I liga - Polska
niedziela, 23.09.2018
11:30
11:30

Podbeskidzie

Sandecja N. Sącz
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bielsko-Biała |
| Na wyjeździe: | Nowy Sącz |
| Odległość: | 120.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Miejski w Bielsku-Białej |
| Pojemność: | 4 279 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:30 (12:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.00 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.66 | |||
| 21% | 35% | 44% | 1.66 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 64% | 36% | 41% | 59% | 26% | 74% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2017-05-20 | Podbeskidzie | 2 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2016-10-29 | Sandecja N. Sącz | 0 - 0 | Podbeskidzie |
| 2014-01-23 | Podbeskidzie | 3 - 0 | Sandecja N. Sącz |
| 2011-05-25 | Podbeskidzie | 2 - 0 | Sandecja N. Sącz |
| 2010-10-30 | Sandecja N. Sącz | 0 - 1 | Podbeskidzie |
| 2009-11-07 | Podbeskidzie | 1 - 2 | Sandecja N. Sącz |
| 2009-08-02 | Sandecja N. Sącz | 1 - 1 | Podbeskidzie |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 | |
| 57% | 29% | 14% | 71% | 43% | 0% |
Podbeskidzie ostatnie 12 mecze
| 2018-09-19 | Podbeskidzie | 0 - 3 | LKS Lodz |
| 2018-09-15 | GKS Tychy | 2 - 2 | Podbeskidzie |
| 2018-09-01 | Puszcza | 3 - 2 | Podbeskidzie |
| 2018-08-25 | Drutex-Bytovia | 1 - 1 | Podbeskidzie |
| 2018-08-22 | Podbeskidzie | 4 - 1 | Warta Poznan |
| 2018-08-17 | Stal Mielec | 0 - 1 | Podbeskidzie |
| 2018-08-11 | Podbeskidzie | 0 - 0 | Garbarnia Krakow |
| 2018-08-04 | Podbeskidzie | 1 - 3 | Stomil Olsztyn |
| 2018-07-28 | Podbeskidzie | 1 - 2 | Termalica |
| 2018-07-21 | GKS Katowice | 0 - 1 | Podbeskidzie |
| 2018-06-03 | Stal Mielec | 0 - 4 | Podbeskidzie |
| 2018-05-27 | Podbeskidzie | 1 - 0 | Wigry Suwałki |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 42% |
Sandecja N. Sącz ostatnie 12 mecze
| 2018-09-15 | Sandecja N. Sącz | 1 - 1 | Drutex-Bytovia |
| 2018-09-08 | Warta Poznan | 1 - 3 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-09-01 | Sandecja N. Sącz | 2 - 0 | Stal Mielec |
| 2018-08-26 | Garbarnia Krakow | 0 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-08-22 | Sandecja N. Sącz | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
| 2018-08-17 | Termalica | 1 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-08-11 | Sandecja N. Sącz | 1 - 0 | GKS Katowice |
| 2018-08-04 | Chrobry Głogów | 0 - 0 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-07-28 | Odra Opole | 1 - 0 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-07-20 | Chojniczanka | 3 - 3 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-05-19 | Lechia Gdańsk | 1 - 1 | Sandecja N. Sącz |
| 2018-05-12 | Sandecja N. Sącz | 0 - 1 | Cracovia |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 2 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 17% | 17% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raków Cz. | 11 | +11 | 24 |
| 2 | Drutex-Bytovia | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Sandecja N. Sącz | 10 | +6 | 19 |
| 4 | Chojniczanka | 11 | +4 | 19 |
| 5 | LKS Lodz | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Wigry Suwałki | 11 | +2 | 17 |
| 7 | GKS Jastrzebie | 11 | +1 | 16 |
| 8 | Odra Opole | 11 | +2 | 15 |
| 9 | Chrobry Głogów | 11 | 0 | 15 |
| 10 | GKS Tychy | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Puszcza | 10 | -3 | 14 |
| 12 | Stal Mielec | 11 | 0 | 13 |
| 13 | Podbeskidzie | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Warta Poznan | 10 | -8 | 9 |
| 15 | Garbarnia Krakow | 11 | -11 | 9 |
| 16 | GKS Katowice | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Termalica | 11 | -8 | 8 |
| 18 | Stomil Olsztyn | 10 | -2 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Podbeskidzie | |
| Sandecja N. Sącz | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Podbeskidzie | Sandecja N. Sącz |
|---|---|---|---|
| 1 | Raków Cz. | ||
| 2 | Drutex-Bytovia | ||
| 3 | Sandecja N. Sącz | - | |
| 4 | Chojniczanka | 3 - 3 | |
| 5 | LKS Lodz | 0 - 3 | |
| 6 | Wigry Suwałki | ||
| 7 | GKS Jastrzebie | ||
| 8 | Odra Opole | 1 - 0 | |
| 9 | Chrobry Głogów | 0 - 0 | |
| 10 | GKS Tychy | ||
| 11 | Puszcza | ||
| 12 | Stal Mielec | ||
| 13 | Podbeskidzie | - | |
| 14 | Warta Poznan | 4 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | Garbarnia Krakow | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | GKS Katowice | ||
| 17 | Termalica | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Stomil Olsztyn | 1 - 3 |
Pozycja w lidze
| Podbeskidzie | Sandecja N. Sącz | |
| Pozycja | 13 | 3 |
| Punkty | 12 | 19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 5 |
| Punkty | 4 | 9 |
Forma w lidze
| Podbeskidzie | Sandecja N. Sącz | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 4 |
5
4 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 3 |
2
3 1 |
Bramki w lidze
| Podbeskidzie | Sandecja N. Sącz | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
15 |
13
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
9 |
8
6 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (96) | |
| Zwycięstwa u siebie | 36% |
| Remisy | 30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (234) | |
| Bramki na mecz | 2.44 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.28 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.16 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 21% |
Podbeskidzie kolejne 6 mecze
| 2018-09-26 | Kluczbork | - | Podbeskidzie |
| 2018-09-30 | Wigry Suwałki | - | Podbeskidzie |
| 2018-10-06 | Podbeskidzie | - | Raków Cz. |
| 2018-10-20 | Podbeskidzie | - | Chojniczanka |
| 2018-10-24 | GKS Jastrzebie | - | Podbeskidzie |
| 2018-10-27 | Odra Opole | - | Podbeskidzie |
Sandecja N. Sącz kolejne 6 mecze
| 2018-09-26 | Sandecja N. Sącz | - | Miedź Legnica |
| 2018-09-30 | Sandecja N. Sącz | - | LKS Lodz |
| 2018-10-06 | GKS Tychy | - | Sandecja N. Sącz |
| 2018-10-19 | Sandecja N. Sącz | - | Wigry Suwałki |
| 2018-10-24 | Puszcza | - | Sandecja N. Sącz |
| 2018-10-27 | Raków Cz. | - | Sandecja N. Sącz |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 3.00 | 3.40 |
| Prawdopodobieństwo | 21% | 35% | 44% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 68% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-23 08:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!