Challenger Pro League - Belgia
niedziela, 30.09.2018
15:00
15:00

Leuven

St. Gilloise
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Leuven |
| Na wyjeździe: | Saint-Gilles |
| Odległość: | 25.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Den Dreef |
| Pojemność: | 9 493 (4 000) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.25 | 2.87 | 1X | 1.41 | 1.57 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.41 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-12 | St. Gilloise | 1 - 2 | Leuven |
| 2018-01-14 | Leuven | 3 - 1 | St. Gilloise |
| 2017-11-25 | St. Gilloise | 0 - 0 | Leuven |
| 2017-10-28 | Leuven | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2017-09-15 | St. Gilloise | 0 - 0 | Leuven |
| 2017-02-26 | Leuven | 2 - 0 | St. Gilloise |
| 2017-01-08 | St. Gilloise | 4 - 0 | Leuven |
| 2016-10-29 | St. Gilloise | 2 - 0 | Leuven |
| 2016-08-12 | Leuven | 0 - 3 | St. Gilloise |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 44% | 22% | 33% | 67% | 44% | 22% |
Leuven ostatnie 12 mecze
| 2018-09-22 | Leuven | 0 - 2 | KSV Roeselare |
| 2018-09-15 | Tubize | 3 - 1 | Leuven |
| 2018-09-08 | Lommel | 1 - 1 | Leuven |
| 2018-09-01 | Leuven | 1 - 3 | Westerlo |
| 2018-08-24 | Dessel Sport | 3 - 1 | Leuven |
| 2018-08-19 | Leuven | 1 - 1 | Beerschot |
| 2018-08-12 | St. Gilloise | 1 - 2 | Leuven |
| 2018-08-04 | Leuven | 1 - 1 | KV Mechelen |
| 2018-07-28 | Leuven | 0 - 1 | St. Liege |
| 2018-07-21 | Leuven | 0 - 2 | Gent |
| 2018-07-06 | Leuven | 3 - 1 | St. Truiden |
| 2018-05-18 | Mouscron | 5 - 0 | Leuven |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 6 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 50% | 42% |
St. Gilloise ostatnie 12 mecze
| 2018-09-27 | Anderlecht | 0 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-09-21 | Tubize | 0 - 2 | St. Gilloise |
| 2018-09-15 | St. Gilloise | 2 - 0 | KSV Roeselare |
| 2018-09-09 | St. Gilloise | 2 - 2 | KV Mechelen |
| 2018-08-31 | Beerschot | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-08-18 | Westerlo | 1 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-08-12 | St. Gilloise | 1 - 2 | Leuven |
| 2018-08-03 | Lommel | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-07-28 | St. Gilloise | 1 - 1 | Goztepe |
| 2018-04-29 | KSV Roeselare | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-04-20 | St. Gilloise | 0 - 2 | Westerlo |
| 2018-04-13 | Tubize | 0 - 1 | St. Gilloise |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabela Challenger Pro League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Westerlo | 8 | +2 | 13 |
| 2 | KV Mechelen | 8 | +4 | 12 |
| 3 | KSV Roeselare | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Beerschot | 8 | 0 | 12 |
| 5 | Lommel | 8 | -2 | 12 |
| 6 | St. Gilloise | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Tubize | 8 | -3 | 6 |
| 8 | Leuven | 7 | -5 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| Leuven | |
| St. Gilloise | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Leuven | St. Gilloise |
|---|---|---|---|
| 1 | Westerlo | 1 - 3 | 1 - 3 |
| 2 | KV Mechelen | 1 - 1 | |
| 3 | KSV Roeselare | 0 - 2 | |
| 4 | Beerschot | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Lommel | 1 - 0 | |
| 6 | St. Gilloise | - | |
| 7 | Tubize | 0 - 2 | |
| 8 | Leuven | - |
Pozycja w lidze
| Leuven | St. Gilloise | |
| Pozycja | 8 | 6 |
| Punkty | 6 | 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 3 |
| Punkty | 2 | 6 |
Forma w lidze
| Leuven | St. Gilloise | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
3 3 |
3
1 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
2 2 |
2
0 2 |
Bramki w lidze
| Leuven | St. Gilloise | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
12 |
10
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
7 |
5
3 |
Ogólne statystyki dla Challenger Pro League
| Mecze (31) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 32% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (87) | |
| Bramki na mecz | 2.81 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.39 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 87% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 68% |
| Powyżej 1.5 | 84% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 32% |
Leuven kolejne 6 mecze
| 2018-10-05 | KV Mechelen | - | Leuven |
| 2018-10-13 | Leuven | - | Lommel |
| 2018-10-19 | Westerlo | - | Leuven |
| 2018-10-26 | Beerschot | - | Leuven |
| 2018-10-31 | Leuven | - | Lommel |
| 2018-11-03 | Leuven | - | Tubize |
St. Gilloise kolejne 6 mecze
| 2018-10-07 | St. Gilloise | - | Westerlo |
| 2018-10-14 | St. Gilloise | - | Beerschot |
| 2018-10-20 | KSV Roeselare | - | St. Gilloise |
| 2018-10-27 | St. Gilloise | - | Tubize |
| 2018-10-30 | St. Gilloise | - | Beerschot |
| 2018-11-04 | St. Gilloise | - | Lommel |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.45 | 3.25 | 2.87 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.41 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-30 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!