Primera División - Wenezuela
środa, 04.11.2026
21:30
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.00 |
2.60 |
X |
|
|
|
1.41 |
1.47 |
| 34% |
33% |
33% |
3.00 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.90 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
|
|
|
3.80 |
1.22 |
| 68% |
32% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-11-01 |
La Guaira
|
2 - 2 |
Portuguesa
|
|
2026-10-10 |
Portuguesa
|
0 - 0 |
La Guaira
|
|
2026-05-23 |
Portuguesa
|
0 - 2 |
La Guaira
|
|
2026-05-09 |
La Guaira
|
1 - 1 |
Portuguesa
|
|
2026-04-21 |
La Guaira
|
0 - 0 |
Portuguesa
|
|
2025-08-31 |
La Guaira
|
3 - 1 |
Portuguesa
|
|
2025-06-09 |
La Guaira
|
1 - 1 |
Portuguesa
|
|
2025-05-04 |
Portuguesa
|
1 - 2 |
La Guaira
|
|
2025-03-31 |
Portuguesa
|
1 - 3 |
La Guaira
|
|
2024-10-05 |
Portuguesa
|
2 - 1 |
La Guaira
|
|
2024-04-07 |
La Guaira
|
0 - 2 |
Portuguesa
|
|
2023-08-26 |
La Guaira
|
2 - 2 |
Portuguesa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 17% |
50% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Portuguesa ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
La Guaira
|
2 - 2 |
Portuguesa
|
|
2026-10-28 |
Metropolitanos
|
0 - 0 |
Portuguesa
|
|
2026-10-25 |
Portuguesa
|
1 - 3 |
Carabobo
|
|
2026-10-22 |
Portuguesa
|
0 - 2 |
Zamora
|
|
2026-10-18 |
U. Central
|
0 - 0 |
Portuguesa
|
|
2026-10-10 |
Portuguesa
|
0 - 0 |
La Guaira
|
|
2026-09-19 |
Puerto Cabello
|
2 - 1 |
Portuguesa
|
|
2026-09-16 |
Portuguesa
|
2 - 1 |
Estudiantes M.
|
|
2026-09-13 |
Rayo Zuliano
|
1 - 1 |
Portuguesa
|
|
2026-09-05 |
Portuguesa
|
1 - 1 |
Zamora
|
|
2026-09-03 |
Caracas
|
1 - 1 |
Portuguesa
|
|
2026-08-30 |
Portuguesa
|
2 - 2 |
Metropolitanos
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
8 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 8% |
67% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
La Guaira ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
La Guaira
|
2 - 2 |
Portuguesa
|
|
2026-10-28 |
Carabobo
|
3 - 1 |
La Guaira
|
|
2026-10-25 |
La Guaira
|
2 - 2 |
Metropolitanos
|
|
2026-10-21 |
La Guaira
|
3 - 0 |
Aragua
|
|
2026-10-17 |
La Guaira
|
1 - 2 |
Trujillanos
|
|
2026-10-10 |
Portuguesa
|
0 - 0 |
La Guaira
|
|
2026-09-20 |
La Guaira
|
2 - 4 |
Dep. Tachira
|
|
2026-09-15 |
Carabobo
|
1 - 0 |
La Guaira
|
|
2026-09-12 |
La Guaira
|
0 - 2 |
U. Central
|
|
2026-09-07 |
La Guaira
|
2 - 0 |
Anzoategui FC
|
|
2026-09-04 |
Puerto Cabello
|
1 - 1 |
La Guaira
|
|
2026-08-31 |
La Guaira
|
1 - 2 |
Estudiantes M.
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
7 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
58% |
33% |
Tabela Primera División
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Carabobo |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 2 |
Metropolitanos |
3 |
0 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 3 |
La Guaira |
3 |
0 |
2 |
1 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 4 |
Portuguesa |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
|
| 1 |
Dep. Tachira |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
9 |
| 2 |
Caracas |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 3 |
Puerto Cabello |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 4 |
Monagas |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
Chronologia meczów w lidze
| Portuguesa |
|
| La Guaira |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Portuguesa |
La Guaira |
| 1 |
Carabobo |
1 - 3 |
3 - 1 |
| 2 |
Metropolitanos |
|
|
| 3 |
La Guaira |
|
- |
| 4 |
Portuguesa |
- |
|
|
| 1 |
Dep. Tachira |
|
|
| 2 |
Caracas |
|
|
| 3 |
Puerto Cabello |
|
|
| 4 |
Monagas |
|
|
Statystyki drużyny
| |
Portuguesa |
La Guaira |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
2 |
2 |
| Porażki |
1 |
1 |
| Bramki dla |
3 |
5 |
| Bramki przeciw |
5 |
7 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
1.67 |
| Średnie bramki stracone |
1.67 |
2.33 |
| Mecze bramki strzelone |
67% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
67% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
67% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
67% |
100% |
| Powyżej 3.5 |
67% |
100% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
1 |
1 |
| Bramki dla |
1 |
1 |
| Bramki przeciw |
3 |
3 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
3.00 |
3.00 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
100% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
100% |
100% |
| Powyżej 3.5 |
100% |
100% |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (13) |
| Zwycięstwa u siebie |
15% |
| Remisy |
31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
54% |
| Mecze rozegrane |
46% |
| Bramki (35) |
| Bramki na mecz |
2.69 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.15 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.54 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
69% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
85% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
77% |
| Powyżej 2.5 |
54% |
| Powyżej 3.5 |
38% |
Portuguesa kolejne 2 mecze
|
2026-11-08 |
Portuguesa
|
- |
Metropolitanos
|
|
2026-11-22 |
Carabobo
|
- |
Portuguesa
|
La Guaira kolejne 2 mecze
|
2026-11-08 |
La Guaira
|
- |
Carabobo
|
|
2026-11-22 |
Metropolitanos
|
- |
La Guaira
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.45 |
3.00 |
2.60 |
| Prawdopodobieństwo |
34% |
33% |
33% |
|
X @ 3.00 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.41 |
1.47 |
| Prawdopodobieństwo |
50% |
50% |
|
1X @ 1.41 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.35 |
2.90 |
| Prawdopodobieństwo |
|
68% |
32% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.35 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.10 |
1.63 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.63 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.80 |
1.22 |
| Prawdopodobieństwo |
|
24% |
76% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.22 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.80 |
1.88 |
| Prawdopodobieństwo |
|
50% |
50% |
|
Tak @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-04 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!