Championship - Anglia
sobota, 07.04.2018
15:00
15:00

Reading

Preston
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Reading |
| Na wyjeździe: | Preston |
| Odległość: | 282.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Madejski Stadium |
| Pojemność: | 24 161 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.50 | 2.04 | 2 | 1.80 | 1.25 | |||
| 20% | 37% | 43% | 2.04 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 74% | 26% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-08-19 | Preston | 1 - 0 | Reading |
| 2017-03-11 | Preston | 3 - 0 | Reading |
| 2016-08-06 | Reading | 1 - 0 | Preston |
| 2016-04-30 | Reading | 1 - 2 | Preston |
| 2015-12-12 | Preston | 1 - 0 | Reading |
| 2011-04-05 | Reading | 2 - 1 | Preston |
| 2010-10-02 | Preston | 1 - 1 | Reading |
| 2010-05-02 | Reading | 4 - 1 | Preston |
| 2009-09-29 | Preston | 1 - 2 | Reading |
| 2009-02-07 | Reading | 0 - 0 | Preston |
| 2006-02-25 | Reading | 2 - 1 | Preston |
| 2005-08-13 | Preston | 0 - 3 | Reading |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 7 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 58% | 8% |
Reading ostatnie 12 mecze
| 2018-04-03 | Aston Villa | 3 - 0 | Reading |
| 2018-03-30 | Reading | 1 - 0 | QPR |
| 2018-03-17 | Norwich | 3 - 2 | Reading |
| 2018-03-13 | Wolves | 3 - 0 | Reading |
| 2018-03-10 | Reading | 2 - 2 | Leeds |
| 2018-03-06 | Reading | 1 - 1 | Bolton |
| 2018-02-27 | Reading | 1 - 3 | Sheffield Utd |
| 2018-02-24 | Reading | 3 - 3 | Derby |
| 2018-02-20 | Nottingham | 1 - 1 | Reading |
| 2018-02-10 | Middlesbrough | 2 - 1 | Reading |
| 2018-02-03 | Reading | 0 - 2 | Millwall |
| 2018-01-30 | Burton | 1 - 3 | Reading |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Preston ostatnie 12 mecze
| 2018-04-02 | Preston | 0 - 1 | Derby |
| 2018-03-30 | Sheffield Wed | 4 - 1 | Preston |
| 2018-03-17 | Sunderland | 0 - 2 | Preston |
| 2018-03-10 | Preston | 1 - 2 | Fulham |
| 2018-03-06 | Preston | 2 - 1 | Bristol City |
| 2018-03-03 | Bolton | 1 - 3 | Preston |
| 2018-02-24 | Preston | 0 - 1 | Ipswich |
| 2018-02-20 | Aston Villa | 1 - 1 | Preston |
| 2018-02-17 | Preston | 1 - 1 | Wolves |
| 2018-02-10 | Brentford | 1 - 1 | Preston |
| 2018-02-03 | Preston | 2 - 1 | Hull |
| 2018-01-30 | Nottingham | 0 - 3 | Preston |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Tabela Championship
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolves | 41 | +38 | 89 |
| 2 | Cardiff | 40 | +28 | 80 |
| 3 | Fulham | 40 | +29 | 75 |
| 4 | Aston Villa | 40 | +27 | 73 |
| 5 | Derby | 39 | +19 | 65 |
| 6 | Middlesbrough | 40 | +17 | 63 |
| 7 | Bristol City | 40 | +11 | 62 |
| 8 | Millwall | 40 | +11 | 62 |
| 9 | Sheffield Utd | 40 | +8 | 62 |
| 10 | Preston | 40 | +7 | 60 |
| 11 | Brentford | 40 | +9 | 58 |
| 12 | Ipswich | 40 | -2 | 53 |
| 13 | Leeds | 40 | -4 | 53 |
| 14 | Norwich | 40 | -8 | 52 |
| 15 | QPR | 40 | -8 | 50 |
| 16 | Sheffield Wed | 40 | -6 | 47 |
| 17 | Nottingham | 39 | -13 | 46 |
| 18 | Hull | 40 | -6 | 41 |
| 19 | Reading | 40 | -15 | 39 |
| 20 | Bolton | 40 | -25 | 39 |
| 21 | Birmingham | 40 | -27 | 39 |
| 22 | Barnsley | 39 | -19 | 34 |
| 23 | Sunderland | 40 | -29 | 31 |
| 24 | Burton | 40 | -42 | 31 |
Chronologia meczów w lidze
| Reading | |
| Preston | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Reading | Preston |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolves | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 2 | Cardiff | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Fulham | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Aston Villa | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Derby | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Middlesbrough | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Bristol City | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Millwall | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Sheffield Utd | 1 - 3 | |
| 10 | Preston | - | |
| 11 | Brentford | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Ipswich | 3 - 0 | |
| 13 | Leeds | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Norwich | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | QPR | 1 - 0 | |
| 16 | Sheffield Wed | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 17 | Nottingham | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Hull | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Reading | - | |
| 20 | Bolton | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 21 | Birmingham | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 22 | Barnsley | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 23 | Sunderland | 0 - 2 | |
| 24 | Burton | 1 - 2 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Reading | Preston | |
| Pozycja | 19 | 10 |
| Punkty | 39 | 60 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 21 | 4 |
| Punkty | 19 | 32 |
Forma w lidze
| Reading | Preston | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
12 19 |
15
15 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
7 9 |
8
8 4 |
Bramki w lidze
| Reading | Preston | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
45
60 |
49
42 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
22
29 |
27
22 |
Ogólne statystyki dla Championship
| Mecze (479) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (1205) | |
| Bramki na mecz | 2.52 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.37 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 47% |
| Powyżej 3.5 | 25% |
Reading kolejne 6 mecze
| 2018-04-10 | Fulham | - | Reading |
| 2018-04-14 | Reading | - | Sunderland |
| 2018-04-21 | Sheffield Wed | - | Reading |
| 2018-04-28 | Reading | - | Ipswich |
| 2018-05-06 | Cardiff | - | Reading |
| 2018-06-30 | Eastleigh | - | Reading |
Preston kolejne 6 mecze
| 2018-04-10 | Preston | - | Leeds |
| 2018-04-14 | QPR | - | Preston |
| 2018-04-21 | Preston | - | Norwich |
| 2018-04-28 | Sheffield Utd | - | Preston |
| 2018-05-06 | Preston | - | Burton |
| 2018-07-14 | Fylde | - | Preston |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 3.50 | 2.04 |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 37% | 43% |
| 2 @ 2.04 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.25 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.66 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-07 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!