Serie C - Grupa C - Włochy
środa, 02.02.2022
17:00
17:00

Palermo

Messina
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Palermo |
| Na wyjeździe: | Messina |
| Odległość: | 191.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Renzo Barbera |
| Pojemność: | 36 349 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.10 | 6.75 | 1 | 1.10 | 2.70 | |||
| 57% | 26% | 17% | 1.41 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.20 | 1.90 | 1.80 | 3.25 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2021-09-04 | Messina | 1 - 1 | Palermo |
Palermo ostatnie 12 mecze
| 2022-01-30 | Palermo | 2 - 0 | Monterosi |
| 2022-01-24 | Catanzaro | 0 - 0 | Palermo |
| 2021-12-22 | Latina | 1 - 0 | Palermo |
| 2021-12-19 | Palermo | 0 - 0 | Bari |
| 2021-12-12 | Catania | 2 - 0 | Palermo |
| 2021-12-05 | Palermo | 2 - 1 | Monopoli |
| 2021-11-28 | Picerno | 1 - 0 | Palermo |
| 2021-11-20 | Palermo | 3 - 0 | Paganese |
| 2021-11-14 | Palermo | 2 - 0 | Potenza |
| 2021-11-07 | Andria | 0 - 2 | Palermo |
| 2021-11-03 | Catanzaro | 1 - 0 | Palermo |
| 2021-10-31 | Palermo | 1 - 1 | Avellino |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 17% | 0% |
Messina ostatnie 12 mecze
| 2022-01-30 | Messina | 1 - 1 | Picerno |
| 2022-01-23 | V. Francavilla | 5 - 1 | Messina |
| 2021-12-22 | Messina | 2 - 1 | Paganese |
| 2021-12-19 | Messina | 2 - 2 | Catania |
| 2021-12-12 | Turris | 5 - 0 | Messina |
| 2021-12-05 | Taranto | 0 - 0 | Messina |
| 2021-11-28 | Messina | 2 - 3 | Andria |
| 2021-11-20 | Latina | 1 - 0 | Messina |
| 2021-11-14 | Messina | 0 - 1 | Avellino |
| 2021-11-07 | Catanzaro | 2 - 0 | Messina |
| 2021-10-31 | Messina | 2 - 0 | Campobasso |
| 2021-10-24 | Juve Stabia | 1 - 0 | Messina |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 42% | 33% |
Tabela Serie C - Grupa C
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bari | 20 | +21 | 44 |
| 2 | Avellino | 21 | +13 | 38 |
| 3 | Palermo | 21 | +13 | 37 |
| 4 | Turris | 21 | +15 | 36 |
| 5 | V. Francavilla | 21 | +11 | 36 |
| 6 | Monopoli | 20 | +6 | 33 |
| 7 | Catanzaro | 20 | +12 | 32 |
| 8 | Foggia | 21 | +5 | 30 |
| 9 | Picerno | 21 | -2 | 30 |
| 10 | Taranto | 21 | 0 | 29 |
| 11 | Juve Stabia | 21 | +3 | 28 |
| 12 | Latina | 21 | -2 | 26 |
| 13 | Monterosi | 21 | -7 | 24 |
| 14 | Campobasso | 21 | -11 | 24 |
| 15 | Paganese | 21 | -15 | 19 |
| 16 | Andria | 21 | -14 | 17 |
| 17 | Messina | 21 | -18 | 17 |
| 18 | Vibonese | 21 | -14 | 15 |
| 19 | Potenza | 21 | -16 | 15 |
| 20 | Catania | 0 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Palermo | |
| Messina | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Palermo | Messina |
|---|---|---|---|
| 1 | Bari | 0 - 0 | |
| 2 | Avellino | 1 - 1 | |
| 3 | Palermo | - | |
| 4 | Turris | 5 - 0 | |
| 5 | V. Francavilla | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 6 | Monopoli | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Catanzaro | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Foggia | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Picerno | 2 - 1 | |
| 10 | Taranto | 0 - 0 | |
| 11 | Juve Stabia | 1 - 0 | |
| 12 | Latina | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Monterosi | 2 - 0 | |
| 14 | Campobasso | 3 - 1 | |
| 15 | Paganese | 3 - 0 | 4 - 4 |
| 16 | Andria | ||
| 17 | Messina | - | |
| 18 | Vibonese | ||
| 19 | Potenza | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 20 | Catania |
Pozycja w lidze
| Palermo | Messina | |
| Pozycja | 3 | 17 |
| Punkty | 37 | 17 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 16 |
| Punkty | 27 | 5 |
Forma w lidze
| Palermo | Messina | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
7 4 |
4
5 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
3 0 |
1
2 8 |
Bramki w lidze
| Palermo | Messina | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
27
14 |
21
39 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
19
3 |
11
27 |
Ogólne statystyki dla Serie C - Grupa C
| Mecze (198) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 23% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (457) | |
| Bramki na mecz | 2.31 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.40 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.91 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 59% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 48% |
| Powyżej 1.5 | 69% |
| Powyżej 2.5 | 39% |
| Powyżej 3.5 | 21% |
Palermo kolejne 6 mecze
| 2022-02-06 | Campobasso | - | Palermo |
| 2022-02-12 | Palermo | - | Juve Stabia |
| 2022-02-15 | Foggia | - | Palermo |
| 2022-02-19 | Palermo | - | Turris |
| 2022-02-26 | V. Francavilla | - | Palermo |
| 2022-03-05 | Palermo | - | Vibonese |
Messina kolejne 6 mecze
| 2022-02-06 | Bari | - | Messina |
| 2022-02-12 | Messina | - | Foggia |
| 2022-02-15 | Monterosi | - | Messina |
| 2022-02-19 | Messina | - | Potenza |
| 2022-02-22 | Messina | - | Monopoli |
| 2022-02-26 | Vibonese | - | Messina |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 4.10 | 6.75 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 26% | 17% |
| 1 @ 1.41 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 2.70 |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.31 | 3.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.31 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-02 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!