Liga Primera - Nikaragua
niedziela, 06.09.2026
02:00
Rancho Santana
Real Esteli
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Tola |
| Na wyjeździe: |
Esteli |
| Odległość: |
188.2 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
02:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 8.00 |
4.80 |
1.29 |
2 |
|
|
|
3.25 |
1.07 |
| 19% |
6% |
75% |
1.29 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.37 |
1.51 |
| 77% |
23% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
20% |
80% |
Ostatnie 8 bezpośrednie spotkania
|
2026-03-09 |
Rancho Santana
|
0 - 4 |
Real Esteli
|
|
2026-02-05 |
Real Esteli
|
0 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2025-10-17 |
Real Esteli
|
4 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2025-08-05 |
Rancho Santana
|
0 - 1 |
Real Esteli
|
|
2025-03-02 |
Real Esteli
|
3 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2025-01-18 |
Rancho Santana
|
3 - 2 |
Real Esteli
|
|
2024-10-06 |
Rancho Santana
|
1 - 3 |
Real Esteli
|
|
2024-08-03 |
Real Esteli
|
5 - 0 |
Rancho Santana
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
6 |
|
6 |
6 |
5 |
| 25% |
0% |
75% |
|
75% |
75% |
62% |
Rancho Santana ostatnie 12 mecze
|
2026-09-02 |
ART Mun. Jalapa
|
1 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-08-30 |
Matagalpa
|
0 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-08-23 |
Rancho Santana
|
1 - 2 |
San Marcos FC
|
|
2026-08-16 |
Rancho Santana
|
1 - 3 |
Walter Ferretti
|
|
2026-08-09 |
Diriangen
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-08-02 |
Rancho Santana
|
0 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2026-07-28 |
UNAN Managua
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-19 |
Managua FC
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-12 |
Managua FC
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-06 |
Rancho Santana
|
2 - 3 |
Managua FC
|
|
2026-04-25 |
Real Madriz
|
0 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-04-19 |
Rancho Santana
|
3 - 4 |
ART Mun. Jalapa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
8% |
75% |
|
75% |
50% |
25% |
Real Esteli ostatnie 12 mecze
|
2026-09-03 |
Real Esteli
|
2 - 0 |
San Marcos FC
|
|
2026-08-30 |
Sport Sebaco
|
0 - 5 |
Real Esteli
|
|
2026-08-27 |
Marathon
|
3 - 0 |
Real Esteli
|
|
2026-08-23 |
Real Esteli
|
0 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-08-19 |
Real Esteli
|
0 - 2 |
Herediano
|
|
2026-08-12 |
Real Esteli
|
3 - 1 |
Alianza FC
|
|
2026-08-08 |
Real Esteli
|
4 - 1 |
Walter Ferretti
|
|
2026-08-05 |
Antigua
|
0 - 2 |
Real Esteli
|
|
2026-07-30 |
ART Mun. Jalapa
|
0 - 1 |
Real Esteli
|
|
2026-07-26 |
Real Esteli
|
2 - 0 |
Matagalpa
|
|
2026-07-18 |
Real Esteli
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-05-17 |
Diriangen
|
1 - 1 |
Real Esteli
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
4 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
33% |
25% |
Tabela Liga Primera
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Managua FC |
7 |
6 |
1 |
0 |
23 |
6 |
+17 |
19 |
| 2 |
Real Esteli |
7 |
5 |
1 |
1 |
15 |
4 |
+11 |
16 |
| 3 |
Diriangen |
7 |
4 |
3 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
15 |
| 4 |
UNAN Managua |
8 |
4 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
14 |
| 5 |
Sport Sebaco |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
13 |
-5 |
11 |
| 6 |
Matagalpa |
8 |
3 |
0 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
9 |
| 7 |
San Marcos FC |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 8 |
Walter Ferretti |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 9 |
Rancho Santana |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 10 |
ART Mun. Jalapa |
8 |
1 |
1 |
6 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
Chronologia meczów w lidze
| Rancho Santana |
|
| Real Esteli |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Rancho Santana |
Real Esteli |
| 1 |
Managua FC |
|
|
| 2 |
Real Esteli |
|
- |
| 3 |
Diriangen |
|
|
| 4 |
UNAN Managua |
|
|
| 5 |
Sport Sebaco |
0 - 1 |
0 - 5 |
| 6 |
Matagalpa |
|
|
| 7 |
San Marcos FC |
1 - 2 |
|
| 8 |
Walter Ferretti |
1 - 3 |
|
| 9 |
Rancho Santana |
- |
|
| 10 |
ART Mun. Jalapa |
|
0 - 1 |
Statystyki drużyny
| |
Rancho Santana |
Real Esteli |
| Zwycięstwa |
1 |
5 |
| Remisy |
1 |
1 |
| Porażki |
6 |
1 |
| Bramki dla |
6 |
15 |
| Bramki przeciw |
13 |
4 |
| Średnie bramki strzelone |
0.75 |
2.14 |
| Średnie bramki stracone |
1.62 |
0.57 |
| Mecze bramki strzelone |
75% |
86% |
| Mecze bramki stracone |
88% |
43% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
29% |
| Powyżej 1.5 |
75% |
86% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
29% |
| Powyżej 3.5 |
12% |
29% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
2 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
3 |
0 |
| Bramki dla |
2 |
6 |
| Bramki przeciw |
6 |
0 |
| Średnie bramki strzelone |
0.67 |
3.00 |
| Średnie bramki stracone |
2.00 |
0.00 |
| Mecze bramki strzelone |
67% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
0% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
67% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
50% |
| Powyżej 2.5 |
67% |
50% |
| Powyżej 3.5 |
33% |
50% |
Ogólne statystyki dla Liga Primera
| Mecze (38) |
| Zwycięstwa u siebie |
39% |
| Remisy |
18% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
42% |
| Mecze rozegrane |
42% |
| Bramki (97) |
| Bramki na mecz |
2.55 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.26 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.29 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
68% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
45% |
| Powyżej 1.5 |
71% |
| Powyżej 2.5 |
39% |
| Powyżej 3.5 |
21% |
Rancho Santana kolejne mecze
Brak danych w systemie
Real Esteli kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
8.00 |
4.80 |
1.29 |
| Prawdopodobieństwo |
19% |
6% |
75% |
|
2 @ 1.29 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
3.25 |
1.07 |
| Prawdopodobieństwo |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.07 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.17 |
4.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
77% |
23% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.17 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.57 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Poniżej 2.5 @ 2.25 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.37 |
1.51 |
| Prawdopodobieństwo |
|
20% |
80% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.51 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.93 |
1.77 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Nie @ 1.77 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-09-06 00:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!