Międzyklubowe Mecze Towarzyskie
niedziela, 21.01.2018
01:10
San Lorenzo
(Argentyna)
Gimnasia L.P.
(Argentyna)
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1, 3 - 1)
Zwycięzca San Lorenzo
wynik 3 - 1 po dogrywce
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Buenos Aires |
| Na wyjeździe: |
La Plata |
| Odległość: |
51.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estadio Pedro Bidegain
(Buenos Aires / Arg)
|
| Pojemność: |
43 494 |
| Wymiary: |
110 x 70 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
01:10 (22:10 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.14 |
3.10 |
3.25 |
1X |
|
|
|
1.33 |
1.66 |
| 37% |
32% |
31% |
1.33 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.62 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.33 |
1.19 |
| 66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
24% |
76% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2017-04-29 |
Gimnasia L.P.
|
0 - 1 |
San Lorenzo
|
|
2017-02-25 |
San Lorenzo
|
0 - 1 |
Gimnasia L.P.
|
|
2016-11-18 |
Gimnasia L.P.
|
2 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2016-03-05 |
Gimnasia L.P.
|
0 - 0 |
San Lorenzo
|
|
2015-08-01 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2014-09-28 |
San Lorenzo
|
0 - 2 |
Gimnasia L.P.
|
|
2014-03-23 |
Gimnasia L.P.
|
2 - 1 |
San Lorenzo
|
|
2013-09-28 |
San Lorenzo
|
3 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2011-02-12 |
San Lorenzo
|
1 - 1 |
Gimnasia L.P.
|
|
2010-08-08 |
Gimnasia L.P.
|
0 - 0 |
San Lorenzo
|
|
2010-04-03 |
San Lorenzo
|
0 - 1 |
Gimnasia L.P.
|
|
2009-11-01 |
Gimnasia L.P.
|
2 - 2 |
San Lorenzo
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
6 |
4 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
50% |
33% |
17% |
San Lorenzo ostatnie 12 mecze
|
2018-01-17 |
Huracan
|
2 - 0 |
San Lorenzo
|
|
2018-01-13 |
San Lorenzo
|
2 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2018-01-12 |
San Lorenzo
|
3 - 1 |
Def. y Justicia
|
|
2017-12-03 |
Tigre
|
1 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2017-11-30 |
San Lorenzo
|
2 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2017-11-25 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2017-11-18 |
San Martin S.J.
|
1 - 3 |
San Lorenzo
|
|
2017-11-04 |
San Lorenzo
|
0 - 1 |
Banfield
|
|
2017-10-29 |
Temperley
|
0 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2017-10-14 |
San Lorenzo
|
3 - 1 |
Def. y Justicia
|
|
2017-09-30 |
San Lorenzo
|
0 - 0 |
Colon
|
|
2017-09-26 |
Estudiantes
|
1 - 3 |
San Lorenzo
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
9 |
6 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
75% |
50% |
33% |
Gimnasia L.P. ostatnie 12 mecze
|
2018-01-17 |
Gimnasia L.P.
|
1 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2018-01-14 |
Independiente
|
0 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-12-10 |
Racing Club
|
3 - 1 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-12-04 |
Gimnasia L.P.
|
2 - 1 |
River Plate
|
|
2017-11-25 |
Belgrano
|
2 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-11-20 |
Gimnasia L.P.
|
2 - 0 |
Patronato
|
|
2017-11-03 |
Chacarita Jrs
|
2 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-10-29 |
Gimnasia L.P.
|
4 - 0 |
Velez Sarsfield
|
|
2017-10-15 |
Godoy Cruz
|
3 - 0 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-09-30 |
Gimnasia L.P.
|
1 - 3 |
Lanus
|
|
2017-09-24 |
Olimpo
|
0 - 1 |
Gimnasia L.P.
|
|
2017-09-18 |
Gimnasia L.P.
|
1 - 3 |
Huracan
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
8% |
50% |
|
75% |
50% |
33% |
San Lorenzo kolejne 6 mecze
|
2018-01-27 |
Talleres Cordoba
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-02-04 |
San Lorenzo
|
- |
Boca Juniors
|
|
2018-02-17 |
San Lorenzo
|
- |
Newells Old Boys
|
|
2018-02-27 |
Gimnasia L.P.
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-03-03 |
San Lorenzo
|
- |
Union Santa Fe
|
|
2018-03-11 |
Huracan
|
- |
San Lorenzo
|
Gimnasia L.P. kolejne 6 mecze
|
2018-01-29 |
Gimnasia L.P.
|
- |
Rosario
|
|
2018-02-04 |
Arsenal Sarandi
|
- |
Gimnasia L.P.
|
|
2018-02-10 |
Gimnasia L.P.
|
- |
Estudiantes
|
|
2018-02-20 |
Colon
|
- |
Gimnasia L.P.
|
|
2018-02-27 |
Gimnasia L.P.
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-03-04 |
Temperley
|
- |
Gimnasia L.P.
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.14 |
3.10 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.33 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.33 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
59% |
41% |
|
1X @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.44 |
2.62 |
| Prawdopodobieństwo |
|
66% |
34% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.35 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.57 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.33 |
1.19 |
| Prawdopodobieństwo |
|
24% |
76% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.19 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.10 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Nie @ 1.66 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-01-21 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!