Girabola - Angola

poniedziałek, 21.09.2026
15:30
Primeiro de Maio

Primeiro de Maio

CD da Lunda Sul

CD da Lunda Sul

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Benguela
Na wyjeździe: Saurimo
Odległość: 827.6 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 15:30 (15:30 czas lokalny)
Reklama

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.11 2.88 3.35 X2 1.24 1.58
18% 62% 20% 1.58 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.36 2.54 1.43 5.03 1.12
80% 20% 48% 52% 15% 85%

Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania

2026-05-02 CD da Lunda Sul 0 - 1 Primeiro de Maio
2025-12-07 Primeiro de Maio 1 - 0 CD da Lunda Sul

Primeiro de Maio ostatnie 12 mecze

2026-09-12 Recreativo Libolo 2 - 1 Primeiro de Maio
2026-09-05 Academica Lobito 0 - 2 Primeiro de Maio
2026-08-27 Primeiro de Maio 1 - 2 Primeiro Agosto
2026-08-23 Primeiro de Maio 1 - 1 Kabuscorp SCP
2026-05-24 Sagrada Esperanca 1 - 1 Primeiro de Maio
2026-05-20 Primeiro de Maio 0 - 0 Desportivo Huila
2026-05-16 Petro de Luanda 0 - 0 Primeiro de Maio
2026-05-10 Academica Lobito 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-05-06 Primeiro de Maio 4 - 1 RSD Guelson
2026-05-02 CD da Lunda Sul 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-26 Primeiro de Maio 2 - 0 Redonda FC
2026-04-17 Luanda City 1 - 0 Primeiro de Maio
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 3 1
42% 33% 25% 58% 25% 8%

CD da Lunda Sul ostatnie 12 mecze

2026-09-12 CD da Lunda Sul 2 - 1 Sagrada Esperanca
2026-09-05 CD da Lunda Sul 1 - 2 Recr. da Caala
2026-08-29 Kabuscorp SCP 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-08-21 CD da Lunda Sul 0 - 0 Petro de Luanda
2026-05-24 Wiliete Benguela 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-20 CD da Lunda Sul 1 - 0 Bravos do Maquis
2026-05-17 Sagrada Esperanca 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-14 Academica Lobito 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-10 CD da Lunda Sul 3 - 0 Desportivo Huila
2026-05-06 Petro de Luanda 3 - 0 CD da Lunda Sul
2026-05-02 CD da Lunda Sul 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-26 RSD Guelson 0 - 2 CD da Lunda Sul
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 9 4 0
33% 42% 25% 75% 33% 0%
Reklama

Tabela Girabola

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Wiliete Benguela 5 5 0 0 12 1 +11 15
2 Primeiro Agosto 5 4 1 0 9 5 +4 13
3 Bravos do Maquis 5 4 0 1 7 2 +5 12
4 Petro de Luanda 4 3 1 0 6 0 +6 10
5 GD Interclube 5 3 0 2 6 4 +2 9
6 Desportivo Huila 5 3 0 2 5 4 +1 9
7 Recreativo Libolo 5 2 0 3 5 10 -5 6
8 CD da Lunda Sul 4 1 2 1 4 4 0 5
9 Kabuscorp SCP 4 1 2 1 3 3 0 5
10 Primeiro de Maio 4 1 1 2 5 5 0 4
11 Recr. da Caala 5 1 1 3 5 7 -2 4
12 FC Luanda 5 1 1 3 5 8 -3 4
13 Sao Salvador 5 1 1 3 2 5 -3 4
14 Sagrada Esperanca 3 1 0 2 4 6 -2 3
15 FC Cabinda 5 0 2 3 3 8 -5 2
16 Academica Lobito 5 0 0 5 0 9 -9 0

Chronologia meczów w lidze

Primeiro de Maio     
CD da Lunda Sul     
U siebie     
Na wyjeździe     

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Primeiro de Maio CD da Lunda Sul
1 Wiliete Benguela    
2 Primeiro Agosto 1 - 2  
3 Bravos do Maquis    
4 Petro de Luanda    
5 GD Interclube    
6 Desportivo Huila    
7 Recreativo Libolo    
8 CD da Lunda Sul   -
9 Kabuscorp SCP 1 - 1 1 - 1
10 Primeiro de Maio -  
11 Recr. da Caala    
12 FC Luanda    
13 Sao Salvador    
14 Sagrada Esperanca    
15 FC Cabinda    
16 Academica Lobito    

Statystyki drużyny

  Primeiro de Maio CD da Lunda Sul
Zwycięstwa 1 1
Remisy 1 2
Porażki 2 1
Bramki dla 5 4
Bramki przeciw 5 4
Średnie bramki strzelone 1.25 1.00
Średnie bramki stracone 1.25 1.00
Mecze bramki strzelone 100% 75%
Mecze bramki stracone 75% 75%
Obydwie Drużyny Strzelą 75% 75%
Powyżej 1.5 100% 75%
Powyżej 2.5 50% 50%
Powyżej 3.5 0% 0%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 0 0
Remisy 1 1
Porażki 1 0
Bramki dla 2 1
Bramki przeciw 3 1
Średnie bramki strzelone 1.00 1.00
Średnie bramki stracone 1.50 1.00
Mecze bramki strzelone 100% 100%
Mecze bramki stracone 100% 100%
Obydwie Drużyny Strzelą 100% 100%
Powyżej 1.5 100% 100%
Powyżej 2.5 50% 0%
Powyżej 3.5 0% 0%

Ogólne statystyki dla Girabola

Mecze   (37)
Zwycięstwa u siebie 46%
Remisy 16%
Zwycięstwa na wyjeździe 38%
Mecze rozegrane 15%
Bramki   (81)
Bramki na mecz 2.19
Bramki u siebie na mecz 1.24
Bramki na wyjeździe na mecz 0.95
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 70%
Drużyna gości zdobyła bramkę 65%
Obydwie Drużyny Strzelą 43%
Powyżej 1.5 68%
Powyżej 2.5 46%
Powyżej 3.5 8%

Primeiro de Maio kolejne 6 mecze

2026-10-11 Primeiro de Maio - Bravos do Maquis
2026-10-18 Sao Salvador - Primeiro de Maio
2026-10-24 Sagrada Esperanca - Primeiro de Maio
2026-11-01 Primeiro de Maio - FC Luanda
2026-11-08 Petro de Luanda - Primeiro de Maio
2026-11-21 Recr. da Caala - Primeiro de Maio

CD da Lunda Sul kolejne 6 mecze

2026-10-10 CD da Lunda Sul - FC Cabinda
2026-10-17 Bravos do Maquis - CD da Lunda Sul
2026-10-25 CD da Lunda Sul - GD Interclube
2026-10-31 Sao Salvador - CD da Lunda Sul
2026-11-08 CD da Lunda Sul - Wiliete Benguela
2026-11-21 CD da Lunda Sul - Desportivo Huila

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.11 2.88 3.35
Prawdopodobieństwo 18% 62% 20%
X2 @ 1.58
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.24 1.58
Prawdopodobieństwo 47% 53%
X2 @ 1.58
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.50 2.36
Prawdopodobieństwo   80% 20%
Powyżej 1.5 @ 1.50
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   2.54 1.43
Prawdopodobieństwo   48% 52%
Poniżej 2.5 @ 1.43
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   5.03 1.12
Prawdopodobieństwo   15% 85%
Poniżej 3.5 @ 1.12
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   2.13 1.63
Prawdopodobieństwo   64% 36%
Tak @ 2.13

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-09-21 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!