Championship - Anglia
sobota, 06.10.2018
15:00
15:00

Sheffield Utd

Hull
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sheffield |
| Na wyjeździe: | Hull |
| Odległość: | 84.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bramall Lane |
| Pojemność: | 32 702 |
| Wymiary: | 102 x 65 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Na wyjeździe: | Sergej Jakirovic (Bih) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.20 | 6.00 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 65% | 21% | 14% | 1.60 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 24% | 76% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Hull |
| 2018-02-23 | Hull | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2017-11-04 | Sheffield Utd | 4 - 1 | Hull |
| 2015-08-02 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Hull |
| 2014-04-13 | Hull | 5 - 3 | Sheffield Utd |
| 2010-12-26 | Sheffield Utd | 2 - 3 | Hull |
| 2010-10-19 | Hull | 0 - 1 | Sheffield Utd |
| 2009-02-26 | Hull | 2 - 1 | Sheffield Utd |
| 2009-02-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Hull |
| 2008-04-19 | Sheffield Utd | 2 - 0 | Hull |
| 2007-10-27 | Hull | 1 - 1 | Sheffield Utd |
| 2006-04-08 | Sheffield Utd | 3 - 2 | Hull |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 33% |
Sheffield Utd ostatnie 12 mecze
| 2018-10-03 | Blackburn | 0 - 2 | Sheffield Utd |
| 2018-09-29 | Millwall | 2 - 3 | Sheffield Utd |
| 2018-09-22 | Sheffield Utd | 3 - 2 | Preston |
| 2018-09-19 | Sheffield Utd | 0 - 0 | Birmingham |
| 2018-09-15 | Bristol City | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-09-01 | Sheffield Utd | 4 - 1 | Aston Villa |
| 2018-08-25 | Bolton | 0 - 3 | Sheffield Utd |
| 2018-08-18 | Sheffield Utd | 2 - 1 | Norwich |
| 2018-08-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Hull |
| 2018-08-11 | QPR | 1 - 2 | Sheffield Utd |
| 2018-08-07 | Middlesbrough | 3 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-08-04 | Sheffield Utd | 1 - 2 | Swansea |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Hull ostatnie 12 mecze
| 2018-10-02 | Hull | 0 - 1 | Leeds |
| 2018-09-29 | Hull | 1 - 1 | Middlesbrough |
| 2018-09-22 | Reading | 3 - 0 | Hull |
| 2018-09-18 | Wigan | 2 - 1 | Hull |
| 2018-09-15 | Hull | 2 - 0 | Ipswich |
| 2018-09-01 | Hull | 1 - 2 | Derby |
| 2018-08-28 | Hull | 0 - 4 | Derby |
| 2018-08-25 | Stoke | 2 - 0 | Hull |
| 2018-08-21 | Rotherham | 2 - 3 | Hull |
| 2018-08-18 | Hull | 0 - 1 | Blackburn |
| 2018-08-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Hull |
| 2018-08-11 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Hull |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 42% | 17% |
Tabela Championship
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leeds | 11 | +13 | 22 |
| 2 | Middlesbrough | 11 | +10 | 22 |
| 3 | Sheffield Utd | 11 | +7 | 22 |
| 4 | West Brom | 11 | +11 | 21 |
| 5 | Norwich | 11 | +1 | 18 |
| 6 | Brentford | 11 | +6 | 17 |
| 7 | Swansea | 11 | +4 | 17 |
| 8 | Derby | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Wigan | 11 | +2 | 17 |
| 10 | Bristol City | 11 | +3 | 16 |
| 11 | Nottingham | 11 | +2 | 16 |
| 12 | Sheffield Wed | 11 | 0 | 16 |
| 13 | Aston Villa | 11 | +1 | 15 |
| 14 | Blackburn | 11 | -2 | 15 |
| 15 | Bolton | 11 | -4 | 15 |
| 16 | Stoke | 11 | -2 | 13 |
| 17 | QPR | 11 | -10 | 13 |
| 18 | Rotherham | 11 | -8 | 11 |
| 19 | Reading | 11 | -2 | 9 |
| 20 | Hull | 11 | -8 | 8 |
| 21 | Millwall | 11 | -7 | 7 |
| 22 | Ipswich | 11 | -8 | 6 |
| 23 | Preston | 11 | -10 | 6 |
| 24 | Birmingham | 11 | -1 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Sheffield Utd | |
| Hull | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Sheffield Utd | Hull |
|---|---|---|---|
| 1 | Leeds | ||
| 2 | Middlesbrough | ||
| 3 | Sheffield Utd | - | |
| 4 | West Brom | ||
| 5 | Norwich | 2 - 1 | |
| 6 | Brentford | ||
| 7 | Swansea | 1 - 2 | |
| 8 | Derby | ||
| 8 | Wigan | 2 - 1 | |
| 10 | Bristol City | ||
| 11 | Nottingham | ||
| 12 | Sheffield Wed | 1 - 1 | |
| 13 | Aston Villa | 4 - 1 | |
| 14 | Blackburn | ||
| 15 | Bolton | ||
| 16 | Stoke | 2 - 0 | |
| 17 | QPR | ||
| 18 | Rotherham | 2 - 3 | |
| 19 | Reading | 3 - 0 | |
| 20 | Hull | - | |
| 21 | Millwall | ||
| 22 | Ipswich | ||
| 23 | Preston | 3 - 2 | |
| 24 | Birmingham | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Sheffield Utd | Hull | |
| Pozycja | 3 | 20 |
| Punkty | 22 | 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 17 |
| Punkty | 10 | 4 |
Forma w lidze
| Sheffield Utd | Hull | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
1 3 |
2
2 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 1 |
1
1 3 |
Bramki w lidze
| Sheffield Utd | Hull | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
13 |
10
18 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
10
6 |
5
10 |
Ogólne statystyki dla Championship
| Mecze (132) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 35% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 24% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (342) | |
| Bramki na mecz | 2.59 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.46 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.13 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 64% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 48% |
| Powyżej 3.5 | 28% |
Sheffield Utd kolejne 6 mecze
| 2018-10-20 | Derby | - | Sheffield Utd |
| 2018-10-23 | Sheffield Utd | - | Stoke |
| 2018-10-27 | Sheffield Utd | - | Wigan |
| 2018-11-03 | Nottingham | - | Sheffield Utd |
| 2018-11-09 | Sheffield Utd | - | Sheffield Wed |
| 2018-11-24 | Rotherham | - | Sheffield Utd |
Hull kolejne 6 mecze
| 2018-10-20 | Hull | - | Preston |
| 2018-10-24 | Bristol City | - | Hull |
| 2018-10-27 | Bolton | - | Hull |
| 2018-11-03 | Hull | - | West Brom |
| 2018-11-10 | Birmingham | - | Hull |
| 2018-11-24 | Hull | - | Nottingham |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 4.20 | 6.00 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 21% | 14% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 2.37 |
| Prawdopodobieństwo | 82% | 18% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.20 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-06 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!