Categoría Primera A - Kolumbia
niedziela, 08.11.2026
19:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Bogota |
| Na wyjeździe: |
Pasto |
| Odległość: |
518.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
El Campin
|
| Pojemność: |
36 343 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.50 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.20 |
| 53% |
27% |
20% |
1.65 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.29 |
| 67% |
33% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
19% |
81% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-04-24 |
Pasto
|
1 - 2 |
Santa Fe
|
|
2025-09-21 |
Pasto
|
1 - 1 |
Santa Fe
|
|
2025-04-05 |
Santa Fe
|
1 - 1 |
Pasto
|
|
2024-12-02 |
Santa Fe
|
1 - 2 |
Pasto
|
|
2024-11-29 |
Pasto
|
1 - 0 |
Santa Fe
|
|
2024-07-18 |
Santa Fe
|
2 - 1 |
Pasto
|
|
2024-01-23 |
Pasto
|
0 - 1 |
Santa Fe
|
|
2023-08-07 |
Pasto
|
2 - 0 |
Santa Fe
|
|
2023-02-15 |
Santa Fe
|
0 - 2 |
Pasto
|
|
2022-09-11 |
Santa Fe
|
2 - 1 |
Pasto
|
|
2022-04-08 |
Santa Fe
|
3 - 0 |
Pasto
|
|
2022-04-01 |
Pasto
|
0 - 1 |
Santa Fe
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
5 |
0 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
42% |
0% |
Santa Fe ostatnie 12 mecze
|
2026-11-04 |
Cucuta Dep.
|
1 - 0 |
Santa Fe
|
|
2026-11-02 |
Santa Fe
|
0 - 2 |
Once Caldas
|
|
2026-10-30 |
Atl. Nacional
|
2 - 0 |
Santa Fe
|
|
2026-10-27 |
Santa Fe
|
2 - 1 |
Bucaramanga
|
|
2026-10-22 |
Santa Fe
|
2 - 1 |
Jaguares Cordoba
|
|
2026-10-19 |
Llaneros FC
|
1 - 0 |
Santa Fe
|
|
2026-10-11 |
Santa Fe
|
2 - 2 |
Fortaleza CEIF
|
|
2026-10-06 |
Ind. Medellin
|
0 - 1 |
Santa Fe
|
|
2026-09-29 |
Dep. Pereira
|
1 - 2 |
Santa Fe
|
|
2026-09-26 |
Union Magdalena
|
1 - 1 |
Santa Fe
|
|
2026-09-23 |
Santa Fe
|
0 - 1 |
Dep. Cali
|
|
2026-09-19 |
Alianza Valledupar
|
1 - 4 |
Santa Fe
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
42% |
17% |
Pasto ostatnie 12 mecze
|
2026-11-03 |
Pasto
|
2 - 0 |
Jaguares Cordoba
|
|
2026-10-31 |
Bucaramanga
|
2 - 1 |
Pasto
|
|
2026-10-26 |
Tolima
|
0 - 1 |
Pasto
|
|
2026-10-23 |
Atl. Nacional
|
3 - 0 |
Pasto
|
|
2026-10-20 |
Pasto
|
0 - 1 |
Alianza Valledupar
|
|
2026-10-04 |
Pasto
|
0 - 0 |
Fortaleza CEIF
|
|
2026-09-26 |
Chico
|
3 - 0 |
Pasto
|
|
2026-09-20 |
Pasto
|
1 - 0 |
Once Caldas
|
|
2026-09-15 |
America De Cali
|
0 - 1 |
Pasto
|
|
2026-09-10 |
Pasto
|
1 - 4 |
Ind. Medellin
|
|
2026-09-06 |
Cucuta Dep.
