Pierwsza Liga - Kenia
niedziela, 18.10.2026
13:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Kisii |
| Na wyjeździe: |
Nairobi |
| Odległość: |
237.4 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
13:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
2.88 |
2.94 |
1X |
|
|
|
1.30 |
1.51 |
| 35% |
33% |
32% |
1.30 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.36 |
|
|
|
2.58 |
1.42 |
|
|
|
4.86 |
1.12 |
| 48% |
52% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
42% |
58% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2026-04-05 |
Nairobi United
|
3 - 0 |
Shabana
|
|
2026-01-04 |
Shabana
|
1 - 3 |
Nairobi United
|
Shabana ostatnie 12 mecze
|
2026-10-10 |
Posta Rangers
|
0 - 1 |
Shabana
|
|
2026-05-31 |
Shabana
|
1 - 2 |
Kenya CB
|
|
2026-05-24 |
Sofapaka
|
1 - 1 |
Shabana
|
|
2026-05-17 |
Bidco United
|
0 - 1 |
Shabana
|
|
2026-05-13 |
Mara Sugar
|
1 - 0 |
Shabana
|
|
2026-05-09 |
Shabana
|
0 - 0 |
Ulinzi Stars
|
|
2026-05-02 |
Shabana
|
0 - 1 |
Kenya Police
|
|
2026-04-25 |
Shabana
|
0 - 0 |
Kenya Police
|
|
2026-04-18 |
Shabana
|
1 - 0 |
Kakamega Homeboyz
|
|
2026-04-05 |
Nairobi United
|
3 - 0 |
Shabana
|
|
2026-03-29 |
Shabana
|
1 - 0 |
Muranga Seal
|
|
2026-03-21 |
Gor Mahia
|
2 - 1 |
Shabana
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
4 |
3 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
33% |
25% |
0% |
Nairobi United ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Nairobi United
|
2 - 2 |
Kenya CB
|
|
2026-05-31 |
Gor Mahia
|
0 - 1 |
Nairobi United
|
|
2026-05-24 |
Nairobi United
|
0 - 0 |
Kenya Police
|
|
2026-05-16 |
Nairobi United
|
2 - 2 |
Posta Rangers
|
|
2026-05-10 |
Kariobangi Sharks
|
2 - 0 |
Nairobi United
|
|
2026-05-06 |
Nairobi United
|
1 - 0 |
Tusker
|
|
2026-05-03 |
Nairobi United
|
0 - 1 |
Kenya CB
|
|
2026-04-25 |
Mathare United
|
1 - 2 |
Nairobi United
|
|
2026-04-19 |
Muranga Seal
|
2 - 4 |
Nairobi United
|
|
2026-04-12 |
Posta Rangers
|
0 - 2 |
Nairobi United
|
|
2026-04-08 |
Nairobi United
|
2 - 2 |
Kakamega Homeboyz
|
|
2026-04-05 |
Nairobi United
|
3 - 0 |
Shabana
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
6 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
50% |
33% |
Tabela Pierwsza Liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Gor Mahia |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Kenya CB |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 3 |
Tusker |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Kakamega Homeboyz |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Shabana |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
3K FC |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 6 |
Mara Sugar |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 6 |
Nairobi United |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
Kenya Police |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Migori Youth |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Bandari |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Leopards |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
APS Bomet |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 13 |
Mathare United |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 15 |
Mombasa United |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Posta Rangers |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 17 |
Muranga Seal |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 18 |
Ulinzi Stars |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Chronologia meczów w lidze
| Shabana |
|
| Nairobi United |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Statystyki drużyny
| |
Shabana |
Nairobi United |
| Zwycięstwa |
1 |
0 |
| Remisy |
0 |
1 |
| Porażki |
0 |
0 |
| Bramki dla |
1 |
2 |
| Bramki przeciw |
0 |
2 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
2.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
2.00 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
100% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
100% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
0 |
0 |
| Bramki dla |
0 |
0 |
| Bramki przeciw |
0 |
0 |
| Średnie bramki strzelone |
0.00 |
0.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
0.00 |
| Mecze bramki strzelone |
0% |
0% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
0% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
0% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
0% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
0% |
Ogólne statystyki dla Pierwsza Liga
| Mecze (11) |
| Zwycięstwa u siebie |
18% |
| Remisy |
45% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
36% |
| Mecze rozegrane |
4% |
| Bramki (22) |
| Bramki na mecz |
2.00 |
| Bramki u siebie na mecz |
0.91 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.09 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
45% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
36% |
| Powyżej 1.5 |
45% |
| Powyżej 2.5 |
27% |
| Powyżej 3.5 |
27% |
Shabana kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Shabana
|
- |
Mara Sugar
|
|
2026-11-01 |
Kakamega Homeboyz
|
- |
Shabana
|
|
2026-11-07 |
Shabana
|
- |
Ulinzi Stars
|
|
2026-11-20 |
Muranga Seal
|
- |
Shabana
|
|
2026-11-25 |
Shabana
|
- |
Bandari
|
|
2026-11-29 |
3K FC
|
- |
Shabana
|
Nairobi United kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Nairobi United
|
- |
Tusker
|
|
2026-11-01 |
3K FC
|
- |
Nairobi United
|
|
2026-11-07 |
Posta Rangers
|
- |
Nairobi United
|
|
2026-11-20 |
Nairobi United
|
- |
Ulinzi Stars
|
|
2026-11-25 |
Mathare United
|
- |
Nairobi United
|
|
2026-11-29 |
Nairobi United
|
- |
Leopards
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.30 |
2.88 |
2.94 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.30 |
1.51 |
| Prawdopodobieństwo |
55% |
45% |
|
1X @ 1.30 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.36 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Poniżej 1.5 @ 2.36 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.58 |
1.42 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.42 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.86 |
1.12 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.12 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.16 |
1.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Nie @ 1.60 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-18 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!