Première Division - Kamerun

niedziela, 21.06.2026
15:30
Panthere du Nde

Panthere du Nde

Aigle Royal Moungo

Aigle Royal Moungo

4 - 0
(2 - 0,  2 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Bangangte
Na wyjeździe: Nkongsamba
Odległość: 68.9 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 15:30 (15:30 czas lokalny)
Reklama

Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania

2026-03-29 Aigle Royal Moungo 1 - 1 Panthere du Nde
2025-06-08 Aigle Royal Moungo 0 - 1 Panthere du Nde
2025-02-16 Panthere du Nde 1 - 0 Aigle Royal Moungo

Panthere du Nde ostatnie 12 mecze

2026-06-14 Dynamo Douala 1 - 0 Panthere du Nde
2026-06-07 Panthere du Nde 1 - 2 Victoria United
2026-06-03 Panthere du Nde 4 - 2 Stade Renard
2026-05-27 Coton Sport 2 - 1 Panthere du Nde
2026-05-24 Gazelle FA 0 - 1 Panthere du Nde
2026-05-17 Colombe 2 - 0 Panthere du Nde
2026-05-10 Panthere du Nde 1 - 2 PWD Bamenda
2026-05-03 Canon Yaounde 0 - 0 Panthere du Nde
2026-04-29 Fortuna Mfou 0 - 3 Panthere du Nde
2026-04-26 Panthere du Nde 1 - 2 Unisport de Bafang
2026-04-20 Fauve Azur 0 - 1 Panthere du Nde
2026-04-05 Panthere du Nde 2 - 1 Aigle Royal Menoua
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 8 7 1
42% 8% 50% 67% 58% 8%

Aigle Royal Moungo ostatnie 12 mecze

2026-06-14 Aigle Royal Menoua 0 - 1 Aigle Royal Moungo
2026-06-08 Fauve Azur 2 - 3 Aigle Royal Moungo
2026-06-04 Fortuna Mfou 0 - 2 Aigle Royal Moungo
2026-05-30 Unisport de Bafang 3 - 1 Aigle Royal Moungo
2026-05-24 Canon Yaounde 0 - 1 Aigle Royal Moungo
2026-05-17 Victoria United 1 - 2 Aigle Royal Moungo
2026-05-10 Aigle Royal Moungo 1 - 3 Colombe
2026-05-03 Aigle Royal Moungo 1 - 2 Dynamo Douala
2026-04-29 Aigle Royal Moungo 1 - 1 Stade Renard
2026-04-22 Aigle Royal Moungo 2 - 0 Coton Sport
2026-04-19 Aigle Royal Moungo 1 - 1 Gazelle FA
2026-04-05 PWD Bamenda 4 - 1 Aigle Royal Moungo
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 6 4
50% 17% 33% 83% 50% 33%
Reklama

Tabela Première Division

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Colombe 24 14 7 3 39 13 +26 49
2 Dynamo Douala 24 15 4 5 44 23 +21 49
3 Unisport de Bafang 25 15 4 6 42 30 +12 49
4 Coton Sport 25 12 7 6 37 23 +14 43
5 Canon Yaounde 25 9 9 7 27 20 +7 36
6 PWD Bamenda 24 10 4 10 40 37 +3 34
7 Victoria United 24 10 3 11 33 37 -4 33
8 Gazelle FA 25 9 5 11 24 29 -5 32
9 Panthere du Nde 24 9 4 11 26 24 +2 31
10 Aigle Royal Menoua 24 7 7 10 28 30 -2 28
11 Aigle Royal Moungo 24 7 6 11 23 33 -10 27
12 Stade Renard 24 5 10 9 33 37 -4 25
13 Fortuna Mfou 24 4 6 14 15 44 -29 18
14 Fauve Azur 24 5 2 17 15 46 -31 17

Chronologia meczów w lidze

Panthere du Nde                         
Aigle Royal Moungo                         
U siebie                         
Na wyjeździe                         

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Panthere du Nde Aigle Royal Moungo
1 Colombe 0 - 1 2 - 2
2 Dynamo Douala 3 - 0 4 - 0
3 Unisport de Bafang 1 - 2 3 - 1
4 Coton Sport 0 - 2 0 - 0
5 Canon Yaounde 2 - 1 0 - 1
6 PWD Bamenda 1 - 2 4 - 1
7 Victoria United 1 - 2 1 - 2
8 Gazelle FA 0 - 1 1 - 0
9 Panthere du Nde -  
10 Aigle Royal Menoua 2 - 1 0 - 1
11 Aigle Royal Moungo   -
12 Stade Renard 4 - 2 1 - 1
13 Fortuna Mfou 2 - 0 0 - 2
14 Fauve Azur 2 - 0 2 - 3

Pozycja w lidze

  Panthere du Nde Aigle Royal Moungo
Pozycja 9 11
Punkty 31 27
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 9 5
Punkty 18 18

Forma w lidze

  Panthere du Nde Aigle Royal Moungo
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
9          
4     
11            
7        
6       
11            
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
6       
0  
6       
5      
3    
4     

Bramki w lidze

  Panthere du Nde Aigle Royal Moungo
Bramki strzelone
Bramki stracone
26                           
24                         
23                        
33                                  
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
18                   
14               
14               
18                   

Ogólne statystyki dla Première Division

Mecze   (170)
Zwycięstwa u siebie 46%
Remisy 23%
Zwycięstwa na wyjeździe 31%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (426)
Bramki na mecz 2.51
Bramki u siebie na mecz 1.49
Bramki na wyjeździe na mecz 1.02
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 68%
Drużyna gości zdobyła bramkę 67%
Obydwie Drużyny Strzelą 45%
Powyżej 1.5 66%
Powyżej 2.5 47%
Powyżej 3.5 26%

Panthere du Nde kolejne 6 mecze

2026-06-28 Aigle Royal Menoua - Panthere du Nde
2026-10-18 Panthere du Nde - PWD Bamenda
2026-10-25 Stade Renard - Panthere du Nde
2026-11-01 Panthere du Nde - Aigle Royal Moungo
2026-11-08 Unisport de Bafang - Panthere du Nde
2026-11-15 Panthere du Nde - Victoria United

Aigle Royal Moungo kolejne 6 mecze

2026-06-28 Aigle Royal Moungo - PWD Bamenda
2026-10-18 Victoria United - Aigle Royal Moungo
2026-10-24 Aigle Royal Moungo - APEJES Academy
2026-11-01 Panthere du Nde - Aigle Royal Moungo
2026-11-07 Aigle Royal Moungo - US Abong-Mbang
2026-11-15 Coton Sport - Aigle Royal Moungo

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-06-21 12:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!