K League 1 - Korea Południowa
sobota, 15.06.2019
11:00
11:00

Seongnam

Gyeongnam
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Seongnam |
| Na wyjeździe: | Changwon |
| Odległość: | 282.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tancheon Sports Complex |
| Pojemność: | 16 250 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 3.10 | 1 | 1.38 | 1.57 | |||
| 48% | 27% | 25% | 2.40 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 19% | 81% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2019-03-01 | Gyeongnam | 2 - 1 | Seongnam |
| 2014-11-16 | Seongnam | 1 - 1 | Gyeongnam |
| 2014-10-11 | Gyeongnam | 0 - 2 | Seongnam |
| 2014-07-23 | Seongnam | 1 - 0 | Gyeongnam |
| 2014-03-09 | Gyeongnam | 1 - 0 | Seongnam |
| 2013-11-03 | Seongnam | 2 - 1 | Gyeongnam |
| 2013-09-28 | Gyeongnam | 1 - 2 | Seongnam |
| 2013-09-01 | Gyeongnam | 0 - 1 | Seongnam |
| 2013-05-19 | Seongnam | 2 - 0 | Gyeongnam |
| 2012-06-09 | Seongnam | 2 - 0 | Gyeongnam |
| 2012-05-20 | Gyeongnam | 2 - 0 | Seongnam |
| 2011-08-20 | Seongnam | 1 - 1 | Gyeongnam |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 3 | 0 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 25% | 0% |
Seongnam ostatnie 12 mecze
| 2019-06-01 | Seongnam | 0 - 0 | Incheon |
| 2019-05-28 | Seoul | 3 - 1 | Seongnam |
| 2019-05-25 | Seongnam | 1 - 4 | Ulsan HD |
| 2019-05-19 | Seongnam | 1 - 2 | Gangwon |
| 2019-05-10 | Gimcheon Sangmu | 1 - 0 | Seongnam |
| 2019-05-04 | Seongnam | 0 - 0 | Jeonbuk |
| 2019-04-27 | Incheon | 0 - 0 | Seongnam |
| 2019-04-20 | Ulsan HD | 0 - 1 | Seongnam |
| 2019-04-17 | Gimcheon Sangmu | 0 - 0 | Seongnam |
| 2019-04-13 | Seongnam | 2 - 0 | Pohang |
| 2019-04-06 | Daegu | 1 - 1 | Seongnam |
| 2019-04-03 | Seongnam | 1 - 1 | Jeju |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Gyeongnam ostatnie 12 mecze
| 2019-06-02 | Gyeongnam | 1 - 2 | Seoul |
| 2019-05-29 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-05-26 | Jeonbuk | 4 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-05-22 | Gyeongnam | 2 - 0 | Johor DT |
| 2019-05-19 | Gyeongnam | 1 - 2 | Pohang |
| 2019-05-15 | Gyeongnam | 2 - 0 | Daegu |
| 2019-05-12 | Gyeongnam | 0 - 2 | Gangwon |
| 2019-05-08 | Shandong Taishan | 2 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-05-04 | Jeju | 2 - 0 | Gyeongnam |
| 2019-04-28 | Ulsan HD | 2 - 0 | Gyeongnam |
| 2019-04-24 | Kashima | 0 - 1 | Gyeongnam |
| 2019-04-20 | Gyeongnam | 3 - 3 | Suwon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 42% | 17% |
Tabela K League 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk | 15 | +19 | 33 |
| 2 | Ulsan HD | 15 | +15 | 33 |
| 3 | Seoul | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Daegu | 15 | +12 | 27 |
| 5 | Gimcheon Sangmu | 15 | -3 | 21 |
| 6 | Gangwon | 15 | -2 | 20 |
| 7 | Pohang | 15 | -7 | 20 |
| 8 | Suwon | 15 | 0 | 18 |
| 9 | Seongnam | 15 | -6 | 14 |
| 10 | Jeju | 15 | -11 | 10 |
| 11 | Gyeongnam | 15 | -14 | 10 |
| 12 | Incheon | 15 | -14 | 10 |
Chronologia meczów w lidze
| Seongnam | |
| Gyeongnam | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Seongnam | Gyeongnam |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeonbuk | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Ulsan HD | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 3 | Seoul | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Daegu | ||
| 5 | Gimcheon Sangmu | 1 - 1 | |
| 6 | Gangwon | 1 - 2 | |
| 7 | Pohang | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 8 | Suwon | 2 - 1 | |
| 9 | Seongnam | - | |
| 10 | Jeju | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Gyeongnam | - | |
| 12 | Incheon | 0 - 0 | 2 - 1 |
Pozycja w lidze
| Seongnam | Gyeongnam | |
| Pozycja | 9 | 11 |
| Punkty | 14 | 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 12 |
| Punkty | 9 | 1 |
Forma w lidze
| Seongnam | Gyeongnam | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
5 7 |
2
4 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
3 3 |
0
1 6 |
Bramki w lidze
| Seongnam | Gyeongnam | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
18 |
18
32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
9 |
5
17 |
Ogólne statystyki dla K League 1
| Mecze (90) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (215) | |
| Bramki na mecz | 2.39 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.24 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 47% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Seongnam kolejne 6 mecze
| 2019-06-21 | Jeju | - | Seongnam |
| 2019-06-28 | Seongnam | - | Gimcheon Sangmu |
| 2019-07-07 | Jeonbuk | - | Seongnam |
| 2019-07-10 | Pohang | - | Seongnam |
| 2019-07-14 | Seongnam | - | Daegu |
| 2019-07-21 | Suwon | - | Seongnam |
Gyeongnam kolejne 6 mecze
| 2019-06-22 | Gyeongnam | - | Incheon |
| 2019-06-29 | Suwon | - | Gyeongnam |
| 2019-07-06 | Daegu | - | Gyeongnam |
| 2019-07-09 | Gyeongnam | - | Ulsan HD |
| 2019-07-12 | Gangwon | - | Gyeongnam |
| 2019-07-20 | Gyeongnam | - | Jeju |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 3.10 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 27% | 25% |
| 1 @ 2.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.38 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.10 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-06-15 08:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!