J-League Dywizja 1 - Japonia
sobota, 22.09.2018
11:00
11:00

Hiroshima

Tokyo
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Hiroszima |
| Na wyjeździe: | Chofu |
| Odległość: | 660.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hiroshima Big Arch |
| Pojemność: | 50 000 |
| Wymiary: | 107 x 73 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.66 | |||
| 44% | 21% | 35% | 1.37 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 60% | 40% | 40% | 60% | 25% | 75% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-25 | Tokyo | 3 - 1 | Hiroshima |
| 2017-11-26 | Hiroshima | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-07-26 | Tokyo | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2017-06-28 | Hiroshima | 0 - 1 | Tokyo |
| 2017-04-30 | Tokyo | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2016-10-01 | Hiroshima | 0 - 1 | Tokyo |
| 2016-06-15 | Tokyo | 1 - 1 | Hiroshima |
| 2015-12-26 | Tokyo | 1 - 1 | Hiroshima |
| 2015-10-03 | Hiroshima | 0 - 1 | Tokyo |
| 2015-05-27 | Hiroshima | 1 - 1 | Tokyo |
| 2015-04-18 | Tokyo | 1 - 2 | Hiroshima |
| 2014-10-22 | Tokyo | 2 - 1 | Hiroshima |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 4 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 33% | 8% |
Hiroshima ostatnie 12 mecze
| 2018-09-15 | Sagan Tosu | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2018-09-01 | Hiroshima | 3 - 1 | Kashima |
| 2018-08-25 | C-Osaka | 0 - 1 | Hiroshima |
| 2018-08-22 | Hiroshima | 1 - 1 | Nagoya |
| 2018-08-19 | Hiroshima | 1 - 2 | Kawasaki |
| 2018-08-15 | Kobe | 1 - 1 | Hiroshima |
| 2018-08-11 | Hiroshima | 2 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-08-05 | Hiroshima | 2 - 2 | Shonan |
| 2018-08-01 | Yokohama M. | 1 - 4 | Hiroshima |
| 2018-07-28 | Hiroshima | 1 - 4 | Urawa |
| 2018-07-22 | Nagoya | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2018-07-18 | Hiroshima | 4 - 0 | G-Osaka |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tokyo ostatnie 12 mecze
| 2018-09-15 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Tokyo |
| 2018-09-02 | Tokyo | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2018-08-26 | Shonan | 0 - 0 | Tokyo |
| 2018-08-22 | Yamagata | 1 - 1 | Tokyo |
| 2018-08-19 | Sapporo | 3 - 2 | Tokyo |
| 2018-08-15 | Tokyo | 0 - 1 | Kashiwa |
| 2018-08-10 | G-Osaka | 2 - 1 | Tokyo |
| 2018-08-05 | Tokyo | 1 - 0 | Kobe |
| 2018-08-01 | Kashima | 1 - 2 | Tokyo |
| 2018-07-27 | Tokyo | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2018-07-22 | Tokyo | 5 - 2 | Yokohama M. |
| 2018-07-18 | Kashiwa | 0 - 1 | Tokyo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 42% | 33% | 17% |
Tabela J-League Dywizja 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hiroshima | 26 | +21 | 55 |
| 2 | Kawasaki | 25 | +20 | 49 |
| 3 | Tokyo | 26 | +9 | 42 |
| 4 | Vegalta Sendai | 26 | -1 | 41 |
| 5 | Sapporo | 25 | -1 | 41 |
| 6 | C-Osaka | 26 | +4 | 40 |
| 7 | Kashima | 26 | +1 | 39 |
| 8 | Kobe | 26 | +2 | 36 |
| 9 | Urawa | 26 | +6 | 35 |
| 10 | Shimizu | 27 | -2 | 34 |
| 11 | Iwata | 26 | -7 | 33 |
| 12 | Nagoya | 25 | -3 | 31 |
| 13 | Shonan | 25 | -5 | 30 |
| 14 | G-Osaka | 27 | -10 | 30 |
| 15 | Yokohama M. | 26 | -2 | 29 |
| 16 | Sagan Tosu | 26 | -6 | 29 |
| 17 | Kashiwa | 26 | -9 | 29 |
| 18 | V-Varen Nagasaki | 26 | -17 | 24 |
Chronologia meczów w lidze
| Hiroshima | |
| Tokyo | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Hiroshima | Tokyo |
|---|---|---|---|
| 1 | Hiroshima | - | |
| 2 | Kawasaki | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 3 | Tokyo | - | |
| 4 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | |
| 5 | Sapporo | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | C-Osaka | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Kashima | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Kobe | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Urawa | 1 - 4 | |
| 10 | Shimizu | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Iwata | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Nagoya | ||
| 13 | Shonan | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | G-Osaka | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Yokohama M. | 3 - 1 | |
| 16 | Sagan Tosu | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Kashiwa | 0 - 1 | |
| 18 | V-Varen Nagasaki | 2 - 0 | 2 - 5 |
Pozycja w lidze
| Hiroshima | Tokyo | |
| Pozycja | 1 | 3 |
| Punkty | 55 | 42 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 2 | 6 |
| Punkty | 26 | 18 |
Forma w lidze
| Hiroshima | Tokyo | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
17
4 5 |
12
6 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
2 3 |
5
3 5 |
Bramki w lidze
| Hiroshima | Tokyo | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
41
20 |
33
24 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
22
12 |
14
12 |
Ogólne statystyki dla J-League Dywizja 1
| Mecze (233) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (612) | |
| Bramki na mecz | 2.63 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.20 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 49% |
| Powyżej 3.5 | 24% |
Hiroshima kolejne 6 mecze
| 2018-09-26 | Kashima | - | Hiroshima |
| 2018-09-29 | G-Osaka | - | Hiroshima |
| 2018-10-06 | Hiroshima | - | Kashiwa |
| 2018-10-20 | Shimizu | - | Hiroshima |
| 2018-11-03 | Iwata | - | Hiroshima |
| 2018-11-10 | Hiroshima | - | Vegalta Sendai |
Tokyo kolejne 6 mecze
| 2018-09-29 | Tokyo | - | Shimizu |
| 2018-10-07 | Nagoya | - | Tokyo |
| 2018-10-20 | Tokyo | - | C-Osaka |
| 2018-11-03 | Yokohama M. | - | Tokyo |
| 2018-11-10 | Tokyo | - | Iwata |
| 2018-11-24 | Tokyo | - | Kawasaki |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 3.40 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 21% | 35% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.64 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.64 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-22 08:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!