Copa Chile
sobota, 09.06.2018
17:30
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Valparaiso |
| Na wyjeździe: |
Santiago |
| Odległość: |
102.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Elias Figueroa Brander
|
| Pojemność: |
18 500 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:30 (12:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.62 |
3.25 |
2.50 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 36% |
32% |
32% |
1.33 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 74% |
26% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2017-12-10 |
Palestino
|
0 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2017-04-01 |
Santiago Wand.
|
5 - 2 |
Palestino
|
|
2016-09-10 |
Palestino
|
0 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2016-02-19 |
Santiago Wand.
|
0 - 0 |
Palestino
|
|
2015-09-14 |
Palestino
|
2 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2015-04-01 |
Santiago Wand.
|
0 - 3 |
Palestino
|
|
2014-12-21 |
Santiago Wand.
|
1 - 6 |
Palestino
|
|
2014-12-17 |
Palestino
|
3 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2014-10-18 |
Palestino
|
0 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2014-01-13 |
Santiago Wand.
|
2 - 2 |
Palestino
|
|
2013-08-10 |
Palestino
|
2 - 2 |
Santiago Wand.
|
|
2013-03-04 |
Santiago Wand.
|
0 - 0 |
Palestino
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
7 |
6 |
5 |
| 17% |
50% |
33% |
|
58% |
50% |
42% |
Santiago Wand. ostatnie 12 mecze
|
2018-02-21 |
Santa Fe
|
3 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2018-02-14 |
Santiago Wand.
|
1 - 2 |
Santa Fe
|
|
2018-02-07 |
Melgar
|
0 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2018-01-31 |
Santiago Wand.
|
1 - 1 |
Melgar
|
|
2018-01-26 |
Colo Colo
|
3 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2017-12-21 |
Santiago Wand.
|
0 - 1 |
U. Calera
|
|
2017-12-14 |
U. Calera
|
0 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2017-12-10 |
Palestino
|
0 - 0 |
Santiago Wand.
|
|
2017-12-04 |
Santiago Wand.
|
1 - 1 |
Deportes Temuco
|
|
2017-11-26 |
Antofagasta
|
2 - 2 |
Santiago Wand.
|
|
2017-11-11 |
U. De Chile
|
1 - 3 |
Santiago Wand.
|
|
2017-11-04 |
Santiago Wand.
|
0 - 1 |
U. De Chile
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
5 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
42% |
17% |
Palestino ostatnie 12 mecze
|
2018-05-27 |
Palestino
|
2 - 1 |
Curico Unido
|
|
2018-05-19 |
U. De Chile
|
1 - 2 |
Palestino
|
|
2018-05-12 |
Huachipato
|
1 - 1 |
Palestino
|
|
2018-05-06 |
Palestino
|
1 - 2 |
U. De Concepcion
|
|
2018-04-29 |
Palestino
|
2 - 3 |
O'Higgins
|
|
2018-04-21 |
Deportes Iquique
|
2 - 1 |
Palestino
|
|
2018-04-14 |
Palestino
|
2 - 1 |
Everton
|
|
2018-04-08 |
U. Catolica
|
2 - 1 |
Palestino
|
|
2018-04-01 |
Palestino
|
1 - 1 |
Antofagasta
|
|
2018-03-16 |
Deportes Temuco
|
3 - 2 |
Palestino
|
|
2018-03-02 |
Palestino
|
1 - 1 |
A. Italiano
|
|
2018-02-24 |
San Luis
|
0 - 1 |
Palestino
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
8 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
67% |
17% |
Tabela Santiago Wand.
Brak danych w systemie
Tabela Primera División
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
U. Catolica |
15 |
10 |
4 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
34 |
| 2 |
U. De Concepcion |
15 |
10 |
3 |
2 |
25 |
15 |
+10 |
33 |
| 3 |
U. Calera |
15 |
10 |
1 |
4 |
26 |
13 |
+13 |
31 |
| 4 |
U. De Chile |
15 |
9 |
1 |
5 |
22 |
20 |
+2 |
28 |
| 5 |
Antofagasta |
15 |
7 |
5 |
3 |
24 |
20 |
+4 |
26 |
| 6 |
Colo Colo |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
24 |
| 7 |
U. Espanola |
15 |
6 |
5 |
4 |
26 |
22 |
+4 |
23 |
| 8 |
O'Higgins |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
23 |
| 9 |
Palestino |
15 |
5 |
4 |
6 |
22 |
23 |
-1 |
19 |
| 10 |
Huachipato |
15 |
4 |
5 |
6 |
20 |
18 |
+2 |
17 |
| 11 |
Curico Unido |
15 |
2 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
14 |
| 12 |
Deportes Iquique |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
20 |
-2 |
14 |
| 13 |
Deportes Temuco |
15 |
2 |
6 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
12 |
| 14 |
San Luis |
15 |
2 |
5 |
8 |
9 |
25 |
-16 |
11 |
| 15 |
A. Italiano |
15 |
1 |
6 |
8 |
13 |
23 |
-10 |
9 |
| 16 |
Everton |
15 |
2 |
3 |
10 |
15 |
27 |
-12 |
9 |
Santiago Wand. kolejne 6 mecze
|
2018-06-16 |
Palestino
|
- |
Santiago Wand.
|
|
2019-06-08 |
Santiago Wand.
|
- |
A. Italiano
|
|
2019-06-11 |
A. Italiano
|
- |
Santiago Wand.
|
|
2020-01-26 |
Santiago Wand.
|
- |
U. Catolica
|
|
2020-02-01 |
U. De Concepcion
|
- |
Santiago Wand.
|
|
2020-02-10 |
O'Higgins
|
- |
Santiago Wand.
|
Palestino kolejne 6 mecze
|
2018-06-16 |
Palestino
|
- |
Santiago Wand.
|
|
2018-06-24 |
Palestino
|
- |
U. Calera
|
|
2018-07-01 |
U. Calera
|
- |
Palestino
|
|
2018-07-08 |
Cobresal
|
- |
Palestino
|
|
2018-07-14 |
Palestino
|
- |
Cobresal
|
|
2018-07-21 |
U. De Concepcion
|
- |
Palestino
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.62 |
3.25 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.33 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.50 |
1.44 |
| Prawdopodobieństwo |
56% |
44% |
|
1X @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.28 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
74% |
26% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.95 |
1.85 |
| Prawdopodobieństwo |
|
50% |
50% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.85 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.40 |
1.30 |
| Prawdopodobieństwo |
|
29% |
71% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.30 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.72 |
2.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Tak @ 1.72 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-06-09 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!