Primeira Liga - Portugalia

piątek, 07.01.2022
18:30
Santa Clara

Santa Clara

Sporting

Sporting

3 - 2
(1 - 1,  2 - 1)
Informacja
Miasto
U siebie: Ponta Delgada
Na wyjeździe: Lizbona
Odległość: 1 446.4 km
Stadion
Stadion: Estádio de São Miguel
Pojemność: 15 277
Wymiary: 105 x 70 m
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 18:30 (18:30 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
8.00 4.50 1.40 2 2.75 1.08
20% 21% 59% 1.40 25% 75%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.98 1.88 3.40 1.30
80% 20% 50% 50% 21% 79%

Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania

2021-03-05 Sporting 2 - 1 Santa Clara
2020-10-24 Santa Clara 1 - 2 Sporting
2020-07-10 Sporting 1 - 0 Santa Clara
2019-12-16 Santa Clara 0 - 4 Sporting
2019-03-15 Sporting 1 - 0 Santa Clara
2018-11-04 Santa Clara 1 - 2 Sporting
2003-01-25 Santa Clara 0 - 1 Sporting
2002-09-01 Sporting 2 - 1 Santa Clara
2002-03-10 Santa Clara 0 - 3 Sporting
2001-10-22 Sporting 0 - 0 Santa Clara
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
0 1 9 6 6 1
0% 10% 90% 60% 60% 10%

Santa Clara ostatnie 12 mecze

2021-12-30 Ferreira 2 - 1 Santa Clara
2021-12-17 Santa Clara 1 - 0 Guimaraes
2021-12-11 Maritimo 4 - 1 Santa Clara
2021-12-05 Santa Clara 2 - 1 Arouca
2021-11-29 Estoril 2 - 2 Santa Clara
2021-11-20 Braga 6 - 0 Santa Clara
2021-11-07 Santa Clara 0 - 3 FC Porto
2021-10-31 B-SAD 2 - 1 Santa Clara
2021-10-26 Santa Clara 3 - 1 FC Porto
2021-10-23 Santa Clara 0 - 2 Famalicao
2021-10-16 Uniao Leiria 0 - 2 Santa Clara
2021-10-02 Vizela 1 - 1 Santa Clara
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 11 8 4
33% 17% 50% 92% 67% 33%

Sporting ostatnie 12 mecze

2021-12-29 Sporting 3 - 2 Portimonense
2021-12-22 Casa Pia 1 - 2 Sporting
2021-12-18 Gil Vicente 0 - 3 Sporting
2021-12-14 Penafiel 0 - 1 Sporting
2021-12-11 Sporting 2 - 0 Boavista
2021-12-07 Ajax 4 - 2 Sporting
2021-12-03 Benfica 1 - 3 Sporting
2021-11-28 Sporting 2 - 0 Tondela
2021-11-24 Sporting 3 - 1 Dortmund
2021-11-18 Sporting 2 - 1 Varzim
2021-11-07 Ferreira 0 - 2 Sporting
2021-11-03 Sporting 4 - 0 Besiktas
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
11 0 1 11 8 5
92% 0% 8% 92% 67% 42%

Tabela Primeira Liga

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 FC Porto 16 14 2 0 41 9 +32 44
2 Sporting 16 14 2 0 30 7 +23 44
3 Benfica 16 12 1 3 47 15 +32 37
4 Braga 16 9 4 3 30 16 +14 31
5 Estoril 16 6 7 3 21 16 +5 25
6 Portimonense 16 7 3 6 17 16 +1 24
7 Gil Vicente 16 6 5 5 23 18 +5 23
8 Guimaraes 16 6 5 5 22 17 +5 23
9 Maritimo 16 4 5 7 20 26 -6 17
10 Ferreira 16 4 5 7 13 20 -7 17
11 Boavista 16 3 7 6 18 26 -8 16
12 Vizela 16 3 7 6 16 27 -11 16
13 Tondela 16 5 0 11 21 33 -12 15
14 Arouca 16 3 5 8 16 31 -15 14
15 Santa Clara 16 3 4 9 14 32 -18 13
16 Moreirense 16 2 6 8 16 26 -10 12
17 Famalicao 15 2 5 8 19 30 -11 11
18 B-SAD 15 1 5 9 7 26 -19 8

Chronologia meczów w lidze

Santa Clara                 
Sporting                 
U siebie                 
Na wyjeździe                 

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Santa Clara Sporting
1 FC Porto 0 - 3  
2 Sporting   -
3 Benfica 0 - 5 1 - 3
4 Braga 1 - 1 1 - 2
5 Estoril   0 - 1
6 Portimonense    
7 Gil Vicente 1 - 0 0 - 3
8 Guimaraes 1 - 0  
9 Maritimo    
10 Ferreira   0 - 2
11 Boavista    
12 Vizela    
13 Tondela    
14 Arouca 2 - 1 1 - 2
15 Santa Clara -  
16 Moreirense 2 - 2  
17 Famalicao 0 - 2 1 - 1
18 B-SAD    

Pozycja w lidze

  Santa Clara Sporting
Pozycja 15 2
Punkty 13 44
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 9 3
Punkty 11 19

Forma w lidze

  Santa Clara Sporting
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
3    
4     
9          
14               
2   
0  
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
3    
2   
3    
6       
1  
0  

Bramki w lidze

  Santa Clara Sporting
Bramki strzelone
Bramki stracone
14               
32                                 
30                               
7        
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
7        
14               
14               
4     

Ogólne statystyki dla Primeira Liga

Mecze   (143)
Zwycięstwa u siebie 41%
Remisy 27%
Zwycięstwa na wyjeździe 32%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (391)
Bramki na mecz 2.73
Bramki u siebie na mecz 1.44
Bramki na wyjeździe na mecz 1.29
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 74%
Drużyna gości zdobyła bramkę 72%
Obydwie Drużyny Strzelą 52%
Powyżej 1.5 80%
Powyżej 2.5 52%
Powyżej 3.5 27%

Santa Clara kolejne 6 mecze

2022-01-16 Santa Clara - Tondela
2022-01-22 Moreirense - Santa Clara
2022-01-26 Sporting - Santa Clara
2022-02-01 Santa Clara - Boavista
2022-02-06 Gil Vicente - Santa Clara
2022-02-12 Benfica - Santa Clara

Sporting kolejne 6 mecze

2022-01-16 Vizela - Sporting
2022-01-22 Sporting - Braga
2022-01-26 Sporting - Santa Clara
2022-01-29 Benfica - Sporting
2022-02-02 B-SAD - Sporting
2022-02-06 Sporting - Famalicao

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 8.00 4.50 1.40
Prawdopodobieństwo 20% 21% 59%
2 @ 1.40
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 2.75 1.08
Prawdopodobieństwo 25% 75%
X2 @ 1.08
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.28 3.50
Prawdopodobieństwo   80% 20%
Powyżej 1.5 @ 1.28
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.98 1.88
Prawdopodobieństwo   50% 50%
Poniżej 2.5 @ 1.88
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.40 1.30
Prawdopodobieństwo   21% 79%
Poniżej 3.5 @ 1.30
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   2.20 1.61
Prawdopodobieństwo   48% 52%
Nie @ 1.61

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-07 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!