Dywizja 1. Södra - Szwecja
niedziela, 27.05.2018
16:00
16:00

Oddevold

Lunds
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Uddevalla |
| Na wyjeździe: | Lund |
| Odległość: | 303.9 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.80 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.57 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 74% | 26% | 57% | 43% | 40% | 60% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2015-09-19 | Lunds | 2 - 1 | Oddevold |
| 2015-05-17 | Oddevold | 2 - 1 | Lunds |
| 2014-10-05 | Oddevold | 4 - 3 | Lunds |
| 2014-06-19 | Lunds | 5 - 1 | Oddevold |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 100% | 100% | 50% |
Oddevold ostatnie 12 mecze
| 2018-05-20 | Ljungskile | 4 - 1 | Oddevold |
| 2018-05-13 | Oddevold | 4 - 0 | Kristianstad FC |
| 2018-05-06 | Torns | 0 - 0 | Oddevold |
| 2018-05-01 | Oddevold | 1 - 0 | Skövde |
| 2018-04-21 | Eskilsminne | 1 - 4 | Oddevold |
| 2018-04-16 | Oddevold | 2 - 1 | Husqvarna |
| 2018-04-08 | Karlskrona | 1 - 1 | Oddevold |
| 2018-03-04 | Syrianska | 5 - 3 | Oddevold |
| 2018-02-24 | Oddevold | 1 - 2 | AIK Stockholm |
| 2018-02-17 | Oddevold | 1 - 1 | Halmstad |
| 2017-11-04 | Oskarshamns | 1 - 1 | Oddevold |
| 2017-10-28 | Oddevold | 3 - 2 | Landskrona |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Lunds ostatnie 12 mecze
| 2018-05-19 | Lunds | 4 - 5 | Oskarshamns |
| 2018-05-12 | Lunds | 6 - 3 | Atvidabergs |
| 2018-05-05 | Tvaakers | 0 - 0 | Lunds |
| 2018-04-28 | Lunds | 2 - 2 | Grebbestads |
| 2018-04-21 | Skövde | 0 - 2 | Lunds |
| 2018-04-14 | Kristianstad FC | 0 - 1 | Lunds |
| 2018-04-07 | Lunds | 1 - 2 | Torns |
| 2017-08-23 | Lunds | 0 - 2 | Norrby |
| 2015-11-01 | Lunds | 2 - 2 | Qviding |
| 2015-10-24 | Eskilsminne | 1 - 1 | Lunds |
| 2015-10-17 | Lunds | 1 - 2 | IS Halmia |
| 2015-10-10 | Norrby | 4 - 2 | Lunds |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Tabela Dywizja 1. Södra
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oskarshamns | 8 | +8 | 19 |
| 2 | Tvaakers | 8 | +6 | 19 |
| 3 | Mjallby | 7 | +9 | 16 |
| 4 | Torns | 8 | +2 | 16 |
| 5 | Oddevold | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Eskilsminne | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Lunds | 7 | +4 | 11 |
| 8 | Angelholms | 8 | -1 | 10 |
| 9 | Utsiktens | 8 | -2 | 10 |
| 10 | Karlskrona | 7 | -1 | 9 |
| 11 | Ljungskile | 7 | +2 | 8 |
| 12 | Kristianstad FC | 7 | -4 | 8 |
| 13 | Skövde | 7 | -4 | 5 |
| 14 | Grebbestads | 7 | -7 | 4 |
| 15 | Atvidabergs | 7 | -10 | 2 |
| 16 | Husqvarna | 7 | -9 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Oddevold | |
| Lunds | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Oddevold | Lunds |
|---|---|---|---|
| 1 | Oskarshamns | ||
| 2 | Tvaakers | 0 - 0 | |
| 3 | Mjallby | ||
| 4 | Torns | ||
| 5 | Oddevold | - | |
| 6 | Eskilsminne | ||
| 7 | Lunds | - | |
| 8 | Angelholms | ||
| 9 | Utsiktens | ||
| 10 | Karlskrona | ||
| 11 | Ljungskile | ||
| 12 | Kristianstad FC | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Skövde | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Grebbestads | ||
| 15 | Atvidabergs | ||
| 16 | Husqvarna | 2 - 1 |
Pozycja w lidze
| Oddevold | Lunds | |
| Pozycja | 5 | 7 |
| Punkty | 14 | 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 2 | 5 |
| Punkty | 9 | 7 |
Forma w lidze
| Oddevold | Lunds | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
2 1 |
3
2 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
0 0 |
2
1 0 |
Bramki w lidze
| Oddevold | Lunds | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
7 |
16
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
1 |
3
0 |
Ogólne statystyki dla Dywizja 1. Södra
| Mecze (59) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 37% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (185) | |
| Bramki na mecz | 3.14 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.69 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.44 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 80% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 63% |
| Powyżej 1.5 | 81% |
| Powyżej 2.5 | 59% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Oddevold kolejne 6 mecze
| 2018-06-02 | Mjallby | - | Oddevold |
| 2018-06-06 | Oddevold | - | Grebbestads |
| 2018-06-10 | Utsiktens | - | Oddevold |
| 2018-06-16 | Oddevold | - | Angelholms |
| 2018-06-24 | Oddevold | - | Atvidabergs |
| 2018-06-30 | Oskarshamns | - | Oddevold |
Lunds kolejne 6 mecze
| 2018-06-02 | Lunds | - | Karlskrona |
| 2018-06-06 | Husqvarna | - | Lunds |
| 2018-06-10 | Eskilsminne | - | Lunds |
| 2018-06-16 | Lunds | - | Utsiktens |
| 2018-06-20 | Lunds | - | Mjallby |
| 2018-07-01 | Ljungskile | - | Lunds |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 3.80 | 5.00 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 69% | 31% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.57 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-27 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!