Puchar Ligi Francuskiej - Francja
wtorek, 14.08.2018
19:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 3 - 4)
Zwycięzca AC Ajaccio
wynik 3 - 4 po dogrywce
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Paryż |
| Na wyjeździe: |
Ajaccio |
| Odległość: |
916.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade Jean-Bouin Paris
|
| Pojemność: |
20 000 |
| Wymiary: |
100 x 70 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| U siebie: |
Liam Rosenior (Ang) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
2.90 |
3.75 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.70 |
| 35% |
33% |
32% |
1.28 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.70 |
1.44 |
|
|
|
5.50 |
1.14 |
| 65% |
35% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
21% |
79% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
|
2018-01-22 |
Paris FC
|
2 - 1 |
AC Ajaccio
|
|
2017-08-18 |
AC Ajaccio
|
2 - 0 |
Paris FC
|
|
2016-03-04 |
AC Ajaccio
|
0 - 0 |
Paris FC
|
|
2015-10-16 |
Paris FC
|
0 - 0 |
AC Ajaccio
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
1 |
|
2 |
1 |
0 |
| 25% |
50% |
25% |
|
50% |
25% |
0% |
Paris FC ostatnie 12 mecze
|
2018-08-10 |
Brest
|
1 - 1 |
Paris FC
|
|
2018-08-03 |
Paris FC
|
2 - 0 |
Nancy
|
|
2018-07-27 |
GFC Ajaccio
|
1 - 1 |
Paris FC
|
|
2018-07-20 |
Amiens
|
1 - 2 |
Paris FC
|
|
2018-05-11 |
Clermont
|
2 - 2 |
Paris FC
|
|
2018-05-04 |
Paris FC
|
2 - 1 |
Nancy
|
|
2018-04-30 |
Lens
|
1 - 0 |
Paris FC
|
|
2018-04-24 |
Paris FC
|
0 - 0 |
Chateauroux
|
|
2018-04-20 |
Quevilly Rouen
|
0 - 4 |
Paris FC
|
|
2018-04-14 |
Paris FC
|
0 - 3 |
Reims
|
|
2018-04-06 |
Lorient
|
2 - 0 |
Paris FC
|
|
2018-03-30 |
Paris FC
|
0 - 0 |
GFC Ajaccio
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
42% |
17% |
AC Ajaccio ostatnie 12 mecze
|
2018-08-10 |
AC Ajaccio
|
2 - 3 |
Sochaux
|
|
2018-08-03 |
Beziers
|
0 - 1 |
AC Ajaccio
|
|
2018-07-27 |
AC Ajaccio
|
0 - 1 |
Troyes
|
|
2018-07-14 |
Toulouse
|
1 - 0 |
AC Ajaccio
|
|
2018-05-27 |
Toulouse
|
1 - 0 |
AC Ajaccio
|
|
2018-05-23 |
AC Ajaccio
|
0 - 3 |
Toulouse
|
|
2018-05-20 |
AC Ajaccio
|
1 - 1 |
Le Havre
|
|
2018-05-11 |
AC Ajaccio
|
2 - 2 |
Niort
|
|
2018-05-04 |
Auxerre
|
1 - 1 |
AC Ajaccio
|
|
2018-04-27 |
Le Havre
|
2 - 0 |
AC Ajaccio
|
|
2018-04-23 |
AC Ajaccio
|
2 - 0 |
Lens
|
|
2018-04-20 |
Reims
|
1 - 0 |
AC Ajaccio
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
25% |
17% |
Tabela Ligue 1
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Marsylia |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
PSG |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Lille |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Monaco |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 5 |
Lyon |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Strasbourg |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
Nimes |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 8 |
Dijon |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
St. Etienne |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 10 |
Reims |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 11 |
Angers |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
0 |
| 12 |
Guingamp |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 12 |
Montpellier |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Nice |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Nantes |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 15 |
Rennes |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 17 |
Amiens |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 17 |
Bordeaux |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 19 |
Caen |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 20 |
Toulouse |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Tabela AC Ajaccio
Brak danych w systemie
Paris FC kolejne 6 mecze
|
2018-08-17 |
Paris FC
|
- |
Beziers
|
|
2018-08-24 |
Orleans
|
- |
Paris FC
|
|
2018-08-31 |
Paris FC
|
- |
Troyes
|
|
2018-09-07 |
Paris FC
|
- |
Caen
|
|
2018-09-14 |
AC Ajaccio
|
- |
Paris FC
|
|
2018-09-22 |
Paris FC
|
- |
Metz
|
AC Ajaccio kolejne 6 mecze
|
2018-08-20 |
Metz
|
- |
AC Ajaccio
|
|
2018-08-24 |
AC Ajaccio
|
- |
Lorient
|
|
2018-08-28 |
AC Ajaccio
|
- |
Lorient
|
|
2018-08-31 |
Niort
|
- |
AC Ajaccio
|
|
2018-09-14 |
AC Ajaccio
|
- |
Paris FC
|
|
2018-09-21 |
Auxerre
|
- |
AC Ajaccio
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.20 |
2.90 |
3.75 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.28 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
54% |
46% |
|
1X @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
65% |
35% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.70 |
1.44 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
5.50 |
1.14 |
| Prawdopodobieństwo |
|
21% |
79% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.14 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.20 |
1.61 |
| Prawdopodobieństwo |
|
47% |
53% |
|
Nie @ 1.61 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-14 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!