I liga - Wyspy Owcze
poniedziałek, 27.05.2019
19:00
19:00

Runavik

Skala IF
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Runavik |
| Na wyjeździe: | Skala |
| Odległość: | 5.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Við Løkin |
| Pojemność: | 2 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 5.50 | 8.00 | 1 | 1.04 | 3.30 | |||
| 58% | 4% | 38% | 1.25 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.10 | 1.41 | 2.75 | 2.12 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 55% | 45% | 28% | 72% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2019-03-30 | Skala IF | 2 - 0 | Runavik |
| 2018-08-19 | Runavik | 2 - 0 | Skala IF |
| 2018-06-22 | Skala IF | 1 - 1 | Runavik |
| 2018-04-22 | Runavik | 1 - 0 | Skala IF |
| 2017-09-10 | Runavik | 3 - 4 | Skala IF |
| 2017-06-23 | Skala IF | 2 - 1 | Runavik |
| 2017-05-06 | Runavik | 1 - 1 | Skala IF |
| 2016-08-14 | Skala IF | 0 - 2 | Runavik |
| 2016-05-16 | Runavik | 1 - 0 | Skala IF |
| 2016-03-19 | Runavik | 2 - 0 | Skala IF |
| 2014-08-20 | Skala IF | 2 - 3 | Runavik |
| 2014-06-01 | Runavik | 6 - 1 | Skala IF |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 4 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 33% | 25% |
Runavik ostatnie 12 mecze
| 2019-05-19 | Streymur | 1 - 8 | Runavik |
| 2019-05-12 | Runavik | 5 - 1 | Argir |
| 2019-05-05 | TB/FCS/Royn | 0 - 3 | Runavik |
| 2019-04-30 | Runavik | 2 - 1 | B36 Torshavn |
| 2019-04-18 | Runavik | 3 - 1 | Fuglafjordur |
| 2019-04-14 | Klaksvik | 2 - 0 | Runavik |
| 2019-04-06 | Runavik | 4 - 2 | Vikingur |
| 2019-03-30 | Skala IF | 2 - 0 | Runavik |
| 2019-03-17 | HB Torshavn | 1 - 1 | Runavik |
| 2019-03-10 | Runavik | 1 - 0 | Streymur |
| 2018-10-27 | Runavik | 2 - 1 | Klaksvik |
| 2018-10-21 | Vikingur | 0 - 3 | Runavik |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 8 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 67% | 33% |
Skala IF ostatnie 12 mecze
| 2019-05-23 | Vikingur | 0 - 0 | Skala IF |
| 2019-05-17 | Skala IF | 1 - 2 | B36 Torshavn |
| 2019-05-13 | Skala IF | 0 - 1 | Klaksvik |
| 2019-05-09 | Skala IF | 1 - 1 | Vikingur |
| 2019-05-05 | Skala IF | 2 - 3 | Vikingur |
| 2019-04-28 | HB Torshavn | 0 - 2 | Skala IF |
| 2019-04-18 | Skala IF | 1 - 2 | Streymur |
| 2019-04-14 | Fuglafjordur | 0 - 3 | Skala IF |
| 2019-04-07 | Argir | 0 - 1 | Skala IF |
| 2019-03-30 | Skala IF | 2 - 0 | Runavik |
| 2019-03-17 | Skala IF | 2 - 0 | TB/FCS/Royn |
| 2019-03-10 | B36 Torshavn | 1 - 0 | Skala IF |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Klaksvik | 11 | +20 | 26 |
| 2 | B36 Torshavn | 11 | +7 | 24 |
| 3 | Runavik | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Vikingur | 10 | +8 | 20 |
| 5 | HB Torshavn | 10 | +8 | 18 |
| 6 | Skala IF | 10 | +5 | 15 |
| 7 | TB/FCS/Royn | 11 | -11 | 12 |
| 8 | Streymur | 11 | -15 | 7 |
| 9 | Fuglafjordur | 11 | -18 | 4 |
| 10 | Argir | 11 | -20 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Runavik | |
| Skala IF | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Runavik | Skala IF |
|---|---|---|---|
| 1 | Klaksvik | ||
| 2 | B36 Torshavn | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Runavik | - | |
| 4 | Vikingur | 4 - 2 | |
| 5 | HB Torshavn | 0 - 2 | |
| 6 | Skala IF | - | |
| 7 | TB/FCS/Royn | ||
| 8 | Streymur | 1 - 0 | |
| 9 | Fuglafjordur | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 10 | Argir | 5 - 1 | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| Runavik | Skala IF | |
| Pozycja | 3 | 6 |
| Punkty | 22 | 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 3 |
| Punkty | 15 | 9 |
Forma w lidze
| Runavik | Skala IF | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
1 2 |
5
0 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
0 0 |
3
0 1 |
Bramki w lidze
| Runavik | Skala IF | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
27
11 |
14
9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
15
5 |
6
1 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (53) | |
| Zwycięstwa u siebie | 49% |
| Remisy | 13% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 38% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (171) | |
| Bramki na mecz | 3.23 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.72 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.51 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 66% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Runavik kolejne 6 mecze
| 2019-06-01 | Runavik | - | TB/FCS/Royn |
| 2019-06-15 | Runavik | - | Argir |
| 2019-06-22 | B36 Torshavn | - | Runavik |
| 2019-06-27 | Ballymena | - | Runavik |
| 2019-07-04 | Runavik | - | Ballymena |
| 2019-08-04 | Vikingur | - | Runavik |
Skala IF kolejne 6 mecze
| 2019-06-02 | Vikingur | - | Skala IF |
| 2019-06-14 | Skala IF | - | Klaksvik |
| 2019-06-23 | Skala IF | - | HB Torshavn |
| 2019-06-28 | Streymur | - | Skala IF |
| 2019-07-27 | Skala IF | - | Fuglafjordur |
| 2019-08-04 | Skala IF | - | Argir |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 5.50 | 8.00 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 4% | 38% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.04 | 3.30 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 6.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 81% | 19% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.11 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.41 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.12 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.66 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.73 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-05-27 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!