Fotbalova narodni liga - Czechy
sobota, 20.10.2018
14:30
14:30

Prostejov

Vitkovice
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Prostejov |
| Na wyjeździe: | Ostrawa |
| Odległość: | 93.7 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 14:30 (15:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.30 | 1X | 1.33 | 1.72 | |||
| 31% | 44% | 25% | 1.33 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 54% | 46% | 31% | 69% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2017-05-28 | Prostejov | 0 - 3 | Vitkovice |
| 2016-08-31 | Vitkovice | 2 - 1 | Prostejov |
Prostejov ostatnie 12 mecze
| 2018-10-07 | Taborsko | 1 - 1 | Prostejov |
| 2018-09-29 | Prostejov | 2 - 2 | Pardubice |
| 2018-09-22 | Sokolov | 3 - 0 | Prostejov |
| 2018-09-15 | Prostejov | 1 - 0 | Usti n. L. |
| 2018-09-02 | Znojmo | 0 - 1 | Prostejov |
| 2018-08-25 | Prostejov | 2 - 1 | Zbrojovka Brno |
| 2018-08-18 | Prostejov | 0 - 0 | Hradec Kralove |
| 2018-08-12 | Ceske Budejovice | 3 - 1 | Prostejov |
| 2018-08-04 | Prostejov | 0 - 0 | Zizkov |
| 2018-07-28 | Trzyniec | 0 - 2 | Prostejov |
| 2018-07-21 | Prostejov | 2 - 2 | Vlasim |
| 2018-01-20 | Frydek-Mistek | 3 - 1 | Prostejov |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Vitkovice ostatnie 12 mecze
| 2018-10-11 | Usti n. L. | 2 - 1 | Vitkovice |
| 2018-10-05 | Vitkovice | 1 - 0 | Vlasim |
| 2018-09-21 | Vitkovice | 2 - 1 | Chrudim |
| 2018-09-16 | Ceske Budejovice | 3 - 0 | Vitkovice |
| 2018-08-29 | Vitkovice | 3 - 1 | Trzyniec |
| 2018-08-24 | Vysočina Igława | 2 - 2 | Vitkovice |
| 2018-08-18 | Vitkovice | 2 - 0 | Varnsdorf |
| 2018-08-10 | Hradec Kralove | 0 - 0 | Vitkovice |
| 2018-08-05 | Taborsko | 4 - 2 | Vitkovice |
| 2018-07-27 | Vitkovice | 2 - 0 | Sokolov |
| 2018-07-21 | Pardubice | 3 - 1 | Vitkovice |
| 2018-05-25 | Usti n. L. | 4 - 0 | Vitkovice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Tabela Fotbalova narodni liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ceske Budejovice | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Vysočina Igława | 11 | +11 | 23 |
| 3 | Hradec Kralove | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Pardubice | 12 | +12 | 22 |
| 5 | Usti n. L. | 12 | +3 | 22 |
| 6 | Varnsdorf | 11 | +3 | 19 |
| 7 | Vitkovice | 11 | 0 | 17 |
| 8 | Prostejov | 11 | 0 | 17 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 11 | +4 | 16 |
| 10 | Znojmo | 12 | -7 | 12 |
| 11 | Sokolov | 11 | -7 | 11 |
| 12 | Vlasim | 11 | -3 | 10 |
| 13 | Chrudim | 11 | -8 | 10 |
| 14 | Zizkov | 11 | -9 | 10 |
| 15 | Taborsko | 12 | -9 | 7 |
| 16 | Trzyniec | 11 | -9 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Prostejov | |
| Vitkovice | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Prostejov | Vitkovice |
|---|---|---|---|
| 1 | Ceske Budejovice | 3 - 0 | |
| 2 | Vysočina Igława | 2 - 2 | |
| 3 | Hradec Kralove | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Pardubice | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Usti n. L. | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Varnsdorf | ||
| 7 | Vitkovice | - | |
| 8 | Prostejov | - | |
| 9 | Zbrojovka Brno | 2 - 1 | |
| 10 | Znojmo | ||
| 11 | Sokolov | ||
| 12 | Vlasim | 2 - 2 | |
| 13 | Chrudim | ||
| 14 | Zizkov | 0 - 0 | |
| 15 | Taborsko | 4 - 2 | |
| 16 | Trzyniec |
Pozycja w lidze
| Prostejov | Vitkovice | |
| Pozycja | 8 | 7 |
| Punkty | 17 | 17 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 14 |
| Punkty | 10 | 2 |
Forma w lidze
| Prostejov | Vitkovice | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
5 2 |
5
2 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
4 0 |
0
2 4 |
Bramki w lidze
| Prostejov | Vitkovice | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
12 |
16
16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
5 |
6
14 |
Ogólne statystyki dla Fotbalova narodni liga
| Mecze (91) | |
| Zwycięstwa u siebie | 54% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 22% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (239) | |
| Bramki na mecz | 2.63 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.66 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.97 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Prostejov kolejne 6 mecze
| 2018-10-26 | Vysočina Igława | - | Prostejov |
| 2018-11-03 | Prostejov | - | Varnsdorf |
| 2018-11-10 | Chrudim | - | Prostejov |
| 2018-11-17 | Prostejov | - | Trzyniec |
| 2019-01-08 | Ostrava | - | Prostejov |
| 2019-01-16 | Opawa | - | Prostejov |
Vitkovice kolejne 6 mecze
| 2018-10-26 | Vitkovice | - | Zizkov |
| 2018-11-04 | Zbrojovka Brno | - | Vitkovice |
| 2018-11-09 | Vitkovice | - | Znojmo |
| 2018-11-24 | Sokolov | - | Vitkovice |
| 2019-02-15 | Horn | - | Vitkovice |
| 2019-03-04 | Vitkovice | - | Taborsko |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 3.50 | 3.30 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 44% | 25% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-20 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!