Liga Europy - Kwalifikacje
czwartek, 19.07.2018
19:45
Tre Fiori
(San Marino)
Rudar
(Słowenia)
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Zwycięzca Rudar
łączny wynik 0 - 10
Wynik pierwszego spotkania
Rudar7 - 0Tre Fiori
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Fiorentino (Smr) |
| Na wyjeździe: |
Velenje (Sln) |
| Odległość: |
342.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Campo sportivo di Fiorentino
(Fiorentino / Smr)
|
| Pojemność: |
700 |
| Wymiary: |
105 x 60 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 11.00 |
6.25 |
1.15 |
2 |
|
|
|
3.60 |
1.03 |
| 17% |
36% |
47% |
1.15 |
|
|
|
8% |
92% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.53 |
2.30 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
| 34% |
66% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
44% |
56% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
|
2018-07-12 |
Rudar
|
7 - 0 |
Tre Fiori
|
Tre Fiori ostatnie 12 mecze
|
2018-07-12 |
Rudar
|
7 - 0 |
Tre Fiori
|
|
2018-07-05 |
Bala Town
|
1 - 0 |
Tre Fiori
|
|
2018-06-28 |
Tre Fiori
|
3 - 0 |
Bala Town
|
|
2018-05-18 |
Folgore
|
3 - 1 |
Tre Fiori
|
|
2018-05-10 |
La Fiorita
|
1 - 0 |
Tre Fiori
|
|
2018-05-03 |
Tre Fiori
|
0 - 0 |
Libertas
|
|
2018-04-29 |
Tre Penne
|
2 - 2 |
Tre Fiori
|
|
2018-03-28 |
Tre Fiori
|
4 - 1 |
Cailungo
|
|
2018-03-18 |
Tre Fiori
|
0 - 1 |
Libertas
|
|
2018-03-13 |
Tre Fiori
|
4 - 0 |
Fiorentino
|
|
2018-03-10 |
Virtus
|
0 - 3 |
Tre Fiori
|
|
2018-02-16 |
Murata
|
4 - 4 |
Tre Fiori
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
8 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
67% |
50% |
Rudar ostatnie 12 mecze
|
2018-07-16 |
Rudar
|
1 - 3 |
Sp. Moskwa
|
|
2018-07-12 |
Rudar
|
7 - 0 |
Tre Fiori
|
|
2018-05-27 |
Rudar
|
0 - 1 |
Triglav
|
|
2018-05-23 |
Aluminij
|
1 - 3 |
Rudar
|
|
2018-05-18 |
Rudar
|
0 - 1 |
Gorica
|
|
2018-05-13 |
Celje
|
1 - 3 |
Rudar
|
|
2018-05-09 |
Rudar
|
1 - 1 |
O. Ljubljana
|
|
2018-05-05 |
Krsko
|
1 - 0 |
Rudar
|
|
2018-05-02 |
Rudar
|
1 - 3 |
Maribor
|
|
2018-04-28 |
Ankaran Hrvatini
|
3 - 2 |
Rudar
|
|
2018-04-22 |
Domzale
|
3 - 0 |
Rudar
|
|
2018-04-15 |
Triglav
|
0 - 2 |
Rudar
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
7 |
6 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
58% |
50% |
Tabela Campionato Sammarinese (San Marino)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
La Fiorita |
21 |
16 |
2 |
3 |
60 |
16 |
+44 |
50 |
| 2 |
Tre Penne |
21 |
16 |
2 |
3 |
52 |
13 |
+39 |
50 |
| 3 |
Folgore |
20 |
13 |
5 |
2 |
35 |
11 |
+24 |
44 |
| 4 |
Libertas |
20 |
14 |
2 |
4 |
42 |
15 |
+27 |
44 |
| 5 |
Tre Fiori |
20 |
11 |
5 |
4 |
45 |
24 |
+21 |
38 |
| 6 |
Domagnano |
21 |
11 |
4 |
6 |
40 |
35 |
+5 |
37 |
| 7 |
Juvenes/Dogana |
21 |
9 |
4 |
8 |
38 |
34 |
+4 |
31 |
| 8 |
Cosmos |
21 |
7 |
7 |
7 |
42 |
30 |
+12 |
28 |
| 9 |
Pennarossa |
21 |
6 |
7 |
8 |
21 |
36 |
-15 |
25 |
| 10 |
Cailungo |
20 |
6 |
4 |
10 |
21 |
29 |
-8 |
22 |
| 11 |
Faetano |
21 |
5 |
4 |
12 |
36 |
47 |
-11 |
19 |
| 12 |
Virtus |
20 |
5 |
4 |
11 |
25 |
41 |
-16 |
19 |
| 13 |
Fiorentino |
20 |
4 |
2 |
14 |
13 |
39 |
-26 |
14 |
| 14 |
San Giovanni |
21 |
4 |
1 |
16 |
18 |
61 |
-43 |
13 |
| 15 |
Murata |
20 |
0 |
1 |
19 |
11 |
68 |
-57 |
1 |
Tabela Rudar
Brak danych w systemie
Tre Fiori kolejne 6 mecze
|
2018-09-21 |
Tre Fiori
|
- |
Juvenes/Dogana
|
|
2018-09-29 |
Tre Fiori
|
- |
Virtus
|
|
2018-10-07 |
San Giovanni
|
- |
Tre Fiori
|
|
2018-10-20 |
Tre Fiori
|
- |
Folgore
|
|
2018-10-28 |
Pennarossa
|
- |
Tre Fiori
|
|
2018-11-04 |
Tre Fiori
|
- |
Tre Penne
|
Rudar kolejne 6 mecze
|
2018-07-22 |
Rudar
|
- |
Maribor
|
|
2018-07-26 |
Rudar
|
- |
FCSB
|
|
2018-07-29 |
Domzale
|
- |
Rudar
|
|
2018-08-02 |
FCSB
|
- |
Rudar
|
|
2018-08-06 |
Rudar
|
- |
Krsko
|
|
2018-08-13 |
Rudar
|
- |
Mura
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
11.00 |
6.25 |
1.15 |
| Prawdopodobieństwo |
17% |
36% |
47% |
|
2 @ 1.15 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
3.60 |
1.03 |
| Prawdopodobieństwo |
8% |
92% |
|
X2 @ 1.03 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
- | - |
| Prawdopodobieństwo |
|
34% |
66% |
|
Poniżej 1.5 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.53 |
2.30 |
| Prawdopodobieństwo |
|
60% |
40% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.53 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.00 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.70 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.78 |
1.92 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Nie @ 1.92 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-19 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!