I-League - Indie
sobota, 07.11.2026
09:30
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Jaipur |
| Na wyjeździe: |
Kozhikode |
| Odległość: |
1 739.7 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
09:30 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.97 |
3.38 |
3.21 |
X |
|
|
|
1.29 |
1.71 |
| 38% |
31% |
31% |
3.38 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
3.80 |
|
|
|
1.70 |
1.97 |
|
|
|
2.79 |
1.36 |
| 54% |
46% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
45% |
55% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
|
2026-04-07 |
Rajasthan Utd
|
1 - 0 |
Gokulam
|
|
2025-03-09 |
Rajasthan Utd
|
0 - 3 |
Gokulam
|
|
2024-12-19 |
Gokulam
|
0 - 0 |
Rajasthan Utd
|
|
2024-02-16 |
Rajasthan Utd
|
1 - 4 |
Gokulam
|
|
2023-11-09 |
Gokulam
|
5 - 0 |
Rajasthan Utd
|
|
2023-02-15 |
Rajasthan Utd
|
1 - 2 |
Gokulam
|
|
2022-12-12 |
Gokulam
|
1 - 0 |
Rajasthan Utd
|
|
2022-05-07 |
Rajasthan Utd
|
0 - 1 |
Gokulam
|
|
2022-03-29 |
Gokulam
|
1 - 1 |
Rajasthan Utd
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
6 |
|
5 |
4 |
2 |
| 11% |
22% |
67% |
|
56% |
44% |
22% |
Rajasthan Utd ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
Rajasthan Utd
|
0 - 1 |
Sreenidi Deccan
|
|
2026-05-19 |
Rajasthan Utd
|
2 - 2 |
Chanmari FC
|
|
2026-05-15 |
Lajong
|
4 - 2 |
Rajasthan Utd
|
|
2026-05-08 |
Diamond Harbour
|
5 - 2 |
Rajasthan Utd
|
|
2026-05-01 |
Rajasthan Utd
|
0 - 1 |
Dempo Goa
|
|
2026-04-24 |
Rajasthan Utd
|
1 - 2 |
Sreenidi Deccan
|
|
2026-04-19 |
Dempo Goa
|
1 - 2 |
Rajasthan Utd
|
|
2026-04-12 |
Sreenidi Deccan
|
2 - 1 |
Rajasthan Utd
|
|
2026-04-07 |
Rajasthan Utd
|
1 - 0 |
Gokulam
|
|
2026-04-01 |
Rajasthan Utd
|
2 - 0 |
Chanmari FC
|
|
2026-03-26 |
Rajasthan Utd
|
1 - 1 |
Diamond Harbour
|
|
2026-03-17 |
Rajasthan Utd
|
1 - 0 |
Real Kashmir
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
50% |
25% |
Gokulam ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Gokulam
|
3 - 2 |
Samaleswari SC
|
|
2026-05-12 |
Namdhari FC
|
0 - 1 |
Gokulam
|
|
2026-05-05 |
Gokulam
|
2 - 2 |
Aizawl
|
|
2026-04-30 |
Real Kashmir
|
3 - 0 |
Gokulam
|
|
2026-04-18 |
Diamond Harbour
|
5 - 2 |
Gokulam
|
|
2026-04-12 |
Real Kashmir
|
6 - 2 |
Gokulam
|
|
2026-04-07 |
Rajasthan Utd
|
1 - 0 |
Gokulam
|
|
2026-03-31 |
Gokulam
|
4 - 2 |
Aizawl
|
|
2026-03-26 |
Gokulam
|
0 - 2 |
Lajong
|
|
2026-03-20 |
Gokulam
|
2 - 0 |
Dempo Goa
|
|
2026-03-14 |
Gokulam
|
0 - 1 |
Sreenidi Deccan
|
|
2026-03-07 |
Gokulam
|
1 - 1 |
Namdhari FC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
6 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
50% |
42% |
Tabela I-League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Dempo Goa |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 2 |
Lajong |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
Nagaland United |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Gokulam |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Sreenidi Deccan |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Bengaluru United |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 7 |
Chanmari FC |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Rajasthan Utd |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Mohammedan |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 9 |
Samaleswari SC |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 11 |
Real Kashmir |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
Chronologia meczów w lidze
| Rajasthan Utd |
|
| Gokulam |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Rajasthan Utd |
Gokulam |
| 1 |
Dempo Goa |
|
|
| 2 |
Lajong |
|
|
| 3 |
Nagaland United |
|
|
| 4 |
Gokulam |
|
- |
| 5 |
Sreenidi Deccan |
0 - 1 |
|
| 6 |
Bengaluru United |
|
|
| 7 |
Chanmari FC |
|
|
| 8 |
Rajasthan Utd |
- |
|
| 9 |
Mohammedan |
|
|
| 9 |
Samaleswari SC |
|
|
| 11 |
Real Kashmir |
|
|
Statystyki drużyny
| |
Rajasthan Utd |
Gokulam |
| Zwycięstwa |
0 |
1 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
1 |
0 |
| Bramki dla |
0 |
3 |
| Bramki przeciw |
1 |
2 |
| Średnie bramki strzelone |
0.00 |
3.00 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
2.00 |
| Mecze bramki strzelone |
0% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
100% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
100% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
1 |
0 |
| Bramki dla |
0 |
0 |
| Bramki przeciw |
1 |
0 |
| Średnie bramki strzelone |
0.00 |
0.00 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
0.00 |
| Mecze bramki strzelone |
0% |
0% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
0% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
0% |
0% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
0% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
0% |
Ogólne statystyki dla I-League
| Mecze (8) |
| Zwycięstwa u siebie |
38% |
| Remisy |
12% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
50% |
| Mecze rozegrane |
15% |
| Bramki (24) |
| Bramki na mecz |
3.00 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.38 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.62 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
88% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
62% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
| Powyżej 3.5 |
38% |
Rajasthan Utd kolejne 6 mecze
|
2026-11-07 |
Rajasthan Utd
|
- |
Gokulam
|
|
2026-11-15 |
Samaleswari SC
|
- |
Rajasthan Utd
|
|
2026-11-20 |
Rajasthan Utd
|
- |
Chanmari FC
|
|
2026-11-25 |
Mohammedan
|
- |
Rajasthan Utd
|
|
2026-11-29 |
Lajong
|
- |
Rajasthan Utd
|
|
2026-12-08 |
Dempo Goa
|
- |
Rajasthan Utd
|
Gokulam kolejne 6 mecze
|
2026-11-07 |
Rajasthan Utd
|
- |
Gokulam
|
|
2026-11-14 |
Nagaland United
|
- |
Gokulam
|
|
2026-11-20 |
Mohammedan
|
- |
Gokulam
|
|
2026-11-30 |
Sreenidi Deccan
|
- |
Gokulam
|
|
2026-12-08 |
Gokulam
|
- |
Real Kashmir
|
|
2026-12-15 |
Chanmari FC
|
- |
Gokulam
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.97 |
3.38 |
3.21 |
| Prawdopodobieństwo |
38% |
31% |
31% |
|
X @ 3.38 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.29 |
1.71 |
| Prawdopodobieństwo |
61% |
39% |
|
1X @ 1.29 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.20 |
3.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.20 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.70 |
1.97 |
| Prawdopodobieństwo |
|
50% |
50% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.70 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.79 |
1.36 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.36 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.60 |
2.15 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Tak @ 1.60 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-07 08:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!