Puchar Szwajcarii - Szwajcaria
czwartek, 01.11.2018
18:30
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Rapperswil |
| Na wyjeździe: |
Kriens |
| Odległość: |
46.1 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.54 |
3.60 |
2.54 |
1 |
|
|
|
1.55 |
1.55 |
| 39% |
31% |
30% |
2.54 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.75 |
2.04 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2018-10-20 |
Rapperswil
|
1 - 2 |
Kriens
|
|
2018-07-28 |
Kriens
|
1 - 4 |
Rapperswil
|
Rapperswil ostatnie 12 mecze
|
2018-10-27 |
Rapperswil
|
2 - 2 |
Lausanne
|
|
2018-10-20 |
Rapperswil
|
1 - 2 |
Kriens
|
|
2018-10-05 |
Schaffhausen
|
1 - 0 |
Rapperswil
|
|
2018-09-29 |
Rapperswil
|
1 - 1 |
Servette
|
|
2018-09-25 |
Chiasso
|
0 - 1 |
Rapperswil
|
|
2018-09-22 |
Wil
|
2 - 1 |
Rapperswil
|
|
2018-09-01 |
Rapperswil
|
2 - 1 |
Aarau
|
|
2018-08-26 |
Rapperswil
|
2 - 1 |
Vaduz
|
|
2018-08-11 |
Lausanne
|
1 - 0 |
Rapperswil
|
|
2018-08-04 |
Rapperswil
|
0 - 4 |
Winterthur
|
|
2018-07-28 |
Kriens
|
1 - 4 |
Rapperswil
|
|
2018-07-21 |
Rapperswil
|
3 - 0 |
Schaffhausen
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
25% |
Kriens ostatnie 12 mecze
|
2018-10-27 |
Kriens
|
2 - 3 |
Servette
|
|
2018-10-20 |
Rapperswil
|
1 - 2 |
Kriens
|
|
2018-10-06 |
Kriens
|
2 - 2 |
Vaduz
|
|
2018-09-28 |
Kriens
|
0 - 1 |
Schaffhausen
|
|
2018-09-25 |
Servette
|
1 - 1 |
Kriens
|
|
2018-09-22 |
Kriens
|
1 - 1 |
Chiasso
|
|
2018-09-02 |
Vaduz
|
2 - 2 |
Kriens
|
|
2018-08-26 |
Kriens
|
1 - 1 |
Wil
|
|
2018-08-11 |
Winterthur
|
1 - 1 |
Kriens
|
|
2018-08-04 |
Aarau
|
0 - 2 |
Kriens
|
|
2018-07-28 |
Kriens
|
1 - 4 |
Rapperswil
|
|
2018-07-20 |
Lausanne
|
1 - 1 |
Kriens
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
11 |
5 |
4 |
| 17% |
58% |
25% |
|
92% |
42% |
33% |
Tabela Challenge League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Servette |
12 |
6 |
3 |
3 |
19 |
10 |
+9 |
21 |
| 2 |
Lausanne |
12 |
5 |
6 |
1 |
20 |
12 |
+8 |
21 |
| 3 |
Winterthur |
12 |
6 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
21 |
| 4 |
Wil |
12 |
6 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
21 |
| 5 |
Rapperswil |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
17 |
| 6 |
Schaffhausen |
12 |
4 |
4 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 7 |
Vaduz |
12 |
4 |
3 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
15 |
| 8 |
Kriens |
12 |
2 |
7 |
3 |
16 |
18 |
-2 |
13 |
| 9 |
Chiasso |
12 |
3 |
2 |
7 |
12 |
25 |
-13 |
11 |
| 10 |
Aarau |
12 |
2 |
1 |
9 |
13 |
23 |
-10 |
7 |
Rapperswil kolejne 6 mecze
|
2018-11-04 |
Winterthur
|
- |
Rapperswil
|
|
2018-11-11 |
Aarau
|
- |
Rapperswil
|
|
2018-11-25 |
Rapperswil
|
- |
Wil
|
|
2018-11-30 |
Vaduz
|
- |
Rapperswil
|
|
2018-12-08 |
Rapperswil
|
- |
Chiasso
|
|
2018-12-14 |
Servette
|
- |
Rapperswil
|
Kriens kolejne 6 mecze
|
2018-11-04 |
Wil
|
- |
Kriens
|
|
2018-11-11 |
Kriens
|
- |
Lausanne
|
|
2018-11-25 |
Chiasso
|
- |
Kriens
|
|
2018-12-01 |
Kriens
|
- |
Winterthur
|
|
2018-12-08 |
Schaffhausen
|
- |
Kriens
|
|
2018-12-15 |
Kriens
|
- |
Aarau
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.54 |
3.60 |
2.54 |
| Prawdopodobieństwo |
39% |
31% |
30% |
|
1 @ 2.54 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.55 |
1.55 |
| Prawdopodobieństwo |
64% |
36% |
|
1X @ 1.55 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.25 |
3.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
78% |
22% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.25 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.75 |
2.04 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.75 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.00 |
1.36 |
| Prawdopodobieństwo |
|
36% |
64% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.36 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.61 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
59% |
41% |
|
Tak @ 1.61 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-01 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!