Championship - Anglia
środa, 14.10.2026
19:45
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Norwich |
| Na wyjeździe: |
Southampton |
| Odległość: |
267.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Carrow Road
|
| Pojemność: |
27 220 |
| Wymiary: |
104 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:45 (19:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.60 |
2.55 |
X2 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 35% |
23% |
42% |
1.50 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.63 |
|
|
|
2.20 |
1.67 |
| 85% |
15% |
|
|
|
72% |
28% |
|
|
|
40% |
60% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-03-18 |
Southampton
|
1 - 0 |
Norwich
|
|
2025-12-13 |
Norwich
|
2 - 1 |
Southampton
|
|
2025-08-26 |
Norwich
|
0 - 3 |
Southampton
|
|
2024-01-01 |
Norwich
|
1 - 1 |
Southampton
|
|
2023-08-12 |
Southampton
|
4 - 4 |
Norwich
|
|
2022-02-25 |
Southampton
|
2 - 0 |
Norwich
|
|
2021-11-20 |
Norwich
|
2 - 1 |
Southampton
|
|
2020-06-19 |
Norwich
|
0 - 3 |
Southampton
|
|
2019-12-04 |
Southampton
|
2 - 1 |
Norwich
|
|
2017-01-18 |
Southampton
|
1 - 0 |
Norwich
|
|
2017-01-07 |
Norwich
|
2 - 2 |
Southampton
|
|
2016-01-02 |
Norwich
|
1 - 0 |
Southampton
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
7 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
58% |
17% |
Norwich ostatnie 12 mecze
|
2026-10-10 |
Swansea
|
2 - 1 |
Norwich
|
|
2026-09-20 |
Norwich
|
3 - 4 |
Bolton
|
|
2026-09-17 |
Manchester City
|
5 - 0 |
Norwich
|
|
2026-09-12 |
Middlesbrough
|
4 - 3 |
Norwich
|
|
2026-09-09 |
Norwich
|
2 - 1 |
Birmingham
|
|
2026-09-05 |
Sheffield Utd
|
1 - 3 |
Norwich
|
|
2026-09-01 |
Stoke
|
1 - 0 |
Norwich
|
|
2026-08-29 |
Norwich
|
4 - 1 |
Burnley
|
|
2026-08-25 |
Cardiff
|
1 - 2 |
Norwich
|
|
2026-08-22 |
Millwall
|
3 - 0 |
Norwich
|
|
2026-08-15 |
Norwich
|
1 - 2 |
West Brom
|
|
2026-08-08 |
Norwich
|
4 - 1 |
Milton Keynes
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
11 |
11 |
6 |
| 42% |
0% |
58% |
|
92% |
92% |
50% |
Southampton ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Southampton
|
1 - 0 |
Portsmouth
|
|
2026-09-19 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Southampton
|
|
2026-09-12 |
Southampton
|
4 - 1 |
Bristol City
|
|
2026-09-08 |
Southampton
|
3 - 1 |
Swansea
|
|
2026-09-05 |
Lincoln City
|
1 - 1 |
Southampton
|
|
2026-09-01 |
Birmingham
|
1 - 1 |
Southampton
|
|
2026-08-29 |
Southampton
|
5 - 1 |
Millwall
|
|
2026-08-25 |
Southampton
|
1 - 4 |
West Ham
|
|
2026-08-22 |
Southampton
|
3 - 1 |
Stoke
|
|
2026-08-16 |
Watford
|
2 - 1 |
Southampton
|
|
2026-08-08 |
Colchester
|
0 - 2 |
Southampton
|
|
2026-08-01 |
Munster
|
1 - 2 |
Southampton
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
8 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
67% |
42% |
Tabela Championship
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Swansea |
9 |
6 |
2 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
20 |
| 2 |
Middlesbrough |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
12 |
+5 |
18 |
| 3 |
West Ham |
9 |
4 |
4 |
1 |
23 |
12 |
+11 |
16 |
| 4 |
Stoke |
9 |
5 |
1 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
16 |
| 5 |
Wolves |
8 |
4 |
2 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 6 |
QPR |
9 |
3 |
5 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
14 |
| 7 |
Birmingham |
9 |
3 |
5 |
1 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 8 |
Millwall |
9 |
4 |
2 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 9 |
West Brom |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 10 |
Bristol City |
9 |
4 |
2 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
14 |
| 11 |
Southampton |
9 |
5 |
2 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
13 |
| 12 |
Charlton |
9 |
3 |
4 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
13 |
| 13 |
Blackburn |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 14 |
Sheffield Utd |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
12 |
| 15 |
Wrexham |
9 |
2 |
5 |
2 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 16 |
Lincoln City |
9 |
