Veikkausliiga - Finlandia
piątek, 31.05.2019
16:30
16:30

Rovaniemi

HJK
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Rovaniemi |
| Na wyjeździe: | Helsinki |
| Odległość: | 705.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rovaniemen keskuskentta |
| Pojemność: | 2 400 (500) |
| Wymiary: | 104 x 67 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.25 | 1.85 | X2 | 1.95 | 1.20 | |||
| 25% | 41% | 34% | 1.20 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 63% | 37% | 40% | 60% | 18% | 82% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-09-21 | HJK | 3 - 0 | Rovaniemi |
| 2018-08-04 | HJK | 2 - 2 | Rovaniemi |
| 2018-06-01 | Rovaniemi | 1 - 2 | HJK |
| 2017-10-28 | HJK | 2 - 3 | Rovaniemi |
| 2017-08-14 | HJK | 0 - 1 | Rovaniemi |
| 2017-06-04 | Rovaniemi | 1 - 4 | HJK |
| 2016-09-21 | HJK | 2 - 1 | Rovaniemi |
| 2016-06-12 | HJK | 1 - 1 | Rovaniemi |
| 2016-04-14 | Rovaniemi | 2 - 2 | HJK |
| 2015-09-20 | HJK | 0 - 2 | Rovaniemi |
| 2015-07-10 | Rovaniemi | 2 - 1 | HJK |
| 2015-04-12 | Rovaniemi | 1 - 3 | HJK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Rovaniemi ostatnie 12 mecze
| 2019-05-25 | Rovaniemi | 1 - 1 | SJK |
| 2019-05-20 | VPS | 0 - 1 | Rovaniemi |
| 2019-05-12 | Rovaniemi | 0 - 1 | Ilves |
| 2019-05-07 | Inter Turku | 3 - 0 | Rovaniemi |
| 2019-05-03 | Rovaniemi | 1 - 0 | HIFK |
| 2019-04-26 | Rovaniemi | 0 - 1 | KuPS |
| 2019-04-20 | Mariehamn | 2 - 0 | Rovaniemi |
| 2019-04-13 | KPV | 0 - 1 | Rovaniemi |
| 2019-04-07 | Rovaniemi | 1 - 2 | Honka |
| 2019-04-03 | KuPS | 2 - 2 | Rovaniemi |
| 2019-03-30 | Rovaniemi | 1 - 2 | KPV |
| 2019-03-16 | Haka | 0 - 1 | Rovaniemi |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 4 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 33% | 8% |
HJK ostatnie 12 mecze
| 2019-05-26 | HJK | 3 - 1 | KPV |
| 2019-05-20 | Lahti | 3 - 0 | HJK |
| 2019-05-11 | HJK | 2 - 2 | SJK |
| 2019-05-07 | VPS | 1 - 1 | HJK |
| 2019-05-03 | HJK | 0 - 0 | Ilves |
| 2019-04-29 | Inter Turku | 4 - 1 | HJK |
| 2019-04-23 | HJK | 1 - 1 | HIFK |
| 2019-04-18 | SJK | 0 - 0 | HJK |
| 2019-04-13 | KuPS | 0 - 0 | HJK |
| 2019-04-08 | HJK | 2 - 1 | Mariehamn |
| 2019-04-03 | HJK | 2 - 1 | Inter Turku |
| 2019-02-23 | Lahti | 1 - 4 | HJK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Tabela Veikkausliiga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 10 | +6 | 17 |
| 2 | Honka | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Ilves | 9 | +4 | 16 |
| 4 | KuPS | 10 | +1 | 16 |
| 5 | HJK | 11 | -2 | 15 |
| 6 | Mariehamn | 9 | +6 | 14 |
| 7 | SJK | 10 | +1 | 14 |
| 8 | Lahti | 9 | +1 | 11 |
| 9 | Rovaniemi | 10 | -5 | 11 |
| 10 | HIFK | 9 | -1 | 8 |
| 11 | VPS | 9 | -3 | 6 |
| 12 | KPV | 9 | -12 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Rovaniemi | |
| HJK | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Rovaniemi | HJK |
|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 4 - 1 | |
| 2 | Honka | 1 - 2 | |
| 3 | Ilves | 0 - 1 | |
| 4 | KuPS | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | HJK | - | |
| 6 | Mariehamn | ||
| 7 | SJK | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Lahti | 3 - 0 | |
| 9 | Rovaniemi | - | |
| 10 | HIFK | 1 - 0 | |
| 11 | VPS | 1 - 1 | |
| 12 | KPV |
Pozycja w lidze
| Rovaniemi | HJK | |
| Pozycja | 9 | 5 |
| Punkty | 11 | 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 10 |
| Punkty | 4 | 3 |
Forma w lidze
| Rovaniemi | HJK | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 5 |
3
6 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 3 |
0
3 2 |
Bramki w lidze
| Rovaniemi | HJK | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
12 |
12
14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
5 |
2
8 |
Ogólne statystyki dla Veikkausliiga
| Mecze (57) | |
| Zwycięstwa u siebie | 32% |
| Remisy | 40% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (128) | |
| Bramki na mecz | 2.25 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.18 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.07 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 67% |
| Powyżej 2.5 | 37% |
| Powyżej 3.5 | 19% |
Rovaniemi kolejne 6 mecze
| 2019-06-18 | Lahti | - | Rovaniemi |
| 2019-06-25 | Honka | - | Rovaniemi |
| 2019-06-29 | Rovaniemi | - | KPV |
| 2019-07-06 | Rovaniemi | - | Mariehamn |
| 2019-07-11 | Aberdeen | - | Rovaniemi |
| 2019-07-18 | Rovaniemi | - | Aberdeen |
HJK kolejne 6 mecze
| 2019-06-09 | Vålerenga | - | HJK |
| 2019-06-19 | HJK | - | Honka |
| 2019-06-25 | Mariehamn | - | HJK |
| 2019-06-29 | HJK | - | KuPS |
| 2019-07-04 | HIFK | - | HJK |
| 2019-07-09 | HJK | - | HB Torshavn |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.75 | 3.25 | 1.85 |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 41% | 34% |
| X2 @ 1.20 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.20 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.18 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-05-31 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!