Nationaldivisioun - Luksemburg
niedziela, 24.10.2021
15:00
15:00

Rodange

Swift Hesperange
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Rodange |
| Na wyjeździe: | Hesperange |
| Odległość: | 22.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.75 | 4.36 | 1.48 | 2 | 2.17 | 1.15 | |||
| 13% | 24% | 63% | 1.48 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.80 | 1.57 | 2.24 | 2.36 | 1.54 | ||||||
| 83% | 17% | 63% | 37% | 30% | 70% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2021-05-22 | Swift Hesperange | 4 - 0 | Rodange |
| 2021-03-06 | Rodange | 1 - 2 | Swift Hesperange |
Rodange ostatnie 12 mecze
| 2021-10-17 | UNA Strassen | 4 - 1 | Rodange |
| 2021-09-26 | Rodange | 1 - 2 | Fola |
| 2021-09-22 | Victoria Rosport | 3 - 2 | Rodange |
| 2021-09-19 | Rodange | 1 - 4 | Differdange |
| 2021-09-12 | Etzella | 3 - 0 | Rodange |
| 2021-08-29 | Rodange | 1 - 1 | Mondorf |
| 2021-08-23 | Petange | 3 - 0 | Rodange |
| 2021-08-14 | Rodange | 0 - 1 | Un. Luxembourg |
| 2021-08-08 | Hostert | 3 - 1 | Rodange |
| 2021-07-25 | Differdange | 3 - 2 | Rodange |
| 2021-05-30 | Rodange | 2 - 2 | Victoria Rosport |
| 2021-05-22 | Swift Hesperange | 4 - 0 | Rodange |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 11 | 10 | 7 | |
| 0% | 17% | 83% | 92% | 83% | 58% |
Swift Hesperange ostatnie 12 mecze
| 2021-10-17 | Swift Hesperange | 1 - 1 | Niedercorn |
| 2021-10-11 | Swift Hesperange | 3 - 2 | Mondorf |
| 2021-10-07 | Hostert | 2 - 3 | Swift Hesperange |
| 2021-09-26 | Swift Hesperange | 0 - 1 | UNA Strassen |
| 2021-09-22 | Fola | 2 - 1 | Swift Hesperange |
| 2021-09-18 | Swift Hesperange | 1 - 1 | Victoria Rosport |
| 2021-09-12 | Differdange | 0 - 0 | Swift Hesperange |
| 2021-08-28 | Swift Hesperange | 5 - 2 | Etzella |
| 2021-08-22 | Mondorf | 1 - 2 | Swift Hesperange |
| 2021-08-15 | Swift Hesperange | 0 - 2 | Petange |
| 2021-08-07 | Un. Luxembourg | 0 - 3 | Swift Hesperange |
| 2021-07-15 | Swift Hesperange | 1 - 1 | Domzale |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Tabela Nationaldivisioun
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNA Strassen | 10 | +10 | 22 |
| 2 | Un. Luxembourg | 10 | +9 | 21 |
| 3 | Dudelange | 9 | +14 | 20 |
| 4 | Fola | 10 | +5 | 19 |
| 5 | Differdange | 9 | +7 | 17 |
| 6 | Niedercorn | 10 | +4 | 17 |
| 7 | Petange | 10 | +5 | 15 |
| 8 | Mondorf | 10 | -2 | 13 |
| 9 | Wiltz 71 | 10 | -5 | 13 |
| 10 | Swift Hesperange | 9 | +3 | 12 |
| 11 | Jeunesse Esch | 9 | +1 | 12 |
| 12 | Etzella | 9 | -5 | 12 |
| 13 | Victoria Rosport | 9 | 0 | 11 |
| 14 | Hostert | 9 | -4 | 10 |
| 15 | Benfica | 10 | -25 | 3 |
| 16 | Rodange | 9 | -17 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Rodange | |
| Swift Hesperange | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Rodange | Swift Hesperange |
|---|---|---|---|
| 1 | UNA Strassen | ||
| 2 | Un. Luxembourg | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 3 | Dudelange | ||
| 4 | Fola | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Differdange | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 6 | Niedercorn | ||
| 7 | Petange | ||
| 8 | Mondorf | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Wiltz 71 | ||
| 10 | Swift Hesperange | - | |
| 11 | Jeunesse Esch | ||
| 12 | Etzella | ||
| 13 | Victoria Rosport | ||
| 14 | Hostert | ||
| 15 | Benfica | ||
| 16 | Rodange | - |
Pozycja w lidze
| Rodange | Swift Hesperange | |
| Pozycja | 16 | 10 |
| Punkty | 1 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 16 | 6 |
| Punkty | 1 | 7 |
Forma w lidze
| Rodange | Swift Hesperange | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 8 |
3
3 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 3 |
2
1 1 |
Bramki w lidze
| Rodange | Swift Hesperange | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
24 |
13
10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
8 |
6
3 |
Ogólne statystyki dla Nationaldivisioun
| Mecze (76) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 13% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 42% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (249) | |
| Bramki na mecz | 3.28 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.72 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.55 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 80% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 84% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 37% |
Rodange kolejne 6 mecze
| 2021-10-31 | UNA Strassen | - | Rodange |
| 2021-11-05 | Rodange | - | Niedercorn |
| 2021-11-21 | Benfica | - | Rodange |
| 2021-11-28 | Rodange | - | Wiltz 71 |
| 2021-12-04 | Dudelange | - | Rodange |
| 2021-12-12 | Rodange | - | Jeunesse Esch |
Swift Hesperange kolejne 6 mecze
| 2021-10-30 | Niedercorn | - | Swift Hesperange |
| 2021-11-05 | Swift Hesperange | - | Benfica |
| 2021-11-21 | Wiltz 71 | - | Swift Hesperange |
| 2021-11-28 | Swift Hesperange | - | Dudelange |
| 2021-12-05 | Jeunesse Esch | - | Swift Hesperange |
| 2021-12-12 | Swift Hesperange | - | Hostert |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.75 | 4.36 | 1.48 |
| Prawdopodobieństwo | 13% | 24% | 63% |
| 2 @ 1.48 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.17 | 1.15 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% |
| X2 @ 1.15 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.15 | 4.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 83% | 17% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.15 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.24 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.36 | 1.54 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.54 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.71 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Tak @ 1.71 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-24 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!