3 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
11 |
| 17 |
Bolton |
9 |
3 |
1 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
10 |
| 18 |
Norwich |
9 |
3 |
0 |
6 |
17 |
19 |
-2 |
9 |
| 19 |
Portsmouth |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 20 |
Watford |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 21 |
Cardiff |
9 |
1 |
4 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
7 |
| 22 |
Burnley |
9 |
1 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
7 |
| 23 |
Derby |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
6 |
| 24 |
Preston |
9 |
1 |
1 |
7 |
8 |
16 |
-8 |
4 |
Chronologia meczów w lidze
| Norwich |
|
| Southampton |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Norwich |
Southampton |
| 1 |
Swansea |
|
|
| 2 |
Middlesbrough |
|
|
| 3 |
West Ham |
|
|
| 4 |
Stoke |
|
|
| 5 |
Wolves |
|
|
| 6 |
QPR |
|
|
| 7 |
Birmingham |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Millwall |
|
|
| 9 |
West Brom |
1 - 2 |
|
| 10 |
Bristol City |
|
|
| 11 |
Southampton |
|
- |
| 12 |
Charlton |
|
|
| 13 |
Blackburn |
|
|
| 14 |
Sheffield Utd |
|
|
| 15 |
Wrexham |
|
2 - 1 |
| 16 |
Lincoln City |
|
1 - 1 |
| 17 |
Bolton |
3 - 4 |
|
| 18 |
Norwich |
- |
|
| 19 |
Portsmouth |
|
|
| 20 |
Watford |
|
2 - 1 |
| 21 |
Cardiff |
|
|
| 22 |
Burnley |
4 - 1 |
|
| 23 |
Derby |
|
|
| 24 |
Preston |
|
|
Statystyki drużyny
| |
Norwich |
Southampton |
| Zwycięstwa |
3 |
5 |
| Remisy |
0 |
2 |
| Porażki |
6 |
2 |
| Bramki dla |
17 |
20 |
| Bramki przeciw |
19 |
10 |
| Średnie bramki strzelone |
1.89 |
2.22 |
| Średnie bramki stracone |
2.11 |
1.11 |
| Mecze bramki strzelone |
78% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
89% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
78% |
89% |
| Powyżej 1.5 |
89% |
89% |
| Powyżej 2.5 |
89% |
67% |
| Powyżej 3.5 |
44% |
44% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
0 |
| Remisy |
0 |
2 |
| Porażki |
2 |
2 |
| Bramki dla |
10 |
4 |
| Bramki przeciw |
8 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
2.50 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
2.00 |
1.50 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
100% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
100% |
50% |
| Powyżej 3.5 |
50% |
0% |
Ogólne statystyki dla Championship
| Mecze (107) |
| Zwycięstwa u siebie |
41% |
| Remisy |
30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
29% |
| Mecze rozegrane |
19% |
| Bramki (303) |
| Bramki na mecz |
2.83 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.25 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
79% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
66% |
| Powyżej 1.5 |
79% |
| Powyżej 2.5 |
62% |
| Powyżej 3.5 |
34% |
Norwich kolejne 6 mecze
|
2026-10-17 |
Norwich
|
- |
Portsmouth
|
|
2026-10-24 |
Charlton
|
- |
Norwich
|
|
2026-10-31 |
Norwich
|
- |
Watford
|
|
2026-11-03 |
Derby
|
- |
Norwich
|
|
2026-11-07 |
Bristol City
|
- |
Norwich
|
|
2026-11-21 |
Norwich
|
- |
Cardiff
|
Southampton kolejne 6 mecze
|
2026-10-17 |
Southampton
|
- |
Bolton
|
|
2026-10-24 |
West Ham
|
- |
Southampton
|
|
2026-10-31 |
Southampton
|
- |
QPR
|
|
2026-11-03 |
West Brom
|
- |
Southampton
|
|
2026-11-07 |
Preston
|
- |
Southampton
|
|
2026-11-21 |
Southampton
|
- |
Derby
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.45 |
3.60 |
2.55 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
23% |
42% |
|
X2 @ 1.50 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.50 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.14 |
5.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
85% |
15% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.14 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.63 |
| Prawdopodobieństwo |
|
72% |
28% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.67 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.67 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.44 |
2.63 |
| Prawdopodobieństwo |
|
77% |
23% |
|
Tak @ 1.44 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-12 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!