Liga Primera - Nikaragua
czwartek, 10.02.2022
01:00
01:00

Real Esteli

Managua FC
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Esteli |
| Na wyjeździe: | Managua |
| Odległość: | 105.8 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 01:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.30 | 4.75 | 1 | 1.12 | 2.10 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.66 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.60 | 1.75 | 2.05 | 2.95 | 1.35 | ||||||
| 74% | 26% | 68% | 32% | 22% | 78% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-10-17 | Real Esteli | 1 - 0 | Managua FC |
| 2021-08-16 | Managua FC | 3 - 0 | Real Esteli |
| 2021-05-17 | Real Esteli | 4 - 2 | Managua FC |
| 2021-05-14 | Managua FC | 3 - 1 | Real Esteli |
| 2021-05-07 | Managua FC | 1 - 0 | Real Esteli |
| 2021-03-01 | Real Esteli | 1 - 1 | Managua FC |
| 2020-11-20 | Real Esteli | 1 - 0 | Managua FC |
| 2020-09-20 | Managua FC | 3 - 4 | Real Esteli |
| 2020-05-10 | Managua FC | 1 - 3 | Real Esteli |
| 2020-05-03 | Real Esteli | 1 - 1 | Managua FC |
| 2020-04-02 | Managua FC | 1 - 1 | Real Esteli |
| 2020-02-09 | Real Esteli | 0 - 2 | Managua FC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Real Esteli ostatnie 12 mecze
| 2022-02-06 | Real Madriz | 0 - 0 | Real Esteli |
| 2022-01-21 | Sport Sebaco | 4 - 4 | Real Esteli |
| 2021-12-19 | Real Esteli | 0 - 0 | Diriangen |
| 2021-12-12 | Diriangen | 1 - 0 | Real Esteli |
| 2021-12-05 | Real Esteli | 2 - 0 | Walter Ferretti |
| 2021-11-29 | Walter Ferretti | 1 - 4 | Real Esteli |
| 2021-11-22 | Real Esteli | 4 - 0 | Dep. Ocotal |
| 2021-11-19 | Walter Ferretti | 4 - 0 | Real Esteli |
| 2021-11-04 | UNAN Managua | 3 - 3 | Real Esteli |
| 2021-10-31 | Real Esteli | 3 - 0 | Diriangen |
| 2021-10-24 | ART Mun. Jalapa | 2 - 1 | Real Esteli |
| 2021-10-21 | Real Esteli | 3 - 0 | Juventus Managua |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Managua FC ostatnie 12 mecze
| 2022-02-04 | Managua FC | 3 - 0 | ART Mun. Jalapa |
| 2022-01-23 | Juventus Managua | 1 - 2 | Managua FC |
| 2021-12-06 | Diriangen | 2 - 0 | Managua FC |
| 2021-11-28 | Managua FC | 1 - 2 | Diriangen |
| 2021-11-25 | Managua FC | 0 - 0 | Juventus Managua |
| 2021-11-22 | Managua FC | 3 - 1 | Walter Ferretti |
| 2021-11-18 | Real Madriz | 1 - 3 | Managua FC |
| 2021-11-05 | Dep. Ocotal | 1 - 0 | Managua FC |
| 2021-10-31 | Managua FC | 3 - 0 | UNAN Managua |
| 2021-10-25 | Diriangen | 0 - 3 | Managua FC |
| 2021-10-21 | Managua FC | 1 - 2 | Sport Sebaco |
| 2021-10-17 | Real Esteli | 1 - 0 | Managua FC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 17% |
Tabela Liga Primera
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diriangen | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Managua FC | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Walter Ferretti | 2 | +2 | 3 |
| 4 | Juventus Managua | 3 | 0 | 3 |
| 5 | Dep. Ocotal | 2 | 0 | 3 |
| 6 | ART Mun. Jalapa | 2 | -2 | 3 |
| 7 | Sport Sebaco | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Real Esteli | 2 | 0 | 2 |
| 9 | UNAN Managua | 2 | -4 | 1 |
| 10 | Real Madriz | 3 | -6 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Real Esteli | |
| Managua FC | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Real Esteli | Managua FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Diriangen | ||
| 2 | Managua FC | - | |
| 3 | Walter Ferretti | ||
| 4 | Juventus Managua | 1 - 2 | |
| 5 | Dep. Ocotal | ||
| 6 | ART Mun. Jalapa | ||
| 7 | Sport Sebaco | ||
| 8 | Real Esteli | - | |
| 9 | UNAN Managua | ||
| 10 | Real Madriz |
Pozycja w lidze
| Real Esteli | Managua FC | |
| Pozycja | 8 | 2 |
| Punkty | 2 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 3 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Real Esteli | Managua FC | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
2 0 |
2
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Real Esteli | Managua FC | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
4 |
5
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
2
1 |
Ogólne statystyki dla Liga Primera
| Mecze (11) | |
| Zwycięstwa u siebie | 36% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (30) | |
| Bramki na mecz | 2.73 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.55 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.18 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 64% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 55% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 27% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Real Esteli kolejne 6 mecze
| 2022-02-13 | Real Esteli | - | Juventus Managua |
| 2022-02-21 | Real Esteli | - | ART Mun. Jalapa |
| 2022-02-27 | Real Esteli | - | Diriangen |
| 2022-03-04 | Real Esteli | - | UNAN Managua |
| 2022-03-07 | Walter Ferretti | - | Real Esteli |
| 2022-03-11 | Real Esteli | - | Dep. Ocotal |
Managua FC kolejne 6 mecze
| 2022-02-14 | Managua FC | - | Sport Sebaco |
| 2022-02-20 | Diriangen | - | Managua FC |
| 2022-02-28 | Managua FC | - | UNAN Managua |
| 2022-03-03 | Managua FC | - | Dep. Ocotal |
| 2022-03-07 | Real Madriz | - | Managua FC |
| 2022-03-11 | Managua FC | - | Walter Ferretti |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 3.30 | 4.75 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.24 | 3.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.24 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 2.05 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.95 | 1.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.35 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-10 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!