Puchar Czarnogóry - Czarnogóra
czwartek, 15.10.2026
14:00
OFK Petrovac
Kom Podgorica
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Petrovac |
| Na wyjeździe: |
Podgorica |
| Odległość: |
37.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Mitar Mico Golis
|
| Pojemność: |
1 630 |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.69 |
3.20 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.15 |
1.99 |
| 40% |
34% |
26% |
1.69 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.74 |
|
|
|
2.20 |
1.56 |
|
|
|
4.26 |
1.18 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
21% |
79% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2020-06-21 |
OFK Petrovac
|
1 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2020-02-18 |
Kom Podgorica
|
0 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2019-10-05 |
OFK Petrovac
|
2 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2019-08-10 |
Kom Podgorica
|
3 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2018-05-26 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2018-04-04 |
Kom Podgorica
|
2 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2017-12-06 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2017-09-30 |
Kom Podgorica
|
2 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2010-05-08 |
Kom Podgorica
|
0 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2009-09-26 |
Kom Podgorica
|
1 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2009-04-25 |
Kom Podgorica
|
0 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2009-03-18 |
OFK Petrovac
|
2 - 0 |
Kom Podgorica
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
7 |
4 |
1 |
| 58% |
0% |
42% |
|
58% |
33% |
8% |
OFK Petrovac ostatnie 12 mecze
|
2026-09-28 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Mladost DG
|
|
2026-09-18 |
Buducnost
|
4 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-14 |
OFK Petrovac
|
1 - 2 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-09-09 |
Decic
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-04 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-08-29 |
OFK Petrovac
|
1 - 1 |
Mornar Bar
|
|
2026-08-22 |
Mladost DG
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2026-08-16 |
OFK Petrovac
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-08-09 |
Otrant-Olympic
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2026-08-01 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Bokelj Kotor
|
|
2026-07-16 |
Zalgiris
|
2 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-07-09 |
OFK Petrovac
|
1 - 3 |
Zalgiris
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
7 |
5 |
2 |
| 8% |
42% |
50% |
|
58% |
42% |
17% |
Kom Podgorica ostatnie 12 mecze
|
2024-02-07 |
Zrinjski
|
2 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2023-11-01 |
Jezero Plav
|
6 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2023-08-30 |
Kom Podgorica
|
4 - 0 |
FK Berane
|
|
2023-06-03 |
Rudar
|
2 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2023-05-30 |
Kom Podgorica
|
1 - 1 |
Rudar
|
|
2022-09-07 |
Kom Podgorica
|
0 - 3 |
Iskra
|
|
2022-02-10 |
Buducnost
|
0 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2021-10-27 |
Kom Podgorica
|
0 - 1 |
Iskra
|
|
2020-10-21 |
Bokelj Kotor
|
3 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2020-07-14 |
Jezero Plav
|
3 - 1 |
Kom Podgorica
|
|
2020-07-10 |
Kom Podgorica
|
1 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2020-06-30 |
Grbalj
|
0 - 1 |
Kom Podgorica
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
6 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
50% |
25% |
Tabela Prva liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Otrant-Olympic |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
17 |
| 2 |
Buducnost |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 2 |
Sutjeska |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 4 |
Decic |
9 |
4 |
3 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
15 |
| 5 |
Bokelj Kotor |
9 |
4 |
3 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
15 |
| 6 |
Mornar Bar |
10 |
3 |
5 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
14 |
| 7 |
Mladost DG |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
11 |
| 8 |
Jezero Plav |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
18 |
-6 |
10 |
| 9 |
OFK Petrovac |
9 |
1 |
5 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
9 |
1 |
4 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
7 |
Tabela Kom Podgorica
Brak danych w systemie
OFK Petrovac kolejne 6 mecze
|
2026-10-18 |
OFK Petrovac
|
- |
Otrant-Olympic
|
|
2026-10-24 |
Jezero Plav
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-10-28 |
OFK Petrovac
|
- |
Mladost DG
|
|
2026-11-01 |
Mornar Bar
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-11-07 |
Sutjeska
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-11-21 |
OFK Petrovac
|
- |
Decic
|
Kom Podgorica kolejne 6 mecze
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.69 |
3.20 |
4.40 |
| Prawdopodobieństwo |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.69 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.15 |
1.99 |
| Prawdopodobieństwo |
72% |
28% |
|
1X @ 1.15 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.37 |
2.74 |
| Prawdopodobieństwo |
|
66% |
34% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.37 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.56 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.56 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.26 |
1.18 |
| Prawdopodobieństwo |
|
21% |
79% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.18 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.09 |
1.67 |
| Prawdopodobieństwo |
|
43% |
57% |
|
Nie @ 1.67 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-15 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!