Primera RFEF - Grupa 1 - Hiszpania
niedziela, 18.03.2018
16:00
16:00

Pontevedra

Ponferradina
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Pontevedra |
| Na wyjeździe: | Ponferrada |
| Odległość: | 168.2 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 2.75 | X2 | 1.39 | 1.50 | |||
| 29% | 36% | 35% | 1.50 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 18% | 82% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-29 | Ponferradina | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2017-04-02 | Ponferradina | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2016-11-06 | Pontevedra | 2 - 0 | Ponferradina |
Pontevedra ostatnie 12 mecze
| 2018-03-14 | Saguntino | 1 - 1 | Pontevedra |
| 2018-03-10 | Coruxo | 1 - 1 | Pontevedra |
| 2018-03-07 | Pontevedra | 2 - 1 | Saguntino |
| 2018-03-04 | Pontevedra | 0 - 3 | Rayo Majadahonda |
| 2018-02-25 | Real Madryt B | 3 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-18 | Pontevedra | 3 - 0 | Ferrol |
| 2018-02-11 | S. S. Reyes | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-04 | Pontevedra | 3 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-01-28 | Toledo | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-24 | Pontevedra | 2 - 0 | Burgos |
| 2018-01-21 | Pontevedra | 2 - 0 | Cerceda |
| 2018-01-14 | Rapido de Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 42% | 8% |
Ponferradina ostatnie 12 mecze
| 2018-03-11 | Ponferradina | 3 - 0 | Guijuelo |
| 2018-03-04 | Navalcarnero | 0 - 0 | Ponferradina |
| 2018-02-25 | Ponferradina | 2 - 2 | CF Talavera |
| 2018-02-18 | La Coruna B | 2 - 0 | Ponferradina |
| 2018-02-10 | Valladolid B | 0 - 0 | Ponferradina |
| 2018-02-04 | Ponferradina | 2 - 1 | Coruxo |
| 2018-01-28 | Rayo Majadahonda | 1 - 1 | Ponferradina |
| 2018-01-21 | Ponferradina | 3 - 2 | Real Madryt B |
| 2018-01-14 | Ferrol | 2 - 1 | Ponferradina |
| 2018-01-07 | Ponferradina | 1 - 3 | S. S. Reyes |
| 2017-12-17 | Ponferradina | 2 - 1 | Fuenlabrada |
| 2017-12-10 | Toledo | 1 - 2 | Ponferradina |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 30 | +24 | 55 |
| 2 | Rayo Majadahonda | 29 | +21 | 55 |
| 3 | Rapido de Bouzas | 30 | +11 | 52 |
| 4 | La Coruna B | 29 | +12 | 50 |
| 5 | Navalcarnero | 29 | +2 | 48 |
| 6 | Atl. Madryt B | 29 | +4 | 45 |
| 7 | CF Talavera | 29 | -3 | 43 |
| 8 | S. S. Reyes | 30 | +2 | 42 |
| 9 | Celta Vigo B | 29 | +2 | 41 |
| 10 | Real Madryt B | 29 | +10 | 39 |
| 11 | Guijuelo | 29 | +5 | 39 |
| 12 | Union Adarve | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Ponferradina | 29 | -1 | 35 |
| 14 | Coruxo | 29 | -17 | 31 |
| 15 | Valladolid B | 29 | -9 | 31 |
| 16 | Toledo | 29 | -5 | 30 |
| 17 | Pontevedra | 29 | -6 | 30 |
| 18 | G. Segoviana | 29 | -10 | 29 |
| 19 | Ferrol | 29 | -12 | 28 |
| 20 | Cerceda | 30 | -27 | 22 |
Chronologia meczów w lidze
| Pontevedra | |
| Ponferradina | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Pontevedra | Ponferradina |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 3 - 1 | |
| 2 | Rayo Majadahonda | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Rapido de Bouzas | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 4 | La Coruna B | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Navalcarnero | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Atl. Madryt B | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | CF Talavera | 2 - 0 | |
| 8 | S. S. Reyes | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Celta Vigo B | 1 - 1 | |
| 10 | Real Madryt B | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Guijuelo | 1 - 0 | |
| 12 | Union Adarve | ||
| 13 | Ponferradina | - | |
| 14 | Coruxo | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Valladolid B | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Toledo | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 17 | Pontevedra | - | |
| 18 | G. Segoviana | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Ferrol | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 20 | Cerceda | 2 - 0 |
Pozycja w lidze
| Pontevedra | Ponferradina | |
| Pozycja | 17 | 13 |
| Punkty | 30 | 35 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 19 |
| Punkty | 24 | 8 |
Forma w lidze
| Pontevedra | Ponferradina | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
9 13 |
9
8 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
6 3 |
1
5 8 |
Bramki w lidze
| Pontevedra | Ponferradina | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
32
38 |
35
36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
16 |
7
19 |
Ogólne statystyki dla Primera RFEF - Grupa 1
| Mecze (292) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 32% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 24% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (670) | |
| Bramki na mecz | 2.29 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.96 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 61% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 17% |
Pontevedra kolejne 6 mecze
| 2018-03-24 | La Coruna B | - | Pontevedra |
| 2018-03-29 | Pontevedra | - | CF Talavera |
| 2018-04-04 | Ontinyent | - | Pontevedra |
| 2018-04-08 | Navalcarnero | - | Pontevedra |
| 2018-04-11 | Pontevedra | - | Ontinyent |
| 2018-04-15 | Pontevedra | - | Guijuelo |
Ponferradina kolejne 6 mecze
| 2018-03-23 | Ponferradina | - | G. Segoviana |
| 2018-04-01 | Union Adarve | - | Ponferradina |
| 2018-04-08 | Ponferradina | - | Atl. Madryt B |
| 2018-04-15 | Celta Vigo B | - | Ponferradina |
| 2018-04-22 | Ponferradina | - | Rapido de Bouzas |
| 2018-04-29 | Cerceda | - | Ponferradina |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 36% | 35% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 1.50 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.39 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-18 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!