Primera División - Urugwaj

niedziela, 30.09.2018
20:00
Racing Club M.

Racing Club M.

River Plate M.

River Plate M.

przełożone
Informacja
Miasto
U siebie: Montevideo
Na wyjeździe: Montevideo
Stadion
Stadion: Osvaldo Roberto
Pojemność: 8 500
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 20:00 (16:00 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.37 3.00 2.80 1X 1.40 1.53
35% 34% 31% 1.40 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.82 1.84 3.00 1.36
70% 30% 48% 52% 25% 75%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2018-04-08 River Plate M. 1 - 1 Racing Club M.
2017-11-26 Racing Club M. 0 - 0 River Plate M.
2017-07-09 Racing Club M. 1 - 1 River Plate M.
2017-05-06 River Plate M. 1 - 2 Racing Club M.
2016-11-19 Racing Club M. 2 - 1 River Plate M.
2016-03-06 Racing Club M. 0 - 1 River Plate M.
2015-09-13 River Plate M. 3 - 1 Racing Club M.
2015-05-31 River Plate M. 1 - 0 Racing Club M.
2014-11-23 Racing Club M. 0 - 2 River Plate M.
2014-05-11 River Plate M. 0 - 2 Racing Club M.
2013-12-08 Racing Club M. 0 - 3 River Plate M.
2013-03-10 Racing Club M. 1 - 1 River Plate M.
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 9 4 1
25% 33% 42% 75% 33% 8%

Racing Club M. ostatnie 12 mecze

2018-09-23 Cerro CA 1 - 2 Racing Club M.
2018-09-16 Defensor Sp. 2 - 1 Racing Club M.
2018-09-09 Racing Club M. 2 - 0 Progreso
2018-09-01 Club Nacional 1 - 0 Racing Club M.
2018-08-25 Racing Club M. 2 - 1 Fenix
2018-08-19 Rampla Juniors 2 - 0 Racing Club M.
2018-08-11 Racing Club M. 0 - 1 Mont. City Torque
2018-08-04 Danubio 1 - 1 Racing Club M.
2018-07-29 Racing Club M. 0 - 0 Atenas
2018-07-21 Penarol 1 - 1 Racing Club M.
2018-06-06 Cerro CA 0 - 0 Racing Club M.
2018-06-02 Racing Club M. 0 - 2 Danubio
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 3 0
25% 33% 42% 67% 25% 0%

River Plate M. ostatnie 12 mecze

2018-09-23 River Plate M. 3 - 2 Defensor Sp.
2018-09-16 Progreso 2 - 2 River Plate M.
2018-09-09 River Plate M. 0 - 0 Club Nacional
2018-09-01 Fenix 1 - 3 River Plate M.
2018-08-26 River Plate M. 3 - 4 Rampla Juniors
2018-08-19 Mont. City Torque 3 - 0 River Plate M.
2018-08-12 River Plate M. 1 - 2 Danubio
2018-08-04 Atenas 1 - 1 River Plate M.
2018-07-29 River Plate M. 0 - 1 Penarol
2018-07-21 Boston River 2 - 3 River Plate M.
2018-06-03 Atenas 1 - 1 River Plate M.
2018-05-30 River Plate M. 1 - 0 Boston River
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 7 5
33% 33% 33% 75% 58% 42%

Tabela Primera División

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Penarol 10 8 2 0 19 7 +12 26
2 Wanderers 10 6 3 1 16 12 +4 21
3 Club Nacional 9 6 1 2 13 9 +4 19
4 Defensor Sp. 10 4 4 2 17 12 +5 16
5 Liverpool M. 9 4 3 2 11 8 +3 15
6 Mont. City Torque 10 4 3 3 13 12 +1 15
7 Rampla Juniors 10 4 2 4 11 12 -1 14
8 Cerro CA 10 4 2 4 15 18 -3 14
9 Danubio 10 3 5 2 9 12 -3 14
10 Racing Club M. 10 3 3 4 9 10 -1 12
11 River Plate M. 10 3 3 4 16 18 -2 12
12 Progreso 10 3 3 4 14 17 -3 12
13 Atenas 10 2 4 4 6 12 -6 10
14 Fenix 10 2 2 6 9 13 -4 8
15 Boston River 10 2 2 6 9 15 -6 8
16 El Tanque Sisley 10 0 0 10 0 0 0 0

Chronologia meczów w lidze

Racing Club M.           
River Plate M.           
U siebie           
Na wyjeździe           

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Racing Club M. River Plate M.
1 Penarol    
2 Wanderers    
3 Club Nacional    
4 Defensor Sp.    
5 Liverpool M.    
6 Mont. City Torque 0 - 1 3 - 0
7 Rampla Juniors    
8 Cerro CA    
9 Danubio    
10 Racing Club M. -  
11 River Plate M.   -
12 Progreso 2 - 0 2 - 2
13 Atenas 0 - 0 1 - 1
14 Fenix 2 - 1 1 - 3
15 Boston River   2 - 3
16 El Tanque Sisley    

Pozycja w lidze

  Racing Club M. River Plate M.
Pozycja 10 11
Punkty 12 12
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 9 5
Punkty 7 8

Forma w lidze

  Racing Club M. River Plate M.
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
3    
3    
4     
3    
3    
4     
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
2   
1  
1  
2   
2   
1  

Bramki w lidze

  Racing Club M. River Plate M.
Bramki strzelone
Bramki stracone
9          
10           
16                 
18                   
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
4     
2   
9          
9          

Ogólne statystyki dla Primera División

Mecze   (79)
Zwycięstwa u siebie 33%
Remisy 39%
Zwycięstwa na wyjeździe 28%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (187)
Bramki na mecz 2.37
Bramki u siebie na mecz 1.23
Bramki na wyjeździe na mecz 1.14
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 67%
Drużyna gości zdobyła bramkę 58%
Obydwie Drużyny Strzelą 48%
Powyżej 1.5 62%
Powyżej 2.5 46%
Powyżej 3.5 28%

Racing Club M. kolejne 6 mecze

2018-10-07 Racing Club M. - River Plate M.
2018-10-14 Wanderers - Racing Club M.
2018-10-21 Racing Club M. - Liverpool M.
2018-10-28 El Tanque Sisley - Racing Club M.
2018-11-04 Racing Club M. - Boston River
2019-02-17 Racing Club M. - Cerro CA

River Plate M. kolejne 6 mecze

2018-10-07 Racing Club M. - River Plate M.
2018-10-14 Cerro CA - River Plate M.
2018-10-21 River Plate M. - Wanderers
2018-10-28 Liverpool M. - River Plate M.
2018-11-04 River Plate M. - El Tanque Sisley
2019-02-12 River Plate M. - Santos

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.37 3.00 2.80
Prawdopodobieństwo 35% 34% 31%
1X @ 1.40
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.40 1.53
Prawdopodobieństwo 52% 48%
1X @ 1.40
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.25 3.75
Prawdopodobieństwo   70% 30%
Powyżej 1.5 @ 1.25
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.82 1.84
Prawdopodobieństwo   48% 52%
Poniżej 2.5 @ 1.84
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.00 1.36
Prawdopodobieństwo   25% 75%
Poniżej 3.5 @ 1.36
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.66 2.10
Prawdopodobieństwo   56% 44%
Tak @ 1.66

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-30 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!