Primera RFEF - Grupa 1 - Hiszpania
niedziela, 23.09.2018
17:00
17:00

Salamanca UDS

Guijuelo
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Salamanka |
| Na wyjeździe: | Guijuelo |
| Odległość: | 45.7 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.00 | 3.50 | 1 | 1.22 | 1.70 | |||
| 39% | 33% | 28% | 2.00 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.88 | 2.35 | 1.53 | 4.33 | 1.18 | ||||||
| 45% | 55% | 35% | 65% | 22% | 78% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Salamanca UDS ostatnie 4 mecze
| 2018-09-16 | Salamanca UDS | 4 - 3 | Union Adarve |
| 2018-09-09 | Burgos | 0 - 0 | Salamanca UDS |
| 2018-09-02 | Salamanca UDS | 0 - 0 | Ponferradina |
| 2018-08-26 | Fuenlabrada | 5 - 1 | Salamanca UDS |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 50% | 50% |
Guijuelo ostatnie 12 mecze
| 2018-09-16 | Guijuelo | 1 - 0 | Burgos |
| 2018-09-08 | Ponferradina | 1 - 0 | Guijuelo |
| 2018-09-01 | Guijuelo | 1 - 0 | Fuenlabrada |
| 2018-08-26 | Celta Vigo B | 3 - 0 | Guijuelo |
| 2018-05-13 | Celta Vigo B | 4 - 1 | Guijuelo |
| 2018-05-06 | Guijuelo | 0 - 0 | Atl. Madryt B |
| 2018-04-29 | Union Adarve | 0 - 2 | Guijuelo |
| 2018-04-22 | Guijuelo | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2018-04-15 | Pontevedra | 1 - 1 | Guijuelo |
| 2018-04-07 | Valladolid B | 1 - 0 | Guijuelo |
| 2018-03-28 | Guijuelo | 0 - 1 | Navalcarnero |
| 2018-03-24 | CF Talavera | 1 - 0 | Guijuelo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 33% | 17% | 8% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ponferradina | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Celta Vigo B | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Las Palmas B | 4 | +1 | 9 |
| 4 | S. S. Reyes | 4 | +5 | 8 |
| 5 | Real Madryt B | 4 | +5 | 8 |
| 6 | Fuenlabrada | 4 | +4 | 7 |
| 7 | Leonesa | 4 | +3 | 6 |
| 8 | Guijuelo | 4 | -2 | 6 |
| 9 | Navalcarnero | 4 | +2 | 5 |
| 10 | Valladolid B | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Pontevedra | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Coruxo | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Inter de Madrid | 4 | -2 | 5 |
| 14 | Salamanca UDS | 4 | -3 | 5 |
| 15 | Unionistas | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Atl. Madryt B | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Union Adarve | 4 | -1 | 3 |
| 18 | Burgos | 4 | -3 | 2 |
| 19 | La Coruna B | 4 | -3 | 1 |
| 20 | Rapido de Bouzas | 4 | -9 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Salamanca UDS | |
| Guijuelo | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Salamanca UDS | Guijuelo |
|---|---|---|---|
| 1 | Ponferradina | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Celta Vigo B | 3 - 0 | |
| 3 | Las Palmas B | ||
| 4 | S. S. Reyes | ||
| 5 | Real Madryt B | ||
| 6 | Fuenlabrada | ||
| 7 | Leonesa | ||
| 8 | Guijuelo | - | |
| 9 | Navalcarnero | ||
| 10 | Valladolid B | ||
| 10 | Pontevedra | ||
| 12 | Coruxo | ||
| 13 | Inter de Madrid | ||
| 14 | Salamanca UDS | - | |
| 15 | Unionistas | ||
| 16 | Atl. Madryt B | ||
| 16 | Union Adarve | 4 - 3 | |
| 18 | Burgos | ||
| 19 | La Coruna B | ||
| 20 | Rapido de Bouzas |
Pozycja w lidze
| Salamanca UDS | Guijuelo | |
| Pozycja | 14 | 8 |
| Punkty | 5 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 18 |
| Punkty | 4 | 0 |
Forma w lidze
| Salamanca UDS | Guijuelo | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 1 |
2
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 0 |
0
0 2 |
Bramki w lidze
| Salamanca UDS | Guijuelo | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
8 |
2
4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
3 |
0
4 |
Ogólne statystyki dla Primera RFEF - Grupa 1
| Mecze (40) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 35% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 20% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (85) | |
| Bramki na mecz | 2.12 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.80 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 55% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 40% |
| Powyżej 1.5 | 60% |
| Powyżej 2.5 | 32% |
| Powyżej 3.5 | 15% |
Salamanca UDS kolejne 6 mecze
| 2018-09-30 | La Coruna B | - | Salamanca UDS |
| 2018-10-07 | Salamanca UDS | - | S. S. Reyes |
| 2018-10-14 | Coruxo | - | Salamanca UDS |
| 2018-10-21 | Salamanca UDS | - | Rapido de Bouzas |
| 2018-10-28 | Pontevedra | - | Salamanca UDS |
| 2018-11-04 | Salamanca UDS | - | Las Palmas B |
Guijuelo kolejne 6 mecze
| 2018-09-30 | Guijuelo | - | Union Adarve |
| 2018-10-07 | Guijuelo | - | La Coruna B |
| 2018-10-14 | S. S. Reyes | - | Guijuelo |
| 2018-10-21 | Guijuelo | - | Coruxo |
| 2018-10-28 | Rapido de Bouzas | - | Guijuelo |
| 2018-11-04 | Guijuelo | - | Pontevedra |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 3.00 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 33% | 28% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 1.70 |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 2.88 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.88 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.18 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.65 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Nie @ 1.65 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-23 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!