Liga Europy - Kwalifikacje
czwartek, 30.08.2018
20:45
Sevilla
(Hiszpania)
Sigma Ołomuniec
(Czechy)
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
Zwycięzca Sevilla
łączny wynik 4 - 0
Wynik pierwszego spotkania
Sigma Ołomuniec0 - 1Sevilla
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Sewilla (His) |
| Na wyjeździe: |
Ołomuniec (Cze) |
| Odległość: |
2 298.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ramon Sanchez Pizjuan
(Sewilla / His)
|
| Pojemność: |
45 500 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| U siebie: |
Luis Garcia Plaza (His) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
20:45 (21:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.12 |
9.00 |
15.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
5.50 |
| 47% |
35% |
18% |
1.12 |
|
|
|
93% |
7% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.00 |
|
|
|
1.40 |
2.87 |
|
|
|
2.10 |
1.66 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
|
2018-08-23 |
Sigma Ołomuniec
|
0 - 1 |
Sevilla
|
Sevilla ostatnie 12 mecze
|
2018-08-26 |
Sevilla
|
0 - 0 |
Villarreal
|
|
2018-08-23 |
Sigma Ołomuniec
|
0 - 1 |
Sevilla
|
|
2018-08-19 |
Vallecano
|
1 - 4 |
Sevilla
|
|
2018-08-16 |
Zalgiris
|
0 - 5 |
Sevilla
|
|
2018-08-12 |
Barcelona
|
2 - 1 |
Sevilla
|
|
2018-08-09 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Zalgiris
|
|
2018-08-04 |
Sevilla
|
2 - 1 |
Extremadura UD
|
|
2018-08-02 |
Ujpest
|
1 - 3 |
Sevilla
|
|
2018-07-26 |
Sevilla
|
4 - 0 |
Ujpest
|
|
2018-07-21 |
Sevilla
|
0 - 1 |
Benfica
|
|
2018-07-17 |
Murcia
|
0 - 2 |
Sevilla
|
|
2018-07-14 |
Sevilla
|
1 - 1 |
Bournemouth
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
8 |
6 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
67% |
50% |
33% |
Sigma Ołomuniec ostatnie 12 mecze
|
2018-08-26 |
Jablonec
|
3 - 0 |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-08-23 |
Sigma Ołomuniec
|
0 - 1 |
Sevilla
|
|
2018-08-20 |
Sigma Ołomuniec
|
1 - 4 |
Ostrava
|
|
2018-08-16 |
K. Almaty
|
1 - 2 |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-08-12 |
Slovacko
|
3 - 1 |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-08-09 |
Sigma Ołomuniec
|
2 - 0 |
K. Almaty
|
|
2018-08-04 |
Sigma Ołomuniec
|
0 - 1 |
Viktoria Pilzno
|
|
2018-07-27 |
Mlada Boleslav
|
0 - 4 |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-07-22 |
Sigma Ołomuniec
|
0 - 3 |
Slavia Praga
|
|
2018-05-26 |
Sigma Ołomuniec
|
3 - 0 |
Mlada Boleslav
|
|
2018-05-19 |
Sparta Praga
|
1 - 0 |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-05-12 |
Zlin
|
1 - 4 |
Sigma Ołomuniec
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
9 |
8 |
4 |
| 42% |
0% |
58% |
|
75% |
67% |
33% |
Tabela Primera División (Hiszpania)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Real Madryt |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Barcelona |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 3 |
Sevilla |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
4 |
| 4 |
Espanyol |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Ath. Bilbao |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 5 |
Real Sociedad |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 5 |
Huesca |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 8 |
Celta Vigo |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 9 |
Atl. Madryt |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 10 |
Levante |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 11 |
Getafe |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Leganes |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 13 |
Villarreal |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 14 |
Valladolid |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 15 |
Valencia |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 16 |
Girona |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 17 |
Alaves |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 17 |
Betis |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 19 |
Eibar |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 20 |
Vallecano |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Tabela I liga (Czechy)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Viktoria Pilzno |
6 |
6 |
0 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
18 |
| 2 |
Slavia Praga |
6 |
5 |
0 |
1 |
14 |
3 |
+11 |
15 |
| 3 |
Ostrava |
6 |
5 |
0 |
1 |
12 |
3 |
+9 |
15 |
| 4 |
Sparta Praga |
6 |
4 |
2 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
14 |
| 5 |
Zlin |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
13 |
| 6 |
Jablonec |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
10 |
| 7 |
Liberec |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 8 |
Slovacko |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
9 |
| 9 |
Przybram |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
8 |
| 10 |
Bohemians 1905 |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 11 |
Mlada Boleslav |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
6 |
| 12 |
Teplice |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
13 |
-5 |
5 |
| 13 |
Karwina |
6 |
1 |
0 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
3 |
| 14 |
Sigma Ołomuniec |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
3 |
| 15 |
Opawa |
6 |
0 |
1 |
5 |
5 |
17 |
-12 |
1 |
| 16 |
Dukla Praga |
6 |
0 |
0 |
6 |
4 |
17 |
-13 |
0 |
Sevilla kolejne 6 mecze
|
2018-09-02 |
Betis
|
- |
Sevilla
|
|
2018-09-16 |
Sevilla
|
- |
Getafe
|
|
2018-09-20 |
Sevilla
|
- |
St. Liege
|
|
2018-09-23 |
Levante
|
- |
Sevilla
|
|
2018-09-26 |
Sevilla
|
- |
Real Madryt
|
|
2018-09-29 |
Eibar
|
- |
Sevilla
|
Sigma Ołomuniec kolejne 6 mecze
|
2018-09-02 |
Sigma Ołomuniec
|
- |
Bohemians 1905
|
|
2018-09-15 |
Przybram
|
- |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-09-22 |
Sigma Ołomuniec
|
- |
Dukla Praga
|
|
2018-09-26 |
Sigma Ołomuniec
|
- |
Trzyniec
|
|
2018-09-29 |
Liberec
|
- |
Sigma Ołomuniec
|
|
2018-10-06 |
Sigma Ołomuniec
|
- |
Sparta Praga
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.12 |
9.00 |
15.00 |
| Prawdopodobieństwo |
47% |
35% |
18% |
|
1 @ 1.12 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.01 |
5.50 |
| Prawdopodobieństwo |
93% |
7% |
|
1X @ 1.01 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.14 |
5.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
81% |
19% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.14 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.40 |
2.87 |
| Prawdopodobieństwo |
|
63% |
37% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.40 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.10 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.66 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.37 |
1.53 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Nie @ 1.53 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-30 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!