Puchar Węgier - Węgry
wtorek, 06.03.2018
16:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Zwycięzca Ujpest
łączny wynik 0 - 4
Wynik pierwszego spotkania
Ujpest2 - 0Paks
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Paks |
| Na wyjeździe: |
Budapeszt |
| Odległość: |
97.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Fehervari uti Stadion
|
| Pojemność: |
6 150 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.39 |
3.39 |
2.62 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 35% |
31% |
34% |
1.30 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.33 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.02 |
1.32 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
35% |
65% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2018-02-27 |
Ujpest
|
2 - 0 |
Paks
|
|
2017-10-14 |
Ujpest
|
0 - 0 |
Paks
|
|
2017-07-15 |
Paks
|
2 - 2 |
Ujpest
|
|
2017-04-08 |
Ujpest
|
1 - 1 |
Paks
|
|
2016-10-29 |
Paks
|
1 - 1 |
Ujpest
|
|
2016-07-30 |
Ujpest
|
1 - 0 |
Paks
|
|
2016-04-20 |
Ujpest
|
1 - 1 |
Paks
|
|
2015-10-17 |
Paks
|
1 - 0 |
Ujpest
|
|
2015-07-18 |
Ujpest
|
0 - 0 |
Paks
|
|
2015-03-14 |
Ujpest
|
1 - 2 |
Paks
|
|
2014-08-23 |
Paks
|
0 - 0 |
Ujpest
|
|
2013-11-30 |
Paks
|
2 - 4 |
Ujpest
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
58% |
25% |
|
58% |
25% |
17% |
Paks ostatnie 12 mecze
|
2018-03-03 |
Balmazujvaros
|
0 - 0 |
Paks
|
|
2018-02-27 |
Ujpest
|
2 - 0 |
Paks
|
|
2018-02-24 |
Paks
|
2 - 1 |
DVTK
|
|
2017-12-09 |
Honved
|
1 - 0 |
Paks
|
|
2017-12-02 |
Paks
|
3 - 1 |
Vasas
|
|
2017-11-25 |
Fehervar
|
2 - 0 |
Paks
|
|
2017-11-18 |
Paks
|
0 - 2 |
Ferencvaros
|
|
2017-11-04 |
Haladas
|
1 - 2 |
Paks
|
|
2017-10-28 |
Debrecen
|
3 - 2 |
Paks
|
|
2017-10-21 |
Paks
|
1 - 1 |
Mezokovesd
|
|
2017-10-14 |
Ujpest
|
0 - 0 |
Paks
|
|
2017-09-30 |
Puskas Academy
|
1 - 2 |
Paks
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
5 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
42% |
17% |
Ujpest ostatnie 12 mecze
|
2018-03-03 |
Ujpest
|
2 - 3 |
Mezokovesd
|
|
2018-02-27 |
Ujpest
|
2 - 0 |
Paks
|
|
2018-02-24 |
Ujpest
|
1 - 0 |
Haladas
|
|
2017-12-09 |
Puskas Academy
|
2 - 1 |
Ujpest
|
|
2017-12-02 |
Ujpest
|
2 - 2 |
Balmazujvaros
|
|
2017-11-25 |
DVTK
|
1 - 2 |
Ujpest
|
|
2017-11-18 |
Ujpest
|
2 - 1 |
Honved
|
|
2017-11-04 |
Vasas
|
0 - 1 |
Ujpest
|
|
2017-10-28 |
Ujpest
|
2 - 2 |
Fehervar
|
|
2017-10-21 |
Ferencvaros
|
1 - 0 |
Ujpest
|
|
2017-10-14 |
Ujpest
|
0 - 0 |
Paks
|
|
2017-09-30 |
Ujpest
|
1 - 1 |
Debrecen
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
25% |
Tabela NB I
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Ferencvaros |
21 |
13 |
5 |
3 |
44 |
21 |
+23 |
44 |
| 2 |
Fehervar |
20 |
12 |
5 |
3 |
43 |
23 |
+20 |
41 |
| 3 |
Debrecen |
21 |
9 |
5 |
7 |
34 |
25 |
+9 |
32 |
| 4 |
Ujpest |
21 |
7 |
8 |
6 |
29 |
28 |
+1 |
29 |
| 5 |
DVTK |
21 |
8 |
4 |
9 |
35 |
33 |
+2 |
28 |
| 6 |
Honved |
20 |
8 |
4 |
8 |
33 |
35 |
-2 |
28 |
| 7 |
Paks |
21 |
7 |
7 |
7 |
29 |
31 |
-2 |
28 |
| 8 |
Puskas Academy |
21 |
6 |
7 |
8 |
26 |
31 |
-5 |
25 |
| 9 |
Balmazujvaros |
21 |
5 |
8 |
8 |
26 |
28 |
-2 |
23 |
| 10 |
Haladas |
21 |
7 |
2 |
12 |
22 |
34 |
-12 |
23 |
| 11 |
Vasas |
21 |
6 |
3 |
12 |
25 |
42 |
-17 |
21 |
| 12 |
Mezokovesd |
21 |
4 |
8 |
9 |
23 |
38 |
-15 |
20 |
Paks kolejne 6 mecze
|
2018-03-10 |
Paks
|
- |
Puskas Academy
|
|
2018-03-17 |
Paks
|
- |
Ujpest
|
|
2018-03-31 |
Mezokovesd
|
- |
Paks
|
|
2018-04-07 |
Paks
|
- |
Debrecen
|
|
2018-04-14 |
Paks
|
- |
Haladas
|
|
2018-04-21 |
Ferencvaros
|
- |
Paks
|
Ujpest kolejne 6 mecze
|
2018-03-10 |
Debrecen
|
- |
Ujpest
|
|
2018-03-13 |
Ujpest
|
- |
MTK Budapest
|
|
2018-03-17 |
Paks
|
- |
Ujpest
|
|
2018-03-31 |
Ujpest
|
- |
Ferencvaros
|
|
2018-04-04 |
MTK Budapest
|
- |
Ujpest
|
|
2018-04-07 |
Fehervar
|
- |
Ujpest
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.39 |
3.39 |
2.62 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
31% |
34% |
|
12 @ 1.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.44 |
1.53 |
| Prawdopodobieństwo |
51% |
49% |
|
1X @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.27 |
3.33 |
| Prawdopodobieństwo |
|
76% |
24% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.27 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.00 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Powyżej 2.5 @ 2.00 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.02 |
1.32 |
| Prawdopodobieństwo |
|
35% |
65% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.32 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.70 |
2.02 |
| Prawdopodobieństwo |
|
59% |
41% |
|
Tak @ 1.70 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-06 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!