Meistriliiga - Estonia
piątek, 19.07.2019
17:30
17:30

Kalju

Paide
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tallinn |
| Na wyjeździe: | Paide |
| Odległość: | 76.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 3.60 | 12 | 1.22 | 1.85 | |||
| 40% | 20% | 40% | 1.25 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.29 | 1.55 | 2.30 | 2.35 | 1.53 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 33% | 67% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2019-05-28 | Paide | 0 - 2 | Kalju |
| 2019-03-08 | Kalju | 0 - 2 | Paide |
| 2018-10-26 | Kalju | 0 - 0 | Paide |
| 2018-08-18 | Paide | 0 - 3 | Kalju |
| 2018-05-26 | Kalju | 3 - 2 | Paide |
| 2018-03-31 | Paide | 1 - 4 | Kalju |
| 2017-10-21 | Kalju | 2 - 2 | Paide |
| 2017-07-29 | Paide | 0 - 4 | Kalju |
| 2017-06-03 | Paide | 0 - 1 | Kalju |
| 2017-04-01 | Kalju | 1 - 0 | Paide |
| 2016-10-15 | Paide | 2 - 0 | Kalju |
| 2016-08-07 | Kalju | 1 - 1 | Paide |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 33% |
Kalju ostatnie 12 mecze
| 2019-07-16 | Shkendija | 1 - 2 | Kalju |
| 2019-07-09 | Kalju | 0 - 1 | Shkendija |
| 2019-07-05 | Narva | 1 - 1 | Kalju |
| 2019-06-28 | Tammeka | 0 - 0 | Kalju |
| 2019-06-22 | Kalju | 2 - 1 | Tulevik |
| 2019-06-18 | Flora | 0 - 1 | Kalju |
| 2019-06-15 | Kalju | 3 - 2 | Narva |
| 2019-06-01 | Kalju | 6 - 0 | Maardu |
| 2019-05-28 | Paide | 0 - 2 | Kalju |
| 2019-05-25 | Narva | 1 - 1 | Kalju |
| 2019-05-21 | FCI Levadia | 0 - 0 | Kalju |
| 2019-05-17 | Kalju | 3 - 2 | Kuressaare |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 42% | 25% |
Paide ostatnie 12 mecze
| 2019-07-05 | Paide | 6 - 1 | Kuressaare |
| 2019-06-30 | Flora | 4 - 1 | Paide |
| 2019-06-22 | Maardu | 1 - 4 | Paide |
| 2019-06-19 | Paide | 7 - 0 | Kuressaare |
| 2019-06-14 | Paide | 6 - 0 | Tulevik |
| 2019-06-02 | FCI Levadia | 1 - 1 | Paide |
| 2019-05-28 | Paide | 0 - 2 | Kalju |
| 2019-05-24 | Tallinna Kalev | 0 - 3 | Paide |
| 2019-05-18 | Paide | 2 - 1 | Tammeka |
| 2019-05-11 | Narva | 0 - 1 | Paide |
| 2019-05-04 | Paide | 2 - 0 | Maardu |
| 2019-04-28 | Tulevik | 2 - 2 | Paide |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 67% | 50% |
Tabela Meistriliiga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flora | 19 | +44 | 49 |
| 2 | FCI Levadia | 19 | +46 | 44 |
| 3 | Paide | 19 | +28 | 39 |
| 4 | Kalju | 19 | +17 | 39 |
| 5 | Narva | 19 | 0 | 20 |
| 6 | Tammeka | 19 | -8 | 19 |
| 7 | Kuressaare | 19 | -28 | 17 |
| 8 | Tulevik | 19 | -20 | 15 |
| 9 | Tallinna Kalev | 19 | -34 | 12 |
| 10 | Maardu | 19 | -45 | 12 |
Chronologia meczów w lidze
| Kalju | |
| Paide | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Kalju | Paide |
|---|---|---|---|
| 1 | Flora | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 2 | FCI Levadia | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Paide | 0 - 2 | - |
| 4 | Kalju | - | 0 - 2 |
| 5 | Narva | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Tammeka | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 7 | Kuressaare | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Tulevik | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Tallinna Kalev | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | Maardu | 6 - 0 | 1 - 4 |
Pozycja w lidze
| Kalju | Paide | |
| Pozycja | 4 | 3 |
| Punkty | 39 | 39 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 3 |
| Punkty | 19 | 20 |
Forma w lidze
| Kalju | Paide | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
6 2 |
12
3 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
1 2 |
6
2 1 |
Bramki w lidze
| Kalju | Paide | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
33
16 |
43
15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
13 |
18
8 |
Ogólne statystyki dla Meistriliiga
| Mecze (95) | |
| Zwycięstwa u siebie | 36% |
| Remisy | 20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 44% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (302) | |
| Bramki na mecz | 3.18 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.67 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.51 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 64% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 41% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Kalju kolejne 6 mecze
| 2019-07-24 | Celtic | - | Kalju |
| 2019-07-30 | Kalju | - | Celtic |
| 2019-08-03 | Kalju | - | Kuressaare |
| 2019-08-08 | Dudelange | - | Kalju |
| 2019-08-10 | Maardu | - | Kalju |
| 2019-08-13 | Kalju | - | Dudelange |
Paide kolejne 6 mecze
| 2019-07-26 | Paide | - | Tammeka |
| 2019-08-03 | Paide | - | Narva |
| 2019-08-11 | Tulevik | - | Paide |
| 2019-08-17 | FCI Levadia | - | Paide |
| 2019-08-25 | Paide | - | Maardu |
| 2019-08-28 | Tallinna Kalev | - | Paide |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 3.60 | 3.60 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 20% | 40% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 1.85 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.29 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.55 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 64% | |
| Nie @ 2.35 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-07-19 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!