Copa de la Liga Profesional
Argentyna
czwartek, 10.02.2022
22:15
Sarmiento Junin
Atl. Tucuman
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Junin |
| Na wyjeździe: |
San Miguel de Tucuman |
| Odległość: |
954.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Eva Peron
|
| Pojemność: |
22 000 |
| Wymiary: |
100 x 67 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
22:15 (19:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.00 |
2.90 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.50 |
| 35% |
32% |
33% |
1.36 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
28% |
72% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
|
2021-08-20 |
Sarmiento Junin
|
3 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-04-03 |
Sarmiento Junin
|
1 - 2 |
Atl. Tucuman
|
|
2017-10-05 |
Atl. Tucuman
|
4 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2017-03-13 |
Atl. Tucuman
|
2 - 1 |
Sarmiento Junin
|
|
2014-11-09 |
Sarmiento Junin
|
3 - 2 |
Atl. Tucuman
|
|
2014-09-13 |
Atl. Tucuman
|
1 - 1 |
Sarmiento Junin
|
|
2014-05-10 |
Atl. Tucuman
|
1 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2013-11-09 |
Sarmiento Junin
|
0 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2013-04-07 |
Atl. Tucuman
|
0 - 1 |
Sarmiento Junin
|
|
2012-10-06 |
Sarmiento Junin
|
4 - 0 |
Atl. Tucuman
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
4 |
|
7 |
6 |
3 |
| 40% |
20% |
40% |
|
70% |
60% |
30% |
Sarmiento Junin ostatnie 12 mecze
|
2022-01-24 |
Club Nacional
|
1 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-12-11 |
Argentinos Jrs
|
2 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-12-04 |
Sarmiento Junin
|
1 - 2 |
Talleres Cordoba
|
|
2021-11-30 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-11-24 |
Sarmiento Junin
|
0 - 0 |
Banfield
|
|
2021-11-20 |
Boca Juniors
|
2 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-11-07 |
Sarmiento Junin
|
1 - 3 |
Central Cordoba
|
|
2021-10-30 |
Arsenal Sarandi
|
1 - 0 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-10-25 |
Sarmiento Junin
|
2 - 1 |
Newells Old Boys
|
|
2021-10-21 |
Independiente
|
1 - 1 |
Sarmiento Junin
|
|
2021-10-16 |
Sarmiento Junin
|
3 - 4 |
Union Santa Fe
|
|
2021-10-09 |
Sarmiento Junin
|
3 - 0 |
Aldosivi
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
42% |
17% |
Atl. Tucuman ostatnie 12 mecze
|
2021-12-11 |
Atl. Tucuman
|
1 - 1 |
River Plate
|
|
2021-12-03 |
Colon
|
3 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-11-29 |
Union Santa Fe
|
3 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-11-24 |
Atl. Tucuman
|
0 - 4 |
Def. y Justicia
|
|
2021-11-20 |
Rosario
|
3 - 1 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-11-06 |
Atl. Tucuman
|
0 - 2 |
Racing Club
|
|
2021-10-30 |
Platense
|
4 - 1 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-10-25 |
Atl. Tucuman
|
2 - 2 |
Patronato
|
|
2021-10-20 |
Estudiantes
|
1 - 1 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-10-17 |
Atl. Tucuman
|
4 - 3 |
Argentinos Jrs
|
|
2021-10-12 |
Talleres Cordoba
|
2 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2021-10-02 |
Atl. Tucuman
|
0 - 0 |
San Lorenzo
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
11 |
7 |
5 |
| 8% |
33% |
58% |
|
92% |
58% |
42% |
Sarmiento Junin kolejne 6 mecze
|
2022-02-17 |
Sarmiento Junin
|
- |
Banfield
|
|
2022-02-20 |
Platense
|
- |
Sarmiento Junin
|
|
2022-02-27 |
Sarmiento Junin
|
- |
Union Santa Fe
|
|
2022-03-05 |
Patronato
|
- |
Sarmiento Junin
|
|
2022-03-12 |
Sarmiento Junin
|
- |
Newells Old Boys
|
|
2022-03-19 |
Barracas Central
|
- |
Sarmiento Junin
|
Atl. Tucuman kolejne 6 mecze
|
2022-02-18 |
Atl. Tucuman
|
- |
Platense
|
|
2022-02-22 |
Union Santa Fe
|
- |
Atl. Tucuman
|
|
2022-03-02 |
Atl. Tucuman
|
- |
Patronato
|
|
2022-03-06 |
Newells Old Boys
|
- |
Atl. Tucuman
|
|
2022-03-14 |
Atl. Tucuman
|
- |
Racing Club
|
|
2022-03-22 |
Atl. Tucuman
|
- |
Central Cordoba
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.60 |
3.00 |
2.90 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.36 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.40 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
52% |
48% |
|
1X @ 1.40 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.28 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
72% |
28% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.95 |
1.85 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.85 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.40 |
1.30 |
| Prawdopodobieństwo |
|
28% |
72% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.30 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.70 |
2.05 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Tak @ 1.70 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-10 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!