2. liga - Słowacja
niedziela, 07.11.2021
09:30
09:30

Petrzalka

Trebisov
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bratysława |
| Na wyjeździe: | Trebisov |
| Odległość: | 344.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 09:30 (10:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 4.30 | 5.80 | 1 | 1.10 | 2.45 | |||
| 53% | 20% | 27% | 1.48 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.40 | 1.60 | 2.19 | 2.52 | 1.47 | ||||||
| 79% | 21% | 58% | 42% | 25% | 75% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2021-07-24 | Trebisov | 1 - 0 | Petrzalka |
| 2021-05-02 | Petrzalka | 0 - 3 | Trebisov |
| 2020-10-10 | Trebisov | 2 - 4 | Petrzalka |
| 2019-11-03 | Trebisov | 4 - 0 | Petrzalka |
| 2019-07-21 | Petrzalka | 5 - 3 | Trebisov |
| 2019-04-05 | Petrzalka | 0 - 0 | Trebisov |
| 2018-09-02 | Trebisov | 1 - 1 | Petrzalka |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 5 | 4 | 3 | |
| 29% | 29% | 43% | 71% | 57% | 43% |
Petrzalka ostatnie 12 mecze
| 2021-11-03 | Kosice | 3 - 1 | Petrzalka |
| 2021-10-30 | MSK Namestovo | 1 - 3 | Petrzalka |
| 2021-10-27 | Skalica | 2 - 0 | Petrzalka |
| 2021-10-24 | Petrzalka | 2 - 2 | Komarno |
| 2021-10-20 | Petrzalka | 7 - 0 | Samorin |
| 2021-10-16 | Puchov | 1 - 1 | Petrzalka |
| 2021-09-26 | Petrzalka | 0 - 1 | Podbrezova |
| 2021-09-12 | Petrzalka | 1 - 2 | Dukla B. Bystrica |
| 2021-09-03 | Trencin | 4 - 0 | Petrzalka |
| 2021-08-29 | Petrzalka | 1 - 1 | Humenne |
| 2021-08-22 | Slovan Brat. B | 0 - 2 | Petrzalka |
| 2021-08-18 | Petrzalka | 4 - 1 | FC Rohoznik |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 7 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 58% | 50% |
Trebisov ostatnie 12 mecze
| 2021-11-03 | Trebisov | 2 - 1 | Skalica |
| 2021-10-30 | Komarno | 4 - 1 | Trebisov |
| 2021-10-23 | Trebisov | 2 - 1 | Puchov |
| 2021-10-17 | Samorin | 2 - 0 | Trebisov |
| 2021-10-09 | Trebisov | 0 - 3 | Kosice |
| 2021-10-01 | Podbrezova | 3 - 0 | Trebisov |
| 2021-09-18 | Dukla B. Bystrica | 3 - 0 | Trebisov |
| 2021-09-11 | Trebisov | 1 - 2 | FC Rohoznik |
| 2021-09-04 | Humenne | 3 - 0 | Trebisov |
| 2021-08-28 | Trebisov | 1 - 0 | Slovan Brat. B |
| 2021-08-21 | Bardejov | 0 - 0 | Trebisov |
| 2021-08-14 | Trebisov | 3 - 0 | Zilina B |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 9 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 75% | 8% |
Tabela 2. liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Podbrezova | 15 | +22 | 36 |
| 2 | Komarno | 16 | +17 | 36 |
| 3 | Skalica | 16 | +15 | 35 |
| 4 | Humenne | 15 | +13 | 34 |
| 5 | Dukla B. Bystrica | 14 | +19 | 33 |
| 6 | Kosice | 16 | +16 | 29 |
| 7 | Petrzalka | 15 | +14 | 24 |
| 8 | Samorin | 15 | +1 | 22 |
| 9 | Zilina B | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Trebisov | 15 | -10 | 20 |
| 11 | FC Rohoznik | 15 | -11 | 17 |
| 12 | Dubnica | 16 | -7 | 15 |
| 13 | Puchov | 16 | -8 | 10 |
| 14 | Bardejov | 15 | -12 | 8 |
| 15 | Slovan Brat. B | 16 | -26 | 8 |
| 16 | MSK Namestovo | 15 | -45 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Petrzalka | |
| Trebisov | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Petrzalka | Trebisov |
|---|---|---|---|
| 1 | Podbrezova | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Komarno | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 3 | Skalica | ||
| 4 | Humenne | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Dukla B. Bystrica | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Kosice | ||
| 7 | Petrzalka | - | |
| 8 | Samorin | 7 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Zilina B | ||
| 10 | Trebisov | - | |
| 11 | FC Rohoznik | 4 - 1 | |
| 12 | Dubnica | 3 - 0 | |
| 13 | Puchov | ||
| 14 | Bardejov | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Slovan Brat. B | ||
| 16 | MSK Namestovo |
Pozycja w lidze
| Petrzalka | Trebisov | |
| Pozycja | 7 | 10 |
| Punkty | 24 | 20 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 14 |
| Punkty | 14 | 1 |
Forma w lidze
| Petrzalka | Trebisov | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
3 5 |
6
2 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
2 2 |
0
1 5 |
Bramki w lidze
| Petrzalka | Trebisov | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
31
17 |
13
23 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
8 |
1
15 |
Ogólne statystyki dla 2. liga
| Mecze (123) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 16% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 38% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (358) | |
| Bramki na mecz | 2.91 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.62 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.29 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 28% |
Petrzalka kolejne 6 mecze
| 2021-11-13 | Dubnica | - | Petrzalka |
| 2022-01-15 | Dun. Streda | - | Petrzalka |
| 2022-01-26 | Petrzalka | - | Znojmo |
| 2022-02-09 | Artis Brno | - | Petrzalka |
| 2022-02-19 | Zbrojovka Brno | - | Petrzalka |
| 2022-02-27 | Petrzalka | - | Zilina B |
Trebisov kolejne 6 mecze
| 2021-11-13 | MSK Namestovo | - | Trebisov |
| 2022-01-22 | Michalovce | - | Trebisov |
| 2022-02-26 | Dubnica | - | Trebisov |
| 2022-03-06 | Zilina B | - | Trebisov |
| 2022-03-12 | Trebisov | - | Bardejov |
| 2022-03-20 | Slovan Brat. B | - | Trebisov |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.48 | 4.30 | 5.80 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 20% | 27% |
| 1 @ 1.48 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 2.45 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.19 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.52 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.47 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.71 | 2.01 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.01 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-11-07 08:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!