I-League - Indie
środa, 31.10.2018
08:30
08:30

Minerva

Real Kashmir
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Mohali |
| Na wyjeździe: | Srinagar |
| Odległość: | 408.9 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 08:30 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.20 | 4.50 | 1 | 1.16 | 1.90 | |||
| 39% | 34% | 27% | 1.80 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.60 | 2.25 | 1.61 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 26% | 74% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Minerva ostatnie 12 mecze
| 2018-10-28 | Minerva | 0 - 0 | Churchill Broth |
| 2018-04-02 | Minerva | 0 - 0 | Jamshedpur |
| 2018-03-08 | Minerva | 1 - 0 | Churchill Broth |
| 2018-03-02 | Chennai City | 2 - 1 | Minerva |
| 2018-02-26 | Minerva | 2 - 0 | Aizawl |
| 2018-02-20 | Minerva | 0 - 1 | Gokulam |
| 2018-02-13 | Minerva | 0 - 1 | East Bengal |
| 2018-02-07 | Minerva | 3 - 2 | Lajong |
| 2018-02-02 | Churchill Broth | 2 - 1 | Minerva |
| 2018-01-30 | East Bengal | 2 - 2 | Minerva |
| 2018-01-27 | NEROCA | 0 - 1 | Minerva |
| 2018-01-14 | Lajong | 0 - 1 | Minerva |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 42% | 33% | 17% |
Real Kashmir ostatnie mecze
Brak danych w systemie
Tabela I-League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chennai City | 1 | +3 | 3 |
| 2 | East Bengal | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Lajong | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Gokulam | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Mohun Bagan | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Minerva | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Churchill Broth | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Aizawl | 1 | -1 | 0 |
| 9 | NEROCA | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Indian Arrows | 1 | -3 | 0 |
| 11 | Real Kashmir | 0 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Minerva | |
| Real Kashmir | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Minerva | Real Kashmir |
|---|---|---|---|
| 1 | Chennai City | ||
| 2 | East Bengal | ||
| 3 | Lajong | ||
| 4 | Gokulam | ||
| 4 | Mohun Bagan | ||
| 6 | Minerva | - | |
| 6 | Churchill Broth | 0 - 0 | |
| 8 | Aizawl | ||
| 9 | NEROCA | ||
| 10 | Indian Arrows | ||
| 11 | Real Kashmir | - |
Pozycja w lidze
| Minerva | Real Kashmir | |
| Pozycja | 6 | 11 |
| Punkty | 1 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 6 |
| Punkty | 1 | 0 |
Forma w lidze
| Minerva | Real Kashmir | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Minerva | Real Kashmir | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla I-League
| Mecze (5) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 40% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 20% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (12) | |
| Bramki na mecz | 2.40 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.40 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 60% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 80% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 40% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Minerva kolejne 6 mecze
| 2018-11-10 | Aizawl | - | Minerva |
| 2018-11-18 | Gokulam | - | Minerva |
| 2018-11-23 | Lajong | - | Minerva |
| 2018-12-01 | Minerva | - | Indian Arrows |
| 2018-12-04 | East Bengal | - | Minerva |
| 2018-12-16 | Minerva | - | Chennai City |
Real Kashmir kolejne 6 mecze
| 2018-11-06 | Real Kashmir | - | Churchill Broth |
| 2018-11-11 | Real Kashmir | - | NEROCA |
| 2018-11-20 | Real Kashmir | - | Mohun Bagan |
| 2018-11-25 | Real Kashmir | - | Indian Arrows |
| 2018-12-05 | Real Kashmir | - | Aizawl |
| 2018-12-11 | Real Kashmir | - | Lajong |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 3.20 | 4.50 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 34% | 27% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 13% | 87% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.20 | 1.19 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.19 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.11 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 80% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-31 04:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!