|
2 - 2 |
Pasto
|
|
2026-09-01 |
Pasto
|
1 - 2 |
Dep. Pereira
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
7 |
6 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
58% |
50% |
17% |
Tabela Categoría Primera A
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Atl. Nacional |
17 |
11 |
3 |
3 |
33 |
14 |
+19 |
36 |
| 2 |
America De Cali |
17 |
10 |
5 |
2 |
31 |
12 |
+19 |
35 |
| 3 |
Dep. Cali |
17 |
9 |
6 |
2 |
26 |
10 |
+16 |
33 |
| 4 |
Bucaramanga |
17 |
7 |
8 |
2 |
26 |
17 |
+9 |
29 |
| 5 |
Santa Fe |
17 |
8 |
4 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
28 |
| 6 |
Millonarios |
17 |
6 |
9 |
2 |
24 |
14 |
+10 |
27 |
| 7 |
Ind. Medellin |
17 |
8 |
2 |
7 |
25 |
25 |
0 |
26 |
| 8 |
Aguilas Doradas |
17 |
6 |
7 |
4 |
22 |
20 |
+2 |
25 |
| 9 |
Once Caldas |
17 |
6 |
6 |
5 |
21 |
18 |
+3 |
24 |
| 10 |
Cucuta Dep. |
17 |
7 |
3 |
7 |
19 |
24 |
-5 |
24 |
| 11 |
Tolima |
17 |
6 |
5 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
23 |
| 12 |
Inter Bogota |
17 |
4 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
20 |
| 13 |
Llaneros FC |
17 |
6 |
2 |
9 |
19 |
23 |
-4 |
20 |
| 14 |
Alianza Valledupar |
17 |
5 |
3 |
9 |
17 |
29 |
-12 |
18 |
| 15 |
Dep. Pereira |
17 |
3 |
8 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
17 |
| 16 |
Junior |
17 |
3 |
7 |
7 |
23 |
27 |
-4 |
16 |
| 17 |
Chico |
17 |
4 |
4 |
9 |
13 |
28 |
-15 |
16 |
| 18 |
Pasto |
17 |
4 |
3 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
15 |
| 19 |
Jaguares Cordoba |
17 |
3 |
4 |
10 |
17 |
31 |
-14 |
13 |
| 20 |
Fortaleza CEIF |
17 |
1 |
9 |
7 |
17 |
25 |
-8 |
12 |
Chronologia meczów w lidze
| Santa Fe |
|
| Pasto |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Santa Fe |
Pasto |
| 1 |
Atl. Nacional |
|
3 - 0 |
| 2 |
America De Cali |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 3 |
Dep. Cali |
0 - 1 |
|
| 4 |
Bucaramanga |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Santa Fe |
- |
|
| 6 |
Millonarios |
3 - 2 |
2 - 0 |
| 7 |
Ind. Medellin |
|
3 - 2 |
| 8 |
Aguilas Doradas |
|
|
| 9 |
Once Caldas |
2 - 2 |
|
| 10 |
Cucuta Dep. |
|
2 - 2 |
| 11 |
Tolima |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 12 |
Inter Bogota |
|
1 - 1 |
| 13 |
Llaneros FC |
|
|
| 14 |
Alianza Valledupar |
|
|
| 15 |
Dep. Pereira |
|
|
| 16 |
Junior |
|
|
| 17 |
Chico |
2 - 0 |
3 - 0 |
| 18 |
Pasto |
|
- |
| 19 |
Jaguares Cordoba |
2 - 1 |
|
| 20 |
Fortaleza CEIF |
2 - 2 |
|
Statystyki drużyny
| |
Santa Fe |
Pasto |
| Zwycięstwa |
8 |
4 |
| Remisy |
4 |
3 |
| Porażki |
5 |
10 |
| Bramki dla |
23 |
13 |
| Bramki przeciw |
18 |
24 |
| Średnie bramki strzelone |
1.35 |
0.76 |
| Średnie bramki stracone |
1.06 |
1.41 |
| Mecze bramki strzelone |
71% |
59% |
| Mecze bramki stracone |
76% |
71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
53% |
35% |
| Powyżej 1.5 |
65% |
65% |
| Powyżej 2.5 |
47% |
41% |
| Powyżej 3.5 |
24% |
12% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
5 |
2 |
| Remisy |
3 |
2 |
| Porażki |
1 |
5 |
| Bramki dla |
14 |
8 |
| Bramki przeciw |
9 |
16 |
| Średnie bramki strzelone |
1.56 |
0.89 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
1.78 |
| Mecze bramki strzelone |
78% |
67% |
| Mecze bramki stracone |
67% |
78% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
56% |
44% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
78% |
| Powyżej 2.5 |
56% |
56% |
| Powyżej 3.5 |
33% |
22% |
Ogólne statystyki dla Categoría Primera A
| Mecze (170) |
| Zwycięstwa u siebie |
44% |
| Remisy |
31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
25% |
| Mecze rozegrane |
89% |
| Bramki (424) |
| Bramki na mecz |
2.49 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.41 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
66% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
55% |
| Powyżej 1.5 |
73% |
| Powyżej 2.5 |
46% |
| Powyżej 3.5 |
24% |
Santa Fe kolejne 1 mecze
|
2026-11-12 |
Inter Bogota
|
- |
Santa Fe
|
Pasto kolejne 1 mecze
|
2026-11-12 |
Pasto
|
- |
Junior
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.65 |
3.50 |
5.00 |
| Prawdopodobieństwo |
53% |
27% |
20% |
|
1 @ 1.65 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.17 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
72% |
28% |
|
1X @ 1.17 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.30 |
3.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
67% |
33% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.30 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.00 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.80 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.50 |
1.29 |
| Prawdopodobieństwo |
|
19% |
81% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.29 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.91 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
47% |
53% |
|
Nie @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-05 20:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!