|
1 - 1 |
Opawa
|
|
2026-09-19 |
Kosice
|
2 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2026-09-12 |
Ruzomberok
|
3 - 0 |
Michalovce
|
|
2026-09-06 |
Ruzomberok
|
1 - 1 |
Trnava
|
|
2026-09-02 |
Poprad
|
0 - 2 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-29 |
Trencin
|
2 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-22 |
Ruzomberok
|
0 - 1 |
Dukla B. Bystrica
|
|
2026-08-15 |
Slovan Br.
|
5 - 0 |
Ruzomberok
|
|
2026-08-08 |
Ruzomberok
|
1 - 4 |
Podbrezova
|
|
2026-08-01 |
Skalica
|
2 - 1 |
Ruzomberok
|
|
2026-07-26 |
Ruzomberok
|
1 - 1 |
Dun. Streda
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
11 |
6 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
92% |
50% |
25% |
Tabela Spartak Myjava
Brak danych w systemie
Tabela Superliga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Dun. Streda |
9 |
7 |
2 |
0 |
28 |
5 |
+23 |
23 |
| 2 |
Trnava |
10 |
6 |
3 |
1 |
24 |
11 |
+13 |
21 |
| 3 |
Zilina |
10 |
6 |
3 |
1 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 4 |
Slovan Br. |
9 |
5 |
2 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
17 |
| 5 |
Podbrezova |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 6 |
Kosice |
9 |
3 |
4 |
2 |
22 |
19 |
+3 |
13 |
| 7 |
Michalovce |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 8 |
Dukla B. Bystrica |
10 |
3 |
1 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 9 |
Skalica |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
9 |
| 10 |
Komarno |
10 |
0 |
6 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
6 |
| 11 |
Ruzomberok |
10 |
1 |
3 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
6 |
| 12 |
Trencin |
9 |
1 |
2 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
5 |
Spartak Myjava kolejne mecze
Brak danych w systemie
Ruzomberok kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
6.25 |
5.50 |
1.30 |
| Prawdopodobieństwo |
23% |
32% |
45% |
|
2 @ 1.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
3.20 |
1.10 |
| Prawdopodobieństwo |
15% |
85% |
|
X2 @ 1.10 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.12 |
5.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
81% |
19% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.12 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.42 |
2.65 |
| Prawdopodobieństwo |
|
64% |
36% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.42 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.05 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.66 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.73 |
1.98 |
| Prawdopodobieństwo |
|
53% |
47% |
|
Tak @ 1.73 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-14 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!