Botola - Maroko
wtorek, 13.10.2026
19:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Berkane |
| Na wyjeździe: |
Zemamra |
| Odległość: |
643.2 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.39 |
5.28 |
1 |
|
|
|
- | - |
| 42% |
34% |
24% |
1.60 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.42 |
2.57 |
|
|
|
2.44 |
1.47 |
|
|
|
- | - |
| 40% |
60% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
20% |
80% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-24 |
Berkane
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-02-18 |
RCA Zemamra
|
1 - 2 |
Berkane
|
|
2025-02-16 |
Berkane
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2024-10-18 |
RCA Zemamra
|
1 - 3 |
Berkane
|
|
2024-06-13 |
Berkane
|
1 - 2 |
RCA Zemamra
|
|
2024-01-07 |
RCA Zemamra
|
2 - 1 |
Berkane
|
|
2021-05-12 |
Berkane
|
2 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2020-12-05 |
RCA Zemamra
|
0 - 2 |
Berkane
|
|
2020-09-30 |
Berkane
|
1 - 2 |
RCA Zemamra
|
|
2020-01-15 |
RCA Zemamra
|
5 - 0 |
Berkane
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
4 |
|
8 |
6 |
2 |
| 60% |
0% |
40% |
|
80% |
60% |
20% |
Berkane ostatnie 12 mecze
|
2026-10-08 |
UTS Touarga
|
0 - 0 |
Berkane
|
|
2026-09-27 |
Moghreb Tetouan
|
0 - 0 |
Berkane
|
|
2026-07-05 |
Difaa El Jadidi
|
1 - 3 |
Berkane
|
|
2026-07-02 |
Berkane
|
2 - 0 |
Wydad
|
|
2026-06-28 |
FUS Rabat
|
2 - 1 |
Berkane
|
|
2026-06-25 |
Berkane
|
2 - 2 |
FAR Rabat
|
|
2026-06-21 |
Maghreb Fez
|
1 - 2 |
Berkane
|
|
2026-06-18 |
Berkane
|
0 - 0 |
Safi
|
|
2026-06-14 |
Agadir
|
1 - 0 |
Berkane
|
|
2026-06-08 |
Berkane
|
1 - 0 |
Tanger
|
|
2026-06-03 |
Raja Casablanca
|
0 - 1 |
Berkane
|
|
2026-05-24 |
Berkane
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
5 |
4 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
42% |
33% |
17% |
RCA Zemamra ostatnie 12 mecze
|
2026-10-08 |
RCA Zemamra
|
2 - 5 |
Agadir
|
|
2026-10-03 |
Raja Casablanca
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-09-27 |
Maghreb Fez
|
2 - 1 |
RCA Zemamra
|
|
2026-07-05 |
FAR Rabat
|
0 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-07-02 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
FUS Rabat
|
|
2026-06-28 |
Agadir
|
1 - 1 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-25 |
RCA Zemamra
|
1 - 1 |
Safi
|
|
2026-06-21 |
Tanger
|
1 - 0 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-17 |
RCA Zemamra
|
3 - 4 |
Raja Casablanca
|
|
2026-06-12 |
CODM Meknes
|
1 - 2 |
RCA Zemamra
|
|
2026-06-09 |
RCA Zemamra
|
0 - 1 |
UTS Touarga
|
|
2026-06-03 |
RCA Zemamra
|
2 - 1 |
Yacoub El Mansour
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
42% |
17% |
Tabela Botola
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Maghreb Fez |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 2 |
UTS Touarga |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 3 |
Agadir |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 4 |
Marrakech |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 5 |
CODM Meknes |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
4 |
| 6 |
Tanger |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 7 |
Raja Casablanca |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 8 |
Wydad |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 9 |
FAR Rabat |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 10 |
Widad Temara |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 11 |
Moghreb Tetouan |
3 |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 12 |
Difaa El Jadidi |
3 |
1 |
0 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
3 |
| 13 |
US Amal Tiznit |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 14 |
Berkane |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 15 |
FUS Rabat |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 16 |
RCA Zemamra |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Chronologia meczów w lidze
| Berkane |
|
| RCA Zemamra |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Berkane |
RCA Zemamra |
| 1 |
Maghreb Fez |
|
2 - 1 |
| 2 |
UTS Touarga |
|
|
| 3 |
Agadir |
|
|
| 4 |
Marrakech |
|
|
| 5 |
CODM Meknes |
|
|
| 6 |
Tanger |
|
|
| 7 |
Raja Casablanca |
|
1 - 0 |
| 8 |
Wydad |
|
|
| 9 |
FAR Rabat |
|
|
| 10 |
Widad Temara |
|
|
| 11 |
Moghreb Tetouan |
|
|
| 12 |
Difaa El Jadidi |
|
|
| 13 |
US Amal Tiznit |
|
|
| 14 |
Berkane |
- |
|
| 15 |
FUS Rabat |
|
|
| 16 |
RCA Zemamra |
|
- |
Statystyki drużyny
| |
Berkane |
RCA Zemamra |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
2 |
0 |
| Porażki |
0 |
3 |
| Bramki dla |
0 |
3 |
| Bramki przeciw |
0 |
8 |
| Średnie bramki strzelone |
0.00 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
2.67 |
| Mecze bramki strzelone |
0% |
67% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
67% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
67% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
67% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
33% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
0 |
2 |
| Bramki dla |
0 |
1 |
| Bramki przeciw |
0 |
3 |
| Średnie bramki strzelone |
0.00 |
0.50 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
1.50 |
| Mecze bramki strzelone |
0% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
50% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
50% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
50% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
0% |
Ogólne statystyki dla Botola
| Mecze (22) |
| Zwycięstwa u siebie |
23% |
| Remisy |
27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
50% |
| Mecze rozegrane |
9% |
| Bramki (56) |
| Bramki na mecz |
2.55 |
| Bramki u siebie na mecz |
0.91 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.64 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
59% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
| Powyżej 1.5 |
55% |
| Powyżej 2.5 |
45% |
| Powyżej 3.5 |
27% |
Berkane kolejne mecze
Brak danych w systemie
RCA Zemamra kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.60 |
3.39 |
5.28 |
| Prawdopodobieństwo |
42% |
34% |
24% |
|
1 @ 1.60 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
- | - |
| Prawdopodobieństwo |
76% |
24% |
|
1X |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.42 |
2.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Poniżej 1.5 @ 2.57 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.44 |
1.47 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.47 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
- | - |
| Prawdopodobieństwo |
|
20% |
80% |
|
Poniżej 3.5 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.34 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
38% |
62% |
|
Nie @ 1.50 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-12 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!