Liga MX - Meksyk
sobota, 21.04.2018
23:00
23:00

Queretaro

Pachuca
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Santiago de Queretaro |
| Na wyjeździe: | Pachuca |
| Odległość: | 180.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Corregidora |
| Pojemność: | 45 575 |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 23:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.75 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.44 | |||
| 23% | 36% | 41% | 1.44 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.04 | 1.75 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-05 | Pachuca | 0 - 1 | Queretaro |
| 2017-08-16 | Queretaro | 0 - 1 | Pachuca |
| 2017-08-10 | Pachuca | 0 - 0 | Queretaro |
| 2017-03-18 | Queretaro | 3 - 0 | Pachuca |
| 2016-09-25 | Pachuca | 2 - 0 | Queretaro |
| 2016-01-17 | Pachuca | 1 - 0 | Queretaro |
| 2015-08-01 | Queretaro | 1 - 2 | Pachuca |
| 2015-05-25 | Queretaro | 2 - 0 | Pachuca |
| 2015-05-22 | Pachuca | 2 - 0 | Queretaro |
| 2015-01-25 | Pachuca | 2 - 1 | Queretaro |
| 2014-08-02 | Queretaro | 2 - 0 | Pachuca |
| 2014-04-26 | Queretaro | 3 - 4 | Pachuca |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 33% | 8% |
Queretaro ostatnie 12 mecze
| 2018-04-14 | Atlas | 1 - 0 | Queretaro |
| 2018-04-09 | Santos Laguna | 3 - 0 | Queretaro |
| 2018-04-01 | Queretaro | 2 - 1 | Puebla |
| 2018-03-18 | Monterrey | 3 - 1 | Queretaro |
| 2018-03-14 | Santos Laguna | 1 - 0 | Queretaro |
| 2018-03-10 | Queretaro | 1 - 1 | Necaxa |
| 2018-03-08 | Monterrey | 1 - 1 | Queretaro |
| 2018-03-03 | Cruz Azul | 0 - 1 | Queretaro |
| 2018-02-28 | Atletico Morelia | 2 - 1 | Queretaro |
| 2018-02-24 | Queretaro | 0 - 2 | Toluca |
| 2018-02-21 | Queretaro | 1 - 0 | Cimarrones |
| 2018-02-18 | Leon | 1 - 1 | Queretaro |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Pachuca ostatnie 12 mecze
| 2018-04-15 | Pachuca | 3 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-04-07 | Puebla | 2 - 6 | Pachuca |
| 2018-04-01 | Pachuca | 1 - 2 | Monterrey |
| 2018-03-18 | Necaxa | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-03-10 | Cruz Azul | 5 - 0 | Pachuca |
| 2018-03-08 | Zacatepec | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-03-04 | Toluca | 2 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-28 | Atl. San Luis | 2 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-25 | Pachuca | 2 - 1 | Leon |
| 2018-02-22 | Pachuca | 1 - 0 | Celaya |
| 2018-02-18 | Guadalajara | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-15 | Pachuca | 2 - 0 | Tijuana |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Tabela Liga MX
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toluca | 15 | +9 | 33 |
| 2 | Santos Laguna | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Club America | 15 | +11 | 26 |
| 4 | Tigres | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Monterrey | 15 | +5 | 25 |
| 6 | Atletico Morelia | 15 | 0 | 23 |
| 7 | Tijuana | 15 | +5 | 21 |
| 8 | Pachuca | 15 | +2 | 21 |
| 9 | Necaxa | 15 | +6 | 20 |
| 10 | U.N.A.M. | 15 | -1 | 20 |
| 11 | Veracruz | 15 | -9 | 18 |
| 12 | Leon | 15 | -11 | 18 |
| 13 | Puebla | 15 | -4 | 17 |
| 14 | Cruz Azul | 15 | +1 | 16 |
| 15 | Queretaro | 15 | -5 | 16 |
| 16 | Guadalajara | 15 | -7 | 15 |
| 17 | Atlas | 15 | -10 | 14 |
| 18 | Lobos BUAP | 15 | -10 | 9 |
Chronologia meczów w lidze
| Queretaro | |
| Pachuca | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Queretaro | Pachuca |
|---|---|---|---|
| 1 | Toluca | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Santos Laguna | ||
| 3 | Club America | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Tigres | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Monterrey | ||
| 6 | Atletico Morelia | ||
| 7 | Tijuana | ||
| 8 | Pachuca | - | |
| 9 | Necaxa | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | U.N.A.M. | ||
| 11 | Veracruz | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Leon | ||
| 13 | Puebla | 2 - 1 | 2 - 6 |
| 14 | Cruz Azul | 5 - 0 | |
| 15 | Queretaro | - | |
| 16 | Guadalajara | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Atlas | ||
| 18 | Lobos BUAP |
Pozycja w lidze
| Queretaro | Pachuca | |
| Pozycja | 15 | 8 |
| Punkty | 16 | 21 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 17 | 8 |
| Punkty | 6 | 9 |
Forma w lidze
| Queretaro | Pachuca | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
4 7 |
6
3 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
3 3 |
2
3 3 |
Bramki w lidze
| Queretaro | Pachuca | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
17 |
29
27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
8 |
14
16 |
Ogólne statystyki dla Liga MX
| Mecze (135) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (348) | |
| Bramki na mecz | 2.58 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.50 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.07 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 75% |
| Powyżej 2.5 | 47% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Queretaro kolejne 6 mecze
| 2018-04-29 | U.N.A.M. | - | Queretaro |
| 2018-07-21 | Atlas | - | Queretaro |
| 2018-07-28 | Queretaro | - | Pachuca |
| 2018-08-02 | Leon | - | Queretaro |
| 2018-08-05 | Monterrey | - | Queretaro |
| 2018-08-08 | Queretaro | - | Zacatecas |
Pachuca kolejne 6 mecze
| 2018-04-29 | Pachuca | - | Atlas |
| 2018-07-22 | Pachuca | - | Monterrey |
| 2018-07-25 | Celaya | - | Pachuca |
| 2018-07-28 | Queretaro | - | Pachuca |
| 2018-08-01 | Pachuca | - | Santos Laguna |
| 2018-08-05 | Pachuca | - | Club America |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 3.75 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 36% | 41% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 64% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-21 20:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!