I liga - Czechy
sobota, 20.10.2018
16:00
16:00

Przybram

Jablonec
0 - 6
(0 - 2, 0 - 4)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Pribram |
| Na wyjeździe: | Jablonec nad Nisou |
| Odległość: | 141.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Na Litavce |
| Pojemność: | 9 100 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.60 | 1.72 | 12 | 2.14 | 1.20 | |||
| 41% | 18% | 41% | 1.29 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 63% | 37% | 32% | 68% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-04-23 | Jablonec | 2 - 4 | Przybram |
| 2016-10-22 | Przybram | 2 - 4 | Jablonec |
| 2016-05-14 | Jablonec | 0 - 0 | Przybram |
| 2015-07-25 | Przybram | 2 - 3 | Jablonec |
| 2015-03-21 | Jablonec | 2 - 0 | Przybram |
| 2014-09-13 | Przybram | 1 - 4 | Jablonec |
| 2014-05-10 | Przybram | 3 - 0 | Jablonec |
| 2014-01-22 | Jablonec | 2 - 0 | Przybram |
| 2013-11-10 | Jablonec | 6 - 0 | Przybram |
| 2013-03-30 | Przybram | 3 - 3 | Jablonec |
| 2012-09-14 | Jablonec | 2 - 2 | Przybram |
| 2012-04-07 | Przybram | 4 - 3 | Jablonec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 8 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 67% |
Przybram ostatnie 12 mecze
| 2018-10-07 | Slavia Praga | 4 - 1 | Przybram |
| 2018-09-29 | Przybram | 3 - 0 | Mlada Boleslav |
| 2018-09-26 | Przybram | 4 - 1 | Vlasim |
| 2018-09-22 | Karwina | 4 - 1 | Przybram |
| 2018-09-15 | Przybram | 1 - 0 | Sigma Ołomuniec |
| 2018-09-01 | Zlin | 3 - 0 | Przybram |
| 2018-08-25 | Przybram | 1 - 3 | Liberec |
| 2018-08-19 | Sparta Praga | 2 - 2 | Przybram |
| 2018-08-11 | Przybram | 4 - 0 | Dukla Praga |
| 2018-08-04 | Ostrava | 3 - 0 | Przybram |
| 2018-07-28 | Przybram | 4 - 2 | Bohemians 1905 |
| 2018-07-21 | Przybram | 1 - 1 | Teplice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 83% | 58% |
Jablonec ostatnie 12 mecze
| 2018-10-13 | Pardubice | 1 - 2 | Jablonec |
| 2018-10-07 | Jablonec | 2 - 0 | Slovacko |
| 2018-10-04 | Jablonec | 2 - 2 | Dyn. Kyiv |
| 2018-09-30 | Teplice | 1 - 2 | Jablonec |
| 2018-09-24 | Jablonec | 3 - 0 | Viktoria Pilzno |
| 2018-09-20 | Rennes | 2 - 1 | Jablonec |
| 2018-09-16 | Jablonec | 0 - 3 | Mlada Boleslav |
| 2018-09-01 | Opawa | 2 - 0 | Jablonec |
| 2018-08-26 | Jablonec | 3 - 0 | Sigma Ołomuniec |
| 2018-08-18 | Slavia Praga | 0 - 2 | Jablonec |
| 2018-08-11 | Jablonec | 4 - 1 | Karwina |
| 2018-08-04 | Zlin | 1 - 1 | Jablonec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 8 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 67% | 17% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Pilzno | 12 | +7 | 28 |
| 2 | Slavia Praga | 11 | +20 | 27 |
| 3 | Sparta Praga | 11 | +12 | 23 |
| 4 | Ostrava | 11 | +10 | 23 |
| 5 | Zlin | 11 | +8 | 20 |
| 6 | Jablonec | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Liberec | 11 | +1 | 16 |
| 8 | Bohemians 1905 | 12 | -1 | 16 |
| 9 | Mlada Boleslav | 11 | -1 | 14 |
| 10 | Przybram | 11 | -4 | 14 |
| 11 | Karwina | 11 | -7 | 10 |
| 12 | Opawa | 11 | -8 | 10 |
| 13 | Teplice | 11 | -8 | 9 |
| 14 | Sigma Ołomuniec | 11 | -11 | 9 |
| 15 | Slovacko | 11 | -13 | 9 |
| 16 | Dukla Praga | 11 | -12 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Przybram | |
| Jablonec | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Przybram | Jablonec |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Pilzno | ||
| 2 | Slavia Praga | 0 - 2 | |
| 3 | Sparta Praga | ||
| 4 | Ostrava | 1 - 0 | |
| 5 | Zlin | 1 - 1 | |
| 6 | Jablonec | - | |
| 7 | Liberec | 1 - 3 | |
| 8 | Bohemians 1905 | 4 - 2 | |
| 9 | Mlada Boleslav | 3 - 0 | |
| 10 | Przybram | - | |
| 11 | Karwina | ||
| 12 | Opawa | 2 - 0 | |
| 13 | Teplice | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Sigma Ołomuniec | 1 - 0 | |
| 15 | Slovacko | ||
| 16 | Dukla Praga | 4 - 0 |
Pozycja w lidze
| Przybram | Jablonec | |
| Pozycja | 10 | 6 |
| Punkty | 14 | 19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 7 |
| Punkty | 13 | 7 |
Forma w lidze
| Przybram | Jablonec | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
2 5 |
6
1 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
1 1 |
2
1 2 |
Bramki w lidze
| Przybram | Jablonec | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
18
22 |
18
11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
6 |
5
5 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (89) | |
| Zwycięstwa u siebie | 52% |
| Remisy | 15% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (252) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.66 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.17 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 65% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Przybram kolejne 6 mecze
| 2018-10-27 | Opawa | - | Przybram |
| 2018-11-03 | Przybram | - | Slovacko |
| 2018-11-07 | Przybram | - | Bohemians 1905 |
| 2018-11-11 | Viktoria Pilzno | - | Przybram |
| 2018-11-24 | Bohemians 1905 | - | Przybram |
| 2018-12-02 | Przybram | - | Ostrava |
Jablonec kolejne 6 mecze
| 2018-10-25 | Jablonec | - | FC Astana |
| 2018-10-28 | Jablonec | - | Liberec |
| 2018-10-31 | Karwina | - | Jablonec |
| 2018-11-03 | Dukla Praga | - | Jablonec |
| 2018-11-08 | FC Astana | - | Jablonec |
| 2018-11-11 | Jablonec | - | Bohemians 1905 |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.75 | 3.60 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 18% | 41% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 1.20 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 84% | 16% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.64 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 68% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 2.20 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-20 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!