Liga MX - Meksyk
niedziela, 18.02.2018
03:00
03:00

Necaxa

Monterrey
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Aguascalientes |
| Na wyjeździe: | Monterrey |
| Odległość: | 466.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Victoria |
| Pojemność: | 35 000 (25 494) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 03:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.25 | 2.29 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 32% | 32% | 36% | 1.33 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 43% | 57% | 28% | 72% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-10 | Monterrey | 1 - 0 | Necaxa |
| 2017-02-05 | Necaxa | 1 - 1 | Monterrey |
| 2016-08-14 | Monterrey | 2 - 1 | Necaxa |
| 2011-03-12 | Necaxa | 0 - 1 | Monterrey |
| 2010-10-02 | Monterrey | 2 - 1 | Necaxa |
| 2009-02-19 | Monterrey | 3 - 0 | Necaxa |
| 2008-08-28 | Necaxa | 0 - 1 | Monterrey |
| 2008-01-18 | Monterrey | 1 - 1 | Necaxa |
| 2007-08-05 | Necaxa | 3 - 2 | Monterrey |
| 2007-02-17 | Monterrey | 2 - 2 | Necaxa |
| 2007-01-06 | Necaxa | 3 - 2 | Monterrey |
| 2006-09-02 | Necaxa | 1 - 1 | Monterrey |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Necaxa ostatnie 12 mecze
| 2018-02-14 | Atlas | 1 - 1 | Necaxa |
| 2018-02-10 | Cruz Azul | 0 - 2 | Necaxa |
| 2018-02-08 | Zacatepec | 2 - 0 | Necaxa |
| 2018-02-04 | Necaxa | 0 - 0 | Toluca |
| 2018-01-28 | Leon | 0 - 4 | Necaxa |
| 2018-01-24 | Murcielagos | 1 - 1 | Necaxa |
| 2018-01-21 | Necaxa | 1 - 3 | Guadalajara |
| 2018-01-17 | Necaxa | 5 - 0 | Zacatepec |
| 2018-01-13 | Tijuana | 1 - 0 | Necaxa |
| 2018-01-07 | Necaxa | 0 - 0 | Veracruz |
| 2017-11-19 | Necaxa | 1 - 2 | Atletico Morelia |
| 2017-11-06 | Tigres | 1 - 0 | Necaxa |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Monterrey ostatnie 12 mecze
| 2018-02-15 | Monterrey | 2 - 2 | Cruz Azul |
| 2018-02-11 | Toluca | 2 - 1 | Monterrey |
| 2018-02-04 | Monterrey | 5 - 1 | Leon |
| 2018-01-28 | Guadalajara | 1 - 2 | Monterrey |
| 2018-01-25 | Monterrey | 3 - 1 | Correcaminos |
| 2018-01-21 | Monterrey | 0 - 0 | Tijuana |
| 2018-01-18 | Dorados | 1 - 2 | Monterrey |
| 2018-01-15 | Veracruz | 0 - 2 | Monterrey |
| 2018-01-07 | Monterrey | 1 - 1 | Atletico Morelia |
| 2017-12-22 | Monterrey | 1 - 0 | Pachuca |
| 2017-12-11 | Monterrey | 1 - 2 | Tigres |
| 2017-12-08 | Tigres | 1 - 1 | Monterrey |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 25% |
Tabela Liga MX
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 7 | +9 | 15 |
| 2 | Santos Laguna | 7 | +8 | 14 |
| 3 | U.N.A.M. | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Atletico Morelia | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Monterrey | 7 | +6 | 12 |
| 6 | Puebla | 7 | +3 | 12 |
| 7 | Pachuca | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Leon | 7 | -8 | 10 |
| 9 | Necaxa | 7 | +3 | 9 |
| 10 | Toluca | 7 | -1 | 9 |
| 11 | Tigres | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Tijuana | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Queretaro | 7 | +1 | 8 |
| 14 | Veracruz | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Cruz Azul | 7 | -1 | 7 |
| 16 | Guadalajara | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Lobos BUAP | 8 | -9 | 5 |
| 18 | Atlas | 7 | -7 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Necaxa | |
| Monterrey | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Necaxa | Monterrey |
|---|---|---|---|
| 1 | Club America | ||
| 2 | Santos Laguna | ||
| 3 | U.N.A.M. | ||
| 4 | Atletico Morelia | ||
| 5 | Monterrey | - | |
| 6 | Puebla | ||
| 7 | Pachuca | ||
| 8 | Leon | ||
| 9 | Necaxa | - | |
| 10 | Toluca | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Tigres | ||
| 12 | Tijuana | ||
| 13 | Queretaro | ||
| 14 | Veracruz | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Cruz Azul | ||
| 16 | Guadalajara | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 17 | Lobos BUAP | ||
| 18 | Atlas |
Pozycja w lidze
| Necaxa | Monterrey | |
| Pozycja | 9 | 5 |
| Punkty | 9 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 5 |
| Punkty | 2 | 6 |
Forma w lidze
| Necaxa | Monterrey | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
3 2 |
3
3 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
2 1 |
2
0 1 |
Bramki w lidze
| Necaxa | Monterrey | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
5 |
13
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
3 |
5
3 |
Ogólne statystyki dla Liga MX
| Mecze (64) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (162) | |
| Bramki na mecz | 2.53 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 45% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Necaxa kolejne 6 mecze
| 2018-02-21 | Necaxa | - | Murcielagos |
| 2018-02-24 | Puebla | - | Necaxa |
| 2018-03-04 | Necaxa | - | Santos Laguna |
| 2018-03-07 | Necaxa | - | Atlas |
| 2018-03-10 | Queretaro | - | Necaxa |
| 2018-03-15 | U.N.A.M. | - | Necaxa |
Monterrey kolejne 6 mecze
| 2018-02-21 | Monterrey | - | Dorados |
| 2018-02-24 | Atlas | - | Monterrey |
| 2018-02-28 | Correcaminos | - | Monterrey |
| 2018-03-04 | Monterrey | - | Puebla |
| 2018-03-08 | Monterrey | - | Queretaro |
| 2018-03-12 | Santos Laguna | - | Monterrey |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 3.25 | 2.29 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 32% | 36% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 1.36 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.07 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-18 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!