Copa de la Liga Profesional
Argentyna

niedziela, 02.05.2021
18:20
San Lorenzo

San Lorenzo

Godoy Cruz

Godoy Cruz

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Buenos Aires
Na wyjeździe: Mendoza
Odległość: 984.4 km
Stadion
Stadion: Estadio Pedro Bidegain
Pojemność: 43 494
Wymiary: 110 x 70 m
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 18:20 (14:20 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
1.72 3.30 4.75 1 1.18 2.00
40% 33% 27% 1.72 69% 31%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.90 1.90 3.25 1.33
73% 27% 50% 50% 29% 71%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2019-07-27 San Lorenzo 3 - 2 Godoy Cruz
2018-09-17 Godoy Cruz 1 - 0 San Lorenzo
2018-04-08 San Lorenzo 0 - 5 Godoy Cruz
2017-08-02 San Lorenzo 1 - 0 Godoy Cruz
2017-03-19 Godoy Cruz 2 - 0 San Lorenzo
2016-10-13 Godoy Cruz 1 - 3 San Lorenzo
2016-04-09 Godoy Cruz 0 - 1 San Lorenzo
2015-07-26 Godoy Cruz 1 - 1 San Lorenzo
2015-01-30 Godoy Cruz 0 - 1 San Lorenzo
2014-09-14 San Lorenzo 2 - 1 Godoy Cruz
2014-03-09 Godoy Cruz 1 - 1 San Lorenzo
2013-09-15 San Lorenzo 0 - 0 Godoy Cruz
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 7 4 3
50% 25% 25% 58% 33% 25%

San Lorenzo ostatnie 12 mecze

2021-04-29 Rosario 2 - 0 San Lorenzo
2021-04-25 River Plate 1 - 2 San Lorenzo
2021-04-21 San Lorenzo 0 - 1 Huachipato
2021-04-17 San Lorenzo 1 - 1 Argentinos Jrs
2021-04-14 Santos 2 - 2 San Lorenzo
2021-04-10 Platense 2 - 4 San Lorenzo
2021-04-07 San Lorenzo 1 - 3 Santos
2021-04-02 San Lorenzo 2 - 0 Rosario
2021-03-29 Estudiantes 0 - 2 San Lorenzo
2021-03-25 San Lorenzo 0 - 2 Def. y Justicia
2021-03-21 San Lorenzo 1 - 2 Aldosivi
2021-03-18 San Lorenzo 2 - 0 U. De Chile
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 11 5 3
42% 17% 42% 92% 42% 25%

Godoy Cruz ostatnie 12 mecze

2021-04-24 Godoy Cruz 1 - 0 Central Cordoba
2021-04-19 Colon 2 - 2 Godoy Cruz
2021-04-11 Godoy Cruz 2 - 3 Arsenal Sarandi
2021-04-05 Racing Club 2 - 4 Godoy Cruz
2021-03-28 Talleres Cordoba 1 - 1 Godoy Cruz
2021-03-21 Godoy Cruz 1 - 6 River Plate
2021-03-13 Argentinos Jrs 2 - 0 Godoy Cruz
2021-03-06 Godoy Cruz 3 - 1 Platense
2021-03-02 Rosario 2 - 2 Godoy Cruz
2021-02-20 Godoy Cruz 0 - 2 Estudiantes
2021-02-13 Aldosivi 1 - 2 Godoy Cruz
2021-01-09 Velez Sarsfield 3 - 2 Godoy Cruz
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 8 7
33% 25% 42% 92% 67% 58%

San Lorenzo kolejne 6 mecze

2021-05-07 San Lorenzo - 12 de Octubre
2021-05-09 Racing Club - San Lorenzo
2021-05-13 San Lorenzo - Rosario
2021-05-20 12 de Octubre - San Lorenzo
2021-05-27 Huachipato - San Lorenzo
2021-07-18 Arsenal Sarandi - San Lorenzo

Godoy Cruz kolejne 6 mecze

2021-05-08 Godoy Cruz - Banfield
2021-05-13 Boca Unidos - Godoy Cruz
2021-07-20 Godoy Cruz - Rosario
2021-07-25 Def. y Justicia - Godoy Cruz
2021-07-28 Godoy Cruz - Atl. Tucuman
2021-07-31 Colon - Godoy Cruz

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 1.72 3.30 4.75
Prawdopodobieństwo 40% 33% 27%
1 @ 1.72
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.18 2.00
Prawdopodobieństwo 69% 31%
1X @ 1.18
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.25 3.75
Prawdopodobieństwo   73% 27%
Powyżej 1.5 @ 1.25
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.90 1.90
Prawdopodobieństwo   50% 50%
Powyżej 2.5 @ 1.90
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.25 1.33
Prawdopodobieństwo   29% 71%
Poniżej 3.5 @ 1.33
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.72 2.00
Prawdopodobieństwo   52% 48%
Tak @ 1.72

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-05-02 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!