Primera División - Urugwaj
niedziela, 21.10.2018
20:00
20:00

Rampla Juniors

Danubio
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Montevideo |
| Na wyjeździe: | Montevideo |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpico |
| Pojemność: | 9 500 (6 000) |
| Wymiary: | 98 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.30 | 2.20 | 1X | 1.61 | 1.36 | |||
| 40% | 27% | 33% | 1.61 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-30 | Danubio | 4 - 1 | Rampla Juniors |
| 2018-04-21 | Danubio | 3 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-09-09 | Danubio | 1 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-02-26 | Rampla Juniors | 2 - 0 | Danubio |
| 2016-09-03 | Rampla Juniors | 2 - 1 | Danubio |
| 2015-03-14 | Rampla Juniors | 1 - 2 | Danubio |
| 2014-09-06 | Danubio | 5 - 0 | Rampla Juniors |
| 2012-03-11 | Danubio | 3 - 2 | Rampla Juniors |
| 2011-09-04 | Rampla Juniors | 0 - 0 | Danubio |
| 2011-05-29 | Rampla Juniors | 0 - 0 | Danubio |
| 2010-11-28 | Danubio | 3 - 3 | Rampla Juniors |
| 2010-05-02 | Danubio | 1 - 2 | Rampla Juniors |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Rampla Juniors ostatnie 12 mecze
| 2018-10-13 | Atenas | 2 - 2 | Rampla Juniors |
| 2018-10-07 | Rampla Juniors | 1 - 0 | Penarol |
| 2018-09-23 | Boston River | 0 - 0 | Rampla Juniors |
| 2018-09-16 | Rampla Juniors | 0 - 0 | El Tanque Sisley |
| 2018-09-09 | Liverpool M. | 2 - 0 | Rampla Juniors |
| 2018-09-01 | Rampla Juniors | 0 - 1 | Wanderers |
| 2018-08-26 | River Plate M. | 3 - 4 | Rampla Juniors |
| 2018-08-19 | Rampla Juniors | 2 - 0 | Racing Club M. |
| 2018-08-12 | Defensor Sp. | 2 - 2 | Rampla Juniors |
| 2018-08-05 | Rampla Juniors | 1 - 2 | Progreso |
| 2018-08-01 | Santa Fe | 2 - 0 | Rampla Juniors |
| 2018-07-28 | Club Nacional | 2 - 1 | Rampla Juniors |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Danubio ostatnie 12 mecze
| 2018-10-14 | Danubio | 3 - 1 | Mont. City Torque |
| 2018-10-07 | Danubio | 0 - 0 | Cerro CA |
| 2018-09-22 | Atenas | 0 - 0 | Danubio |
| 2018-09-16 | Danubio | 0 - 2 | Penarol |
| 2018-09-09 | Boston River | 0 - 0 | Danubio |
| 2018-09-02 | Danubio | 0 - 0 | El Tanque Sisley |
| 2018-08-26 | Liverpool M. | 3 - 0 | Danubio |
| 2018-08-18 | Danubio | 2 - 2 | Wanderers |
| 2018-08-12 | River Plate M. | 1 - 2 | Danubio |
| 2018-08-04 | Danubio | 1 - 1 | Racing Club M. |
| 2018-07-28 | Defensor Sp. | 1 - 2 | Danubio |
| 2018-07-22 | Danubio | 2 - 2 | Progreso |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 13 | +13 | 30 |
| 2 | Club Nacional | 13 | +4 | 26 |
| 3 | Wanderers | 12 | 0 | 21 |
| 4 | Defensor Sp. | 12 | +7 | 19 |
| 5 | Liverpool M. | 12 | +3 | 19 |
| 6 | Racing Club M. | 12 | +1 | 18 |
| 7 | Rampla Juniors | 12 | 0 | 18 |
| 8 | Cerro CA | 12 | -1 | 18 |
| 9 | Danubio | 12 | -1 | 18 |
| 10 | Mont. City Torque | 12 | -1 | 16 |
| 11 | Progreso | 12 | -3 | 16 |
| 12 | River Plate M. | 12 | -5 | 12 |
| 13 | Atenas | 12 | -6 | 12 |
| 14 | Fenix | 12 | -5 | 11 |
| 15 | Boston River | 12 | -6 | 11 |
| 16 | El Tanque Sisley | 12 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Rampla Juniors | |
| Danubio | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Rampla Juniors | Danubio |
|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 1 - 0 | |
| 2 | Club Nacional | ||
| 3 | Wanderers | 0 - 1 | |
| 4 | Defensor Sp. | 1 - 2 | |
| 5 | Liverpool M. | 3 - 0 | |
| 6 | Racing Club M. | 2 - 0 | |
| 7 | Rampla Juniors | - | |
| 8 | Cerro CA | ||
| 9 | Danubio | - | |
| 10 | Mont. City Torque | ||
| 11 | Progreso | 1 - 2 | |
| 12 | River Plate M. | 1 - 2 | |
| 13 | Atenas | 0 - 0 | |
| 14 | Fenix | 1 - 0 | |
| 15 | Boston River | 0 - 0 | |
| 16 | El Tanque Sisley | 0 - 0* |
Pozycja w lidze
| Rampla Juniors | Danubio | |
| Pozycja | 7 | 9 |
| Punkty | 18 | 18 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 6 |
| Punkty | 12 | 8 |
Forma w lidze
| Rampla Juniors | Danubio | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
3 4 |
4
6 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
0 2 |
2
2 1 |
Bramki w lidze
| Rampla Juniors | Danubio | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
14 |
12
13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
3 |
4
5 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (97) | |
| Zwycięstwa u siebie | 36% |
| Remisy | 39% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 25% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (229) | |
| Bramki na mecz | 2.36 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.28 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 59% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 64% |
| Powyżej 2.5 | 46% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Rampla Juniors kolejne 6 mecze
| 2018-10-27 | Mont. City Torque | - | Rampla Juniors |
| 2018-11-04 | Rampla Juniors | - | Cerro CA |
| 2019-02-16 | Rampla Juniors | - | Progreso |
| 2019-02-23 | Penarol | - | Rampla Juniors |
| 2019-03-03 | Rampla Juniors | - | Defensor Sp. |
| 2019-03-10 | Rampla Juniors | - | Cerro Largo Melo |
Danubio kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Danubio | - | Fenix |
| 2018-11-04 | Club Nacional | - | Danubio |
| 2019-02-05 | Danubio | - | Atletico-MG |
| 2019-02-12 | Atletico-MG | - | Danubio |
| 2019-02-17 | Cerro Largo Melo | - | Danubio |
| 2019-02-23 | Plaza Colonia | - | Danubio |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.20 | 3.30 | 2.20 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 27% | 33% |
| 1X @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 1.36 |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% |
| 1X @ 1.61 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-21 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!