Primera División - Urugwaj

niedziela, 09.09.2018
19:30
Racing Club M.

Racing Club M.

Progreso

Progreso

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Montevideo
Na wyjeździe: Montevideo
Stadion
Stadion: Osvaldo Roberto
Pojemność: 8 500
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 19:30 (15:30 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
3.20 3.20 2.20 X2 1.61 1.36
24% 32% 44% 1.36 35% 65%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 2.00 1.80 3.40 1.30
59% 41% 40% 60% 24% 76%

Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania

2018-03-25 Progreso 3 - 0 Racing Club M.
2013-06-02 Racing Club M. 2 - 0 Progreso
2012-12-09 Progreso 1 - 2 Racing Club M.

Racing Club M. ostatnie 12 mecze

2018-09-01 Club Nacional 1 - 0 Racing Club M.
2018-08-25 Racing Club M. 2 - 1 Fenix
2018-08-19 Rampla Juniors 2 - 0 Racing Club M.
2018-08-11 Racing Club M. 0 - 1 Mont. City Torque
2018-08-04 Danubio 1 - 1 Racing Club M.
2018-07-29 Racing Club M. 0 - 0 Atenas
2018-07-21 Penarol 1 - 1 Racing Club M.
2018-06-06 Cerro CA 0 - 0 Racing Club M.
2018-06-02 Racing Club M. 0 - 2 Danubio
2018-05-31 Club Nacional 5 - 0 Racing Club M.
2018-05-26 Racing Club M. 1 - 2 Rampla Juniors
2018-05-20 Racing Club M. 1 - 0 Fenix
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 7 3 1
17% 33% 50% 58% 25% 8%

Progreso ostatnie 12 mecze

2018-09-02 Progreso 0 - 0 Defensor Sp.
2018-08-25 Cerro CA 5 - 2 Progreso
2018-08-19 Club Nacional 1 - 0 Progreso
2018-08-12 Progreso 1 - 0 Fenix
2018-08-05 Rampla Juniors 1 - 2 Progreso
2018-07-28 Progreso 3 - 1 Mont. City Torque
2018-07-22 Danubio 2 - 2 Progreso
2018-06-07 Progreso 0 - 2 Mont. City Torque
2018-06-03 Boston River 0 - 0 Progreso
2018-05-31 Progreso 1 - 1 Atenas
2018-05-27 Progreso 0 - 0 River Plate M.
2018-05-19 Defensor Sp. 1 - 0 Progreso
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 6 4 3
25% 42% 33% 50% 33% 25%

Tabela Primera División

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Penarol 8 7 1 0 16 6 +10 22
2 Club Nacional 7 6 0 1 12 6 +6 18
3 Wanderers 7 4 2 1 9 8 +1 14
4 Defensor Sp. 8 3 4 1 13 8 +5 13
5 Danubio 7 3 3 1 9 10 -1 12
6 Liverpool M. 7 3 2 2 9 8 +1 11
7 Progreso 7 3 2 2 10 10 0 11
8 Cerro CA 8 3 2 3 13 16 -3 11
9 Rampla Juniors 7 3 1 3 11 10 +1 10
10 Atenas 8 2 3 3 6 11 -5 9
11 Mont. City Torque 7 2 2 3 9 9 0 8
12 River Plate M. 7 2 1 4 11 14 -3 7
13 Racing Club M. 7 1 3 3 4 7 -3 6
14 Boston River 7 2 0 5 7 12 -5 6
15 Fenix 7 1 0 6 8 12 -4 3
16 El Tanque Sisley 7 0 0 7 0 0 0 0

Chronologia meczów w lidze

Racing Club M.        
Progreso        
U siebie        
Na wyjeździe        

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Racing Club M. Progreso
1 Penarol    
2 Club Nacional   1 - 0
3 Wanderers    
4 Defensor Sp.    
5 Danubio   2 - 2
6 Liverpool M.    
7 Progreso   -
8 Cerro CA   5 - 2
9 Rampla Juniors   1 - 2
10 Atenas 0 - 0  
11 Mont. City Torque 0 - 1  
12 River Plate M.    
13 Racing Club M. -  
14 Boston River    
15 Fenix 2 - 1  
16 El Tanque Sisley    

Pozycja w lidze

  Racing Club M. Progreso
Pozycja 13 7
Punkty 6 11
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 10 11
Punkty 4 4

Forma w lidze

  Racing Club M. Progreso
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
1  
3    
3    
3    
2   
2   
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
1  
1  
1  
1  
1  
2   

Bramki w lidze

  Racing Club M. Progreso
Bramki strzelone
Bramki stracone
4     
7        
10           
10           
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
2   
2   
6       
9          

Ogólne statystyki dla Primera División

Mecze   (58)
Zwycięstwa u siebie 34%
Remisy 34%
Zwycięstwa na wyjeździe 31%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (147)
Bramki na mecz 2.53
Bramki u siebie na mecz 1.31
Bramki na wyjeździe na mecz 1.22
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 72%
Drużyna gości zdobyła bramkę 60%
Obydwie Drużyny Strzelą 50%
Powyżej 1.5 64%
Powyżej 2.5 50%
Powyżej 3.5 29%

Racing Club M. kolejne 6 mecze

2018-09-16 Defensor Sp. - Racing Club M.
2018-09-23 Cerro CA - Racing Club M.
2018-09-30 Racing Club M. - River Plate M.
2018-10-07 Racing Club M. - River Plate M.
2018-10-14 Wanderers - Racing Club M.
2018-10-21 Racing Club M. - Liverpool M.

Progreso kolejne 6 mecze

2018-09-16 Progreso - River Plate M.
2018-09-23 Wanderers - Progreso
2018-09-29 Progreso - Liverpool M.
2018-10-06 Progreso - Liverpool M.
2018-10-13 El Tanque Sisley - Progreso
2018-10-21 Progreso - Boston River

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 3.20 3.20 2.20
Prawdopodobieństwo 24% 32% 44%
X2 @ 1.36
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.61 1.36
Prawdopodobieństwo 35% 65%
X2 @ 1.36
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.28 3.50
Prawdopodobieństwo   59% 41%
Powyżej 1.5 @ 1.28
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   2.00 1.80
Prawdopodobieństwo   40% 60%
Poniżej 2.5 @ 1.80
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.40 1.30
Prawdopodobieństwo   24% 76%
Poniżej 3.5 @ 1.30
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.72 2.00
Prawdopodobieństwo   50% 50%
Tak @ 1.72

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-09 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!