I liga - Polska
środa, 24.10.2018
16:00
16:00

Puszcza

Sandecja N. Sącz
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Niepołomice |
| Na wyjeździe: | Nowy Sącz |
| Odległość: | 57.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Puszczy |
| Pojemność: | 1 000 |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.10 | 2.90 | X2 | 1.41 | 1.55 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.55 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 33% | 67% | 23% | 77% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2014-04-23 | Puszcza | 0 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2013-09-21 | Sandecja N. Sącz | 2 - 2 | Puszcza |
Puszcza ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Stomil Olsztyn | 2 - 2 | Puszcza |
| 2018-10-06 | Termalica | 2 - 2 | Puszcza |
| 2018-09-30 | Puszcza | 1 - 0 | GKS Tychy |
| 2018-09-23 | GKS Katowice | 1 - 1 | Puszcza |
| 2018-09-19 | Chrobry Głogów | 2 - 3 | Puszcza |
| 2018-09-14 | Puszcza | 0 - 2 | LKS Lodz |
| 2018-09-01 | Puszcza | 3 - 2 | Podbeskidzie |
| 2018-08-26 | Odra Opole | 1 - 1 | Puszcza |
| 2018-08-22 | Puszcza | 1 - 3 | Drutex-Bytovia |
| 2018-08-17 | Chojniczanka | 1 - 1 | Puszcza |
| 2018-08-11 | Puszcza | 0 - 1 | Warta Poznan |
| 2018-08-04 | GKS Jastrzebie | 0 - 2 | Puszcza |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 5 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 42% | 42% |
Sandecja N. Sącz ostatnie 12 mecze
| 2018-10-19 | Sandecja N. Sącz | 2 - 0 | Wigry Suwałki |
| 2018-10-06 | GKS Tychy | 0 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-09-30 | Sandecja N. Sącz | 0 - 0 | LKS Lodz |
| 2018-09-26 | Sandecja N. Sącz | 0 - 3 | Miedź Legnica |
| 2018-09-23 | Podbeskidzie | 1 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-09-15 | Sandecja N. Sącz | 1 - 1 | Drutex-Bytovia |
| 2018-09-08 | Warta Poznan | 1 - 3 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-09-01 | Sandecja N. Sącz | 2 - 0 | Stal Mielec |
| 2018-08-26 | Garbarnia Krakow | 0 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-08-22 | Sandecja N. Sącz | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
| 2018-08-17 | Termalica | 1 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-08-11 | Sandecja N. Sącz | 1 - 0 | GKS Katowice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 2 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 17% | 8% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raków Cz. | 14 | +12 | 29 |
| 2 | Sandecja N. Sącz | 14 | +9 | 27 |
| 3 | LKS Lodz | 14 | +7 | 24 |
| 4 | Drutex-Bytovia | 15 | +7 | 22 |
| 5 | Chojniczanka | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Chrobry Głogów | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Odra Opole | 14 | +5 | 20 |
| 8 | Podbeskidzie | 14 | +4 | 20 |
| 9 | GKS Jastrzebie | 14 | 0 | 20 |
| 10 | Puszcza | 14 | -2 | 20 |
| 11 | Stal Mielec | 15 | +2 | 19 |
| 12 | Wigry Suwałki | 15 | -6 | 18 |
| 13 | Warta Poznan | 14 | -6 | 17 |
| 14 | GKS Tychy | 15 | -2 | 16 |
| 15 | Termalica | 14 | -5 | 15 |
| 16 | GKS Katowice | 15 | -8 | 12 |
| 17 | Garbarnia Krakow | 15 | -16 | 12 |
| 18 | Stomil Olsztyn | 14 | -6 | 8 |
Chronologia meczów w lidze
| Puszcza | |
| Sandecja N. Sącz | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Puszcza | Sandecja N. Sącz |
|---|---|---|---|
| 1 | Raków Cz. | ||
| 2 | Sandecja N. Sącz | - | |
| 3 | LKS Lodz | 0 - 2 | |
| 4 | Drutex-Bytovia | 1 - 3 | |
| 5 | Chojniczanka | 3 - 3 | |
| 6 | Chrobry Głogów | 0 - 0 | |
| 7 | Odra Opole | 1 - 0 | |
| 8 | Podbeskidzie | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | GKS Jastrzebie | ||
| 10 | Puszcza | - | |
| 11 | Stal Mielec | 1 - 0 | |
| 12 | Wigry Suwałki | ||
| 13 | Warta Poznan | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | GKS Tychy | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Termalica | 1 - 1 | |
| 16 | GKS Katowice | ||
| 17 | Garbarnia Krakow | 0 - 1 | |
| 18 | Stomil Olsztyn |
Pozycja w lidze
| Puszcza | Sandecja N. Sącz | |
| Pozycja | 10 | 2 |
| Punkty | 20 | 27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 3 |
| Punkty | 9 | 13 |
Forma w lidze
| Puszcza | Sandecja N. Sącz | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
5 4 |
7
6 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
0 3 |
3
4 1 |
Bramki w lidze
| Puszcza | Sandecja N. Sącz | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
18
20 |
17
8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
8 |
10
7 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (130) | |
| Zwycięstwa u siebie | 35% |
| Remisy | 34% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (308) | |
| Bramki na mecz | 2.37 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.24 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.13 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Puszcza kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Puszcza | - | Wigry Suwałki |
| 2018-11-03 | Garbarnia Krakow | - | Puszcza |
| 2018-11-11 | Puszcza | - | Raków Cz. |
| 2018-11-24 | Puszcza | - | GKS Jastrzebie |
| 2018-11-28 | Stal Mielec | - | Puszcza |
| 2018-12-01 | Warta Poznan | - | Puszcza |
Sandecja N. Sącz kolejne 6 mecze
| 2018-10-27 | Raków Cz. | - | Sandecja N. Sącz |
| 2018-11-03 | Sandecja N. Sącz | - | GKS Jastrzebie |
| 2018-11-10 | Sandecja N. Sącz | - | Chojniczanka |
| 2018-11-24 | Sandecja N. Sącz | - | Chrobry Głogów |
| 2018-11-28 | Sandecja N. Sącz | - | Odra Opole |
| 2018-12-02 | GKS Katowice | - | Sandecja N. Sącz |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 3.10 | 2.90 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 1.55 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 66% | 34% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.40 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-24 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!