Premijer liga - Bośnia i Herceg.
piątek, 14.09.2018
15:30
15:30

Sloboda

Celik Zenica
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tuzla |
| Na wyjeździe: | Zenica |
| Odległość: | 71.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tusanj |
| Pojemność: | 15 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:30 (16:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.50 | 5.50 | 1X | 1.12 | 2.37 | |||
| 39% | 28% | 33% | 1.12 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 44% | 56% | 22% | 78% | 19% | 81% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-05 | Celik Zenica | 0 - 2 | Sloboda |
| 2018-03-31 | Sloboda | 1 - 1 | Celik Zenica |
| 2017-12-04 | Sloboda | 3 - 0 | Celik Zenica |
| 2017-08-27 | Celik Zenica | 2 - 2 | Sloboda |
| 2016-11-26 | Celik Zenica | 0 - 2 | Sloboda |
| 2016-08-20 | Sloboda | 2 - 0 | Celik Zenica |
| 2015-11-23 | Sloboda | 4 - 2 | Celik Zenica |
| 2015-11-04 | Sloboda | 2 - 1 | Celik Zenica |
| 2015-10-21 | Celik Zenica | 1 - 1 | Sloboda |
| 2015-07-25 | Celik Zenica | 1 - 0 | Sloboda |
| 2015-03-14 | Celik Zenica | 2 - 2 | Sloboda |
| 2014-08-09 | Sloboda | 1 - 0 | Celik Zenica |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 5 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 42% | 25% |
Sloboda ostatnie 12 mecze
| 2018-09-01 | Mladost DK | 1 - 0 | Sloboda |
| 2018-08-25 | Sloboda | 2 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2018-08-20 | Siroki Brijeg | 0 - 0 | Sloboda |
| 2018-08-15 | Sloboda | 1 - 0 | Krupa |
| 2018-08-11 | Tuzla City | 0 - 1 | Sloboda |
| 2018-08-05 | Sloboda | 0 - 1 | Sarajevo |
| 2018-07-28 | Zvijezda 09 | 1 - 1 | Sloboda |
| 2018-07-21 | Sloboda | 0 - 1 | Zrinjski |
| 2018-05-19 | Borac Banja Luka | 2 - 0 | Sloboda |
| 2018-05-12 | Sloboda | 2 - 3 | Mladost DK |
| 2018-05-05 | Celik Zenica | 0 - 2 | Sloboda |
| 2018-04-28 | Sloboda | 2 - 0 | NK Vitez |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 1 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 8% | 8% |
Celik Zenica ostatnie 12 mecze
| 2018-09-01 | Celik Zenica | 0 - 0 | Sarajevo |
| 2018-08-25 | Mladost DK | 1 - 1 | Celik Zenica |
| 2018-08-18 | Celik Zenica | 2 - 0 | Zvijezda 09 |
| 2018-08-15 | Radnik Bijeljina | 0 - 0 | Celik Zenica |
| 2018-08-12 | Celik Zenica | 1 - 0 | Zrinjski |
| 2018-08-05 | Siroki Brijeg | 6 - 0 | Celik Zenica |
| 2018-07-29 | Celik Zenica | 1 - 0 | Zeljeznicar |
| 2018-07-21 | Krupa | 3 - 1 | Celik Zenica |
| 2018-05-19 | Mladost DK | 0 - 3 | Celik Zenica |
| 2018-05-12 | Celik Zenica | 0 - 1 | NK Vitez |
| 2018-05-05 | Celik Zenica | 0 - 2 | Sloboda |
| 2018-04-29 | GOSK Gabela | 1 - 0 | Celik Zenica |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Tabela Premijer liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zeljeznicar | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Sarajevo | 8 | +10 | 15 |
| 3 | Zrinjski | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Siroki Brijeg | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Radnik Bijeljina | 8 | +2 | 13 |
| 6 | Celik Zenica | 8 | -4 | 12 |
| 7 | Sloboda | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Krupa | 8 | +3 | 10 |
| 9 | Tuzla City | 8 | -3 | 7 |
| 10 | GOSK Gabela | 8 | -6 | 6 |
| 11 | Mladost DK | 8 | -7 | 6 |
| 12 | Zvijezda 09 | 8 | -13 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Sloboda | |
| Celik Zenica | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Sloboda | Celik Zenica |
|---|---|---|---|
| 1 | Zeljeznicar | ||
| 2 | Sarajevo | 0 - 1 | |
| 3 | Zrinjski | 0 - 1 | |
| 4 | Siroki Brijeg | 6 - 0 | |
| 5 | Radnik Bijeljina | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Celik Zenica | - | |
| 7 | Sloboda | - | |
| 8 | Krupa | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Tuzla City | ||
| 10 | GOSK Gabela | ||
| 11 | Mladost DK | 1 - 1 | |
| 12 | Zvijezda 09 |
Pozycja w lidze
| Sloboda | Celik Zenica | |
| Pozycja | 7 | 6 |
| Punkty | 11 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 10 |
| Punkty | 6 | 2 |
Forma w lidze
| Sloboda | Celik Zenica | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 3 |
3
3 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 2 |
0
2 2 |
Bramki w lidze
| Sloboda | Celik Zenica | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
4 |
6
10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
2 |
2
10 |
Ogólne statystyki dla Premijer liga
| Mecze (48) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 23% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (113) | |
| Bramki na mecz | 2.35 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.94 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 58% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 40% |
| Powyżej 1.5 | 58% |
| Powyżej 2.5 | 42% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Sloboda kolejne 6 mecze
| 2018-09-19 | Metalleghe-BSI Jajce | - | Sloboda |
| 2018-09-22 | Sloboda | - | GOSK Gabela |
| 2018-09-26 | Zeljeznicar | - | Sloboda |
| 2018-09-29 | Zrinjski | - | Sloboda |
| 2018-10-03 | Sloboda | - | Siroki Brijeg |
| 2018-10-06 | Sloboda | - | Zvijezda 09 |
Celik Zenica kolejne 6 mecze
| 2018-09-19 | Celik Zenica | - | Krupa |
| 2018-09-23 | Celik Zenica | - | Tuzla City |
| 2018-09-26 | GOSK Gabela | - | Celik Zenica |
| 2018-09-29 | Celik Zenica | - | Krupa |
| 2018-10-05 | Zeljeznicar | - | Celik Zenica |
| 2018-10-21 | Celik Zenica | - | Siroki Brijeg |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 3.50 | 5.50 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 28% | 33% |
| 1X @ 1.12 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 2.37 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% | |
| Poniżej 1.5 @ 3.40 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Nie @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-14 